Домашній догляд за обличчям

Елітна косметика для шкіри обличчя Sothys подовжить дію професійного догляду. Ваша шкіра залишиться молодою! (Київ, АНА-КОСМО)

Записатися на консультацію

Мені це підходить?

Догляд за шкірою обличчя – це невід'ємна частина життя кожної жінки, а в сучасному світі це актуально навіть для чоловіків. Косметичні засоби Sothys були створені для того, щоб щодня служити щитом від шкідливого впливу стресів і зовнішнього середовища

Показання

 • Вік від 25 років (чоловіки і жінки)
 • Вікові зміни шкіри
 • Продовження ефекту апаратної або ін'єкційної косметологічної процедури (курсу процедур)

Результат

 • Захист від вікових змін шкіри обличчя і тіла у чоловіків і жінок
 • Пролонгувана дія косметологічного догляду процедур і навіть пластичних операцій з омолодження

Як проходить призначення домашнього догляду?

1

Консультація

Тільки комплексний підхід (професійні процедури в клініці і домашній догляд) дозволять якомога довше зберегти молодість Вашої шкіри. З цією метою під час будь-яких процедур (ін'єкційна, апаратна або доглядова) лікар нашої клініки призначить Вам догляд за шкірою обличчя в домашніх умовах з використанням кращої елітної косметики Sothys. Завдяки ґрунтовному підходу вчених лабораторії краси і молодості Sothys і турботі косметологів клініки АНА-КОСМО Ви надовго збережете привабливість і здоров'я. Марка Sothys має широкий спектр продуктів, які можуть вирішити як косметичні, так і медичні проблеми. Що саме підійде Вам і зробить Вашу шкіру здоровою і красивою - порадять лікарі клініки АНА-КОСМО.
!

Зверніть увагу

Лінійка косметики Sothys призначена для різних типів шкіри: нормальної, комбінованої, чутливої, сухої та жирної. • Для всіх типів підійде Bi-phased soft make-up removing fluid eyes-lips – ніжний засіб для видалення макіяжу, зокрема водостійкого, навіть з очей і губ. • Глибоке очищення забезпечить гоммаж Biological Skin Peeling з екстрактами вівса і бджолиним воском. Покращує стан шкіри, дарує їй сяйво і ніжність шовку. • Hydra-Protective – це лінія, спрямована на глибоке зволоження. • Nutrithys – комплекс для захисту, відновлення і живлення. У нього входять відновлювальний крем для сухої і захисний крем з церамідами для дуже сухої шкіри, а також регенеруюча сироватка з рослинними оліями і вітамінами. • Для підвищення імунітету ослабленої шкіри передбачена лінія Immuniscience. Вона спрямована на боротьбу з ознаками старіння і зав’яданням шкіри зсередини. Базується комплекс на імуномоделюючому кремі, флюїдах і масці з амінокислотами. • Глобальний омолоджуючий курс – це ефективний засіб для омолодження. Сироватка поліпшує клітинний метаболізм, функції самозахисту шкіри, а також зменшує ознаки старіння, які з'являються в результаті гормональних змін організму. Омолоджуючий курс зменшує глибину і кількість зморшок, шкіра стає більш пружною і зволоженою. • Для чутливої шкіри, що страждає на купероз, розроблена лінія засобів Clarte & Conford. • Інтенсивне засіб для губ омолоджує шкіру губ, захищає їх, надає їм гладкість, додатковий об'єм і чіткість контуру. Губи стають більш зволоженими, м'якими і пружними. Також засіб сприяє стійкому макіяжу.

Хто консультує?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Скільки коштує Sothys?

Зателефонуйте за номером (044) 483 21 78 та Вам повідомлять вартість. Але тільки доктор на консультації може визначити, які саме засоби Вам підійдуть.
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, який домашній догляд Sothys підійде тобі!

Запишись на консультацію