Кріоліполіз СRISTAL (безопераційна ліпосакція)

До -30% жирової тканини за 1 сеанс БЕЗ УКОЛІВ І ОПЕРАЦІЇ! Найпопулярніша апаратна процедура схуднення у Франції! ЗНИЖКА 10% з третьої насадки

Записатися на консультацію

Що таке медичний кріоліполіз?

Медичний кріоліполіз - це найсучасніша, безпечна і ефективна неінвазивна (без проколів) апаратна методика локального усунення жирових відкладень на тілі. У клініці АНА-КОСМО вона здійснюється за допомогою апарату новітнього покоління Cristal (Франція), який є найпопулярнішим апаратом кріоліполіза у Франції. Безпека і результативність апарату підтверджена медичним сертифікатом Європейського Союзу.

Як відбувається схуднення за допомогою апарату кріоліполіза Крістал? Апарат впливає на потрібну зону тіла холодом (до -9 ° С), за рахунок чого жирові клітини відмирають (жирові клітини дуже чутливі до холоду). Потім організм самостійно виводить їх за допомогою лімфатичної системи.

Перші результати схуднення ви побачите вже через 1-3 тижня після процедури (в об'ємахзникне кілька сантиметрів). Повноцінне виведення жирових клітин організмом відбувається протягом 6-8 тижнів. Саме через цей період часу Ви побачите кінцевий результат, а Ваше тіло набуде бажаних форм в зоні впливу.  У деяких пацієнтів АНА-КОСМО спостерігалося схуднення до -8 см у зоні проведення процедури. Виведені з організму жирові клітини вже не повертаються.

Для зменшення обсягів в одній зоні достатньо пройти 1 сеанс (в окремих випадках - 2). Протягом одного сеансу можливо використовувати тільки дві насадки. Таким чином, якщо Ви плануєте схуднення в 3-4 зонах, вам знадобиться мінімум 2 сеанси.

Процедура проводиться тільки за умови наявності жирових відкладень від 2-х см у зоні схуднення. Кріоліполіз Крістал абсолютно безпечний, оскільки холод проникає тільки на глибину жирової тканини до 1,5 см. Глибина проникнення холоду налаштовується лікарем на апараті та контролюється 14-ма датчиками, встановленими в апараті (відмінність французського кріоліполізу Крістал від аналогів). Захист шкіри від холоду здійснює спеціальна термосерветка, яка наноситься на зону обробки перед процедурою.

Відео

Чи підходить мені схуднення з кріоліполіз Крістал?

Показання

  • Локальні жирові скупчення на животі, боках, талії, ногах, стегнах (внутрішня і зовнішня частина), руках, литках;
  • Целюліт.

Результат

  • Схуднення в потрібних зонах до 30% за 1 сеанс;
  • Зменшення кількості целюліту.

В яких зонах можна схуднути за апаратом Кристал?

Стегна
Живіт
Ноги
Руки

Як пройти процедуру схуднення на апараті Cristal?

1

Консультація

На консультації лікар огляне Вас, проаналізує, чи підходить Вам цей метод схуднення (за потреби лікар може порекомендувати інші апаратні (апарат Eximia), ін'єкційні або хірургічні (ультразвукова ліпосакція) варіанти вирішення завдання.

2

Проведення процедури

За допомогою спеціального приладу лікар вимірює об'єм жирових відкладень у зоні запланованого схуднення, а потім підбирає інтенсивність впливу апарату. На зону схуднення наноситься кріозахисного гелева прокладка і прикладається насадка апарату. Тривалість сеансу - 60 хвилин. Процедура безболісна, протягом сеансу Ви лише відчуваєте оніміння в зоні впливу апарату. Комфортність процедури дозволяє проводити паралельно інші омолоджуючі процедури на обличчі.

3

Відновлення

Усунення жирових клітин організмом відбувається протягом 6-8 тижнів. Через цей час Ви побачите кінцевий результат, а Ваше тіло придбає бажані форми в зоні впливу. Виведені з організму жирові клітини вже не повертаються в дані зони. Особливого періоду відновлення дана процедура не має. Певний час Ви лише будете спостерігати почервоніння в зоні впливу апарату і чутливість протягом декількох днів.

!

Зверніть увагу

Для зменшення обсягів в одній зоні досить пройти 1 сеанс (в окремих випадках - 2). Протягом одного сеансу можливо використовувати тільки дві насадки. Таким чином, якщо Ви плануєте схуднення в 3-4 зонах, вам знадобиться мінімум 2 сеанси.

При значній втраті жирових відкладень в зоні схуднення, рекомендується пройти курс процедур ліфтингу шкіри на апараті Eximia, а також курс процедур на французському LED-апараті, який сприяє більш швидкому виведенню відмерлих жирових тканин із зони схуднення. Таким чином кінцевий результат схуднення буде досягнутий швидше.

До і після

Мені це підходить?

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація  з 1997 року
Європейські стандарти  якості і безпеки
Вищий рівень  акредитації  МОЗ України
Фахівці  з міжнародними  сертифікатами і дипломами

Ціна (-10% з третьої насадки; 1 зона - 1-2 насадки)

ПроцедураЦіна, грн
Криолиполиз Сristal (цена за 1 насадку)5440