Контурна пластика обличчя

Усунути зморшки, збільшити губи, сформувати вилиці і молодий овал обличчя комфортно і швидко? Це можливо! У цьому допоможе контурна пластика або, як Ви, напевно, чули «уколи краси»! (Київ)

Записатися на консультацію

Про ін'єкції краси

Контурна пластика - це сучасний ін'єкційний метод поліпшення форми (овалу) обличчя, носу, підбороддя або губ, усунення вікових змін шкіри (зворшок) за одну процедуру. Під час процедури шприцем вводять препарати, які додають об'єму (з віком він втрачається), омолоджують або "ховають" мімічні зморшки. Ефект помітний одразу. Реабілітація практично після всіх уколів краси не потрібна.

Історія методики

Контурна пластика почала широко застосовуватися з 1964 року (у Франції з мезотерапії). З того часу уколи краси широко використовуються як терапевтичний, омолоджувальний і косметологічний засіб.

Безпека ін'єкцій

Перед процедурою клієнт проходить консультацію у лікаря на виявлення протипоказань. Під час маніпуляції в клініці АНА-КОСМО використовуються стерильні інструменти та сертифіковані препарати.

Ефективність та популярність контурної пластики

Уколи краси користуються попитом завдяки перевагам:

✓ результативно. Ефект ін'єкцій від зморшок помітно зразу;
✓ не вимагає реабілітації;
✓ альтернатива пластичної хірургії;
✓ можливо проводить у будь-який час року.

Противопоказання

✓ алергія на компоненти препарату;
✓ вік до 18 років;
✓ вагітність та лактація;
✓ порушена цілісність шкіряного покриву в зоні ін'єкції;
✓ лихоманка;
✓ онкологія.

Ботулотоксин і філлери для обличчя

Для уколів краси використовують різні препарати. Філлери на основі гіалуронової кислоти, пептидів та інших речовин або ботулотоксинів. Між цими групами є істотна відмінність у принципі дії. Філлери доставляють речовини для клітинного омолодження та відновлення шкіри, а також додають втрачені з віком об'єми.

Ботулотоксин блокує передачу нервових імпульсів у зоні уколу. За рахунок розслаблення і позбавлення руху м'язів відбувається ефект омоложування і розгладження зморшок. Ща можна відкорегувати ботулотоксином? За допомогою цього препарату можна розгладити змошки між бровами, зморшки на лобі, зморшки навколо очей ("гусячі лапки"), тяжі на шеї, підняти брови, відкрити очі тощо.

Ботулотоксин: види препаратів

Ботокс - перший препарат на основі чистого ботулотоксина. Використовується для боротьби зі зморшками.

Диспорт - це препарат на основі ботулотоксина з додаванням альбуміну та лактози.

Ксеомін - це німецький препарат на основі чистого нейротоксину, синтезований у 2001 році. На відмінності від ботокса і диспорту не містить білків. Тому ризик виникнення алергійної реакції мінімальний, а звикання до препарату - виключено (тривалість дії препарату не зменшується з часом). Ефективний як для боротьби з усіма видами мімічних зморшок, так і підвищеним потовиділенням.

Який препарат обрати?

Препарат ПеревагиНедоліки
Ботокс

 

Диспорт

 

 

Ксеомін

найдовше на ринку, діє до 5 місяців

 

підходить для корекції динамічних зморшок (у вікових пацієнтів), дія до 5 міс.

 

мінімальний ризик алергії, відсутнє звикання до препарату (період дії препарату не скорочується навіть через багато років використання), зберігає природню міміку

концентрація ботулотоксину у 4 рази більша, ніж у аналогів (ризики ускладнень)

 

не підходить пацієнтам, які не переносять лактозу

 

діє 4 місяці

 

Наслідки ботулотоксину
До негативних наслідків уколів ботоксу відносять:
● ✓  синці в місці проколу;
● ✓  асиметрію обличчя;
● ✓  опущення повік;
● ✓  неприродні зморшки;
● ✓  опущення брів;
● ✓  головний біль;
● ✓  нудота.
Наслідки ботулотоксину з'являються через неправильно підібране дозування або порушення рекомендацій пацієнтами. Заборонено після уколів ботокса:
● ✓  приймати гарячу ванну або сауну протягом декількох днів;
● ✓  масажувати обличчя;
● ✓ вживати алкоголь протягом декількох тижнів.
Дотримання рекомендацій та висока кваліфікація лікаря мінімізують ризик виникнення ускладнень після сеансу.
Ефект після процедури тримається протягом 5 місяців. Через півроку після уколів ботокса слід повторно вводити препарати.

Філлери
Філлери для обличчя - це препарати на основі гіалуронової кислоти або кальцію. Додатково до складу можуть входити пептиди, вітаміни і коензими. Філлери заповнюють зморшку зсередини, активізують синтез еластину і колагену, запускають оновлення клітин, усувають зневоднення.

Радіесс
Цей особливий філлер для обличчя, який складається з мікрокристалів гідроксиапатиту кальцію (CaHA), гелю-носія, іонів Ca2 + і PO3-. Коли з'являється ефект після контурної пластики філером Радіесс (Radiesse)? Відразу під час введення гель препрату заповнює зморшку зсередини, розгладжуючи поверхню. Мікросфери кальцію і іони стимулюють клітини формувати новий каркас з еластину і колагену, який втрачено з віком і через що тканини опускаються, овал обличчя стає нечітким, з'являються так звані «бульдогів щічки». Згодом препарат розсмоктується, але ефект ліфтингу тканин, молоде обличчя з чітким овалом і вилицями залишається.

Для усунення носогубних зморшок: гель моментально заповнює носогубні зморшки зсередини. При цьому шкіра залишається рухомою і м'якою. Іони кальцію формують новий каркас для еластину і колагену. За рахунок цього виходить ефект ліфтингу без операції.

Для контурінга скул, овалу і підборіддя: філер від зморшок підходить для формування чіткого овалу обличчя, наповнення запалих скул, формування юнацьких щік у пацієнток старше 30 років. Ін'єкції препаратів роблять обличчя більш рельєфним, молодим, виразним.

  Побічні ефекти і як їх уникнути
Іноді після введення філлера від зморшок в зоні уколу з'являється почервоніння, свербіж, поколювання або знебарвлені ділянки. Такі ефекти проходять самостійно протягом доби після маніпуляції.
Для запобігання побічних ефектів необхідно відмовитися від косметичних засобів, активного відпочинку і фіз. навантажень.
✓  Як довго тримається результат
Завдяки наявності мікрокристалів кальцію в своєму складі препарат Радіесс зберігає результат на місці введення до 2 років.

● ✓ Чому Радіесс (переваги)
Контурна пластика з використанням препарату має переваги:
1. Тривалість результату. До 2 років без зморшок в зоні ін'єкції, проти 6 місяців з використанням гіалуронової кислоти.
2. Альтернатива пластичної хірургії - ефект ліфтингу, чіткого контуру обличчя.
3. Швидкість процедури. До 45 хвилин.
4. Висока біоадаптивність. Препарат не відторгається організмом, не викликає побічних ефектів.
5. Місце введення препарату залишається м'яким.
6. Гель залишається в місці введення, що не мігрує в інші зони.
7. Миттєвий результат.

До і після

Мені це підходить?

Мені підходить контурна пластика?

Ін'єкції краси - це ефективна процедура, яка допоможе Вам миттєво позбутися дрібних і глибоких зморшок. Але варто пам'ятати і про живлення шкіри, у такому разі допоможе така процедура, як карбоксітерапія

Показання

 • Зморшки (зокрема досить глибокі) в куточках очей, міжбровні і носогубні
 • Нечіткий овал обличчя, провисання шкіри
 • Запалі щоки
 • Бажання змінити форму і розмір губ, скул, форму підборіддя
 • Асиметрія обличчя
 • Шрами після травм, у результаті акне тощо

Результат

  • Ін'єкції Ботокса, Диспорта та Ксеоміна: усунення зморшок навколо очей, на лобі, міжбрівних зморшок на 4-6 міс. Окрім того, за допомогою Ксеоміна можна позбавитися тяжів на шиї та овал обличчя, позбутися зморшок навколо губ та у куточках роту
  • Ін'єкції Радіес: усунення зморшок під очима, підтяжка шкіри без операції, усунення носогубних зморшок, формування чіткого молодого овалу обличчя і вилиць, омолодження шкіри до 2-х років
  • Ін'єкції філерів (Ювідерм тощо): збільшення і зміна форми губ, скул, усунення носогубних зморшок до 12 міс.

   

Контурна пластика: зони корекції

Губи
Підборіддя
Очі
Вилиці
Лоб
Руки

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Лікар проводить консультація до процедури. Тільки він, оглянувши Вас і враховуючи Ваші побажання і особливості організму, може визначити, який саме препарат допоможе досягти бажаного ефекту. І тільки лікар може визначити, яка кількість препарату потрібна у Вашому випадку. Контурна пластика обличчя може бути проведена відразу ж після консультації або, за Вашим бажанням, призначена на будь-який інший зручний для вас день.

2

Проведення процедури

Переваги контурної пластики в тому, що вона триває не більше години (у випадку з препаратом Радіес - до 1,5 год). Уколи краси проводяться або під місцевою анестезією, або без неї (для більшості пацієнтів це абсолютно комфортна процедура; для пацієнтів з високою чутливістю до болю застосовується місцева анестезія у вигляді гелю або уколу). Філлери, ін'єкції ботоксу вводяться чітко в місця корекції (наприклад, в лоб або навколо очей). Якщо ж мова про препарат Радіес, який має ефект підтяжки обличчя, місця його введення визначає доктор залежно від індивідуальних вікових змін пацієнта.

3

Відновлення

Деякий час тримається набряклість, яка проходить через 2-3 дні. Для того щоб вона швидше зійшла і загоєння проходило так як належить, обов’язково використовуйте препарати, призначені лікарем, а також пройдіть процедуру LED-терапії на апараті Medisol (Франція)

!

Зверніть увагу

У клініці АНА-КОСМО проводиться контурна пластика обличчя філлерами, що розсмоктуються без шкоди для здоров’я. Плюс таких препаратів полягає у мінімальному ризику ускладнень, безпечному складі і відсутності можливої міграції препарату.

Хто проводить процедуру?

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Мои  губки просто чудо!)) Спасибо!

Читати далі

Новий ксеомін більше сподобався. Краще прибрав зморшки і міміка при цьому збереглася

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Тарас Юрьевич, Вы – супер! Спасибо за вашу заботу. Вы тот, кого хочется порекомендовать:)

Читати далі
Отзыв Наташи М.

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Колола Радиес у Баранова. Пока что мне кажется, что этой лучший препарат для лифтинга овала

Читати далі

В который раз убедилась, что нет ничего лучше качественных филлеров! Спасибо Ана-Космо за то что стоит на страже моей красоты!! Постоянно обновляю свои губы и скулы только здесь. Нравится сервис и уровень обслуживания, всегда внимательно выслушают и посоветуют адекватные решения

Читати далі

Ціни

Нижче наведені лише деякі препарати. З приводу інших цін - дізнавайтесь за телефоном клінікиЦіна, грн
Radiesse Lido 1,5 мл10400
Radiesse 1,5 мл9800
Диспорт/Ксеомін/Ботокс 0,5 зони1800
Диспорт/Ксеомін/Ботокс 1 зона3480
Belotero Soft 1ml6200
Belotero Balance 1ml7100
Belotero Intense, 1 мл7700
Belotero Voluma, 1 мл7900

Дізнайся, який препарат контурної пластики підходить саме тобі!

Запишись на консультацію