Комплексна чистка обличчя

Основа регулярного догляду за шкірою і збереження її молодості – професійна комплексна чистка обличчя (Київ)

Записатися на консультацію

Про процедуру

Чистка обличчя – це популярна послуга, існує кілька різних типів цієї процедури. У клініці АНА-КОСМО вона полягає у поєднанні різних методик, які підходять пацієнту і дозволять вирішити його індивідуальні завдання. Наприклад, механічне очищення обличчя (або глибока чистка) – це надійне очищення шкіри від вугрової висипки. Ультразвукова чистка спрямована на очищення від мертвих клітин, які перешкоджають нормальному функціонуванню шкіри, завдяки їй поліпшується колір обличчя.

Мені це підходить?

Показання

 • Запобігання старінню шкіри будь-якого типу
 • Лікування акне, вугрової висип тощо

Результат

 • Очищення шкіри від висипань, вугрової висипки
 • Насичення шкіри корисними речовинами
 • Запобігання старіння
 • Сяючий колір

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Найчастіше консультація та сеанс проводяться одночасно і займають до 1,5 год. Лікар-косметолог визначає тип шкіри і коригує склад комплексної чистки під Ваші індивідуальні потреби. Процедура можлива і показана в будь-яку пору року. За потреби лікар робить діагностику шкіри на інноваційному апараті Cortex, який визначає її біологічний вік, тестує за сімома параметрами, а також в подальшому в динаміці зможе відстежити поліпшення її стану. Чистка обличчя (ціна) встановлюється після консультації.

2

Проведення процедури

Спершу лікар очищує обличчя лосьйоном (лосьйон підбирається індивідуально). Він тонізує шкіру. Потім проводиться глибока чистка механічним пілінгом, дезінкрустація (приємна процедура для поліпшення кольору обличчя), ультразвуковий пілінг і механічне видалення висипань, вугрової висипки. Після чистки лікар використовує апарат Дарсонваль, який усуває запалення, а після цього настає черга кріомасажу. Завершальний етап – нанесення сироватки, мета якої полягає у підвищенні імунітету і заспокоєнню шкіри.

3

Відновлення

У клініці АНА-КОСМО комплексна чистка обличчя відрізняється мінімальною травматичністю. Вона супроводжується лише легкою чутливістю. Незначне почервоніння після процедури трапляється, але тільки на чутливій шкірі (протягом 2 годин воно повністю проходить). Якщо у Вас чутлива шкіра, відразу після чистки косметолог запропонує Вам лікування LED-світлом на французькому апараті Medisol, завдяки якому сліди від процедури відразу зникнуть. Тривалість такої терапії - 10-30 хвилин. Для захисту від прямих сонячних променів протягом 7 днів після процедури обов'язково потрібно використовувати сонцезахисний крем.

!

Зверніть увагу

Хочемо зазначити, що найбільше схвалення в косметології отримало саме механічне чищення. Але часто воно відштовхує клієнтів через боліснийдосвід проведення цієї процедури лікарем без належного досвіду. Працюйте над своєю зовнішністю з професіоналами клініки АНА-КОСМО, і Ви будете отримувати вражаючий ефект і почувати себе відмінно!

Хто виконує процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Впервые делала чистку, когда совсем не больно! Спасибо Анне Сергеевне. Ольга П.

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Яка ціна чистки обличчя?

1750 грн
Ціна за комплексну чистку обличчя. Процедура може бути скоректована в залежності від ваших потребностей
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, чи підходить тобі комплексна чистка обличчя

Запишись на консультацію