Курс “Антицелюлітний”

Зустрічай весну і літо з ідеальною фігурою без целюліту! Всього за 5 тижнів до -5 см в об’ємах і до -10 кг! При 100% передоплаті курсу – мінус 20% на процедури!

Записатися на консультацію

Про курс

Курс "Антицелюлітний" - комплекс найефективніших процедур, які позбавлять Вас від целюліту і зайвих сантиметрів в проблемних зонах без спортзалу і дієт.

Курс складається з:

1. Апаратного схуднення EXIMIA (Італія): комплекс насадок апарату руйнують і виводять небажані жирові відкладення, роблять шкіру пружною і гладенькою.

2. Мезотерапії з ліполітиками: усуває жирові відкладення в проблемних хонах, зменшує прояв "апельсинової кірки", активно допомагає усунути "твердий" целюліт.

3. Озонотерапії - ін'єкційна процедура з введенням медичного очищеного озону в проблемні зони. Покращує мікроциркуляцію в тканинах, насичуючи їх киснем, завдяки чому усуваються жирові відкладення.

Тривалість курсу - 5 тижнів з відвідуванням клініки 3-4 рази в тиждень.

Мені це підходить?

Показання

Целюліт
Зайва вага
Локальні жирові відкладення: "вушка", відкладення на животі, спині, "галіфе" на стегнах тощо.
В'яла шкіра, втрата пружності і тонусу шкіри
Розтяжки

Результат

До -5 см в обсягах
До -10 кг у вазі
Усунення целюліту
Поліпшення обміну речовин
Пружна і гладка шкіра
Ідеальна фігура в купальнику і літніх суконь!

Як пройти курс?

1

Консультація

Спочатку слід записатися на консультацію до лікаря. Лікар проводить огляд і визначає тип і наповнення курсу, враховуючи цілі, які хоче досягти пацієнт, ступінь целюліту і кількість зайвої ваги, від якого потрібно позбутися. Саме поєднання апаратних і індивідуально підібраних ін'єкційних методик дозволяє досягти значних результатів в схудненні.
При необхідності може бути призначено лабораторне обстеження (аналізи), для розробки ефективного курсу схуднення.

1

Проведення процедури

З урахуванням індивідуальних потреб і зайнятості спільно з лікарем Ви визначаєте графік відвідування клініки.
Також персонально для Вас доктор складе рекомендоване меню, яке буде сприяти отриманню та закріпленню бажаного результату. Ін'єкційні і апаратні процедури можуть проводитися як одночасно, так і окремо. При оплаті всіх процедур відразу - гарантована знижка 20%.

Хто виконує процедури?

Запишись на персональну консультацію та отримай рекомендації з приводу харчування!

Запишись на консультацію