Естетична гінекологія

Покращіть своє сексуальне життя і свого партнера! (Київ)

Записатися на консультацію

Як естетична гінекологія мені допоможе?

Якісне інтимне життя (тобто таке, що задовольняє обох партнерів) проявляється щохвилини: відносини чоловіка і жінки покращуються, вони знаходять гармонію в особистому житті і досягають успіху в професійному. Саме тому клініка здоров'я і краси АНА-КОСМО пропонує ряд послуг у сфері естетичної гінекології, які здатні відкрити перед Вами кордони нових відчуттів інтимного життя. Це будь-яка операція або процедура, мета якої полягає у корекції зовнішніх жіночих статевих органів. Корекція великих чи пластика малих статевих губ, зменшення піхви, омолодження вагіни, корекція точки G, все це і багато чого іншого не тільки робить статеві органи жінки естетично привабливими, але й надає їй впевненості в собі, в своїй сексуальності, покращує сексуальні відчуття її і партнера.

Серед послуг клініки:

 • Пластика великих статевих губ
 • Пластика малих статевих губ
 • Відновлення невинності (Гіменопластика)
 • Омолодження вагіни (Плазмоліфтінг)
 • Зменшення піхви (звуження)
 • Збільшення точки G
 • Вагінопластіка

Як проводиться процедура?

1

Консультація, обстеження

У клініці АНА-КОСМО процедури естетичної гінекології проводять пластичні хірурги і гінекологи (в залежності від типу корекції). Для того щоб пройти одну з процедур, Вам необхідно записатися на консультацію до лікаря. Лікар огляне Вас, вислухає Ваші побажання і призначить необхідне передопераційне обстеження. Після отримання результатів обстеження лікар призначить зручний для Вас день проведення корекції.
2

Проведення процедури

Будь-яка процедура з естетичної гінекології проводиться за 4-5 днів до або кілька днів після менструації. Також певний період після процедури виключені статеві зв'язки (від 7 днів до місяця в залежності від типу операції).

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Яка ціна процедури?

Вартість інтимного омолодження залежить від процедури, а також завдання, яке потрібно вирішити
Записатися і дізнатися вартість

Запишись на консультацію та дізнайся, як покращити якість інтимного життя!

Запишись на консультацію