Лазерна епіляція, фотоепіляція

Гладка, ніжна і шовковиста шкіра. Лазерне видалення волосся – це гарантоване 99% припинення росту волосся (Київ)

Записатися на консультацію

Про лазерну и фото епіляцію

Лазерна епіляція (або її альтернатива для світлого волосся – фотоепіляція) передбачає проведення локального спалаху інтенсивного світла, який викликає нагрів і руйнування волосяної цибулини. Лазерна епіляція (Київ) і фотоепіляція (Київ) в АНА-КОСМО проводиться лазером нового покоління Nd: Yag на апараті Cutera Cool Glide. Переваги цього апарату полягають у комфорті проведення процедури для пацієнта, безпеці (він використовується в кращих клініках світу і схвалений управління з контролю якості США) і найважливіше – у  можливості проводити видалення лазером на будь-якому типі шкіри, навіть засмаглій!

 

Мені це підходить?

Показання

  • Зростання небажаних волосків (видалення можливо майже на всіх частинах тіла або лиця) у жінок і чоловіків

Результат

  • При проходженні рекомендованого лікарем курсу, скорочення зростання волосся на 90-100%

Зони епіляції

Обличчя
Руки
Тіло
Бікіні
Ноги
Підпахви

Як проводиться лазерна епіляція / фотоепіляція?

1

Консультація

До проходження процедури Ви можете записатися на консультацію до лікаря. Він огляне Вас і визначить, чи потрібно вам лазерне видалення волосків або фотоепіляція. І який курс необхідний пройти, щоб припинити його ріст в необхідних зонах. Також лікар розповість, як буде проходити лазерна епіляція, ціна також визначається після консультації..
2

Проведення процедури

За пару днів до процедури не голіться (волосся повинне злегка відрости). Слід також знати, що видалення лазером неможливе в період сонячної активності. На апараті Cutera в АНА-КОСМО лазерна епіляція можлива на всьому тілі та обличчі (крім зовнішнього боку вуха та на носі). Особливою популярністю у жінок користується лазерне видалення волосків над верхньою губою. Досить часто у жінок користується попитом лазерна епіляція щік, підборіддя, зони між бровами (для цієї процедури використовують спеціальні захисні окуляри, щоб уникнути пошкодження очей), скронь, пахвових западин, ніг, зони бікіні. Ця технологія застосовується як для чоловіків, так і для жінок. Сама процедура практично безболісна і має мінімальний ризик виникнення ускладнень. Лазерна епіляція (ціна/Київ) – це дуже популярна процедура. Слід зазначити, що при епіляції промінь лазера впливає тільки на зрілі волоски. Це означає, що видаляється тільки волосся в активному зростанні. Тому потрібно пройти цілий курс. А це в середньому 3-5 процедур. Хоча деяким пацієнтам достатньо всього однієї процедури. Перерви між процедурами індивідуальні, їх визначає лікар. Тривалість однієї процедури залежить від ділянки. Наприклад, видалення над верхньою губою - 10 хв, і Ви будете вільні. А ось лазерна епіляція ноги може зайняти до 2 годин, нетривала лазерна епіляція зони бікіні - всього до 30 хвилин. Фотоепіляція (ціна) встановлюється, виходячи з вашої ситуації.
3

Відновлення

Особливого періоду відновлення при цій процедурі не існує. Проте слід уникати певний час соляріїв і активного сонця.
!

Зверніть увагу

Будь-яка методика має свої мінуси. Але лазерна епіляція може принести шкоду лише в руках непрофесійних фахівців. Недбале ставлення майстра здатне привести до наслідків типу опіків, подразнень і гіпопігментації (білі крапки).

Хто проводить процедуру?

Відео

Бездоганна репутація  з 1997 року
Європейські стандарти  якості і безпеки
Вищий рівень  акредитації  МОЗ України
Фахівці  з міжнародними  сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Первая клиника,в которой лазерное удаление прошло без ожогов и небольно. Спасибо Оксане Александровне. Теперь это мой любимый доктор

Читати далі

Делала курс из 8 процедур в течение полугода. Эффект безусловно есть, но не на 100%. Через какое-то время вырастает пушек, как в детстве, но с ним вполне комфортно себя чувствую и его не ощущаю. Делаю коррекцию 1 раз в год, к лету

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Регулярно прохожу фотоэпиляцию в Ана-Космо, и никогда не было никаких осложнений. От врача всегда получала  вежливое обращение. Лично для меня это очень важный показатель. Спасибо за старания!

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Яка ціна фото епіляції та лазерної епіляції?

від 245 грн
Ціна лазерної епіляції, зокрема і ціни фото епіляції (Київ) залежіть від зони, які необхідно обробити. Для досягнення ефекту припинення росту волосся необхідний курс процедур. Кількість процедур визначає лікар при огляді.
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як можна досягти 99% припинення росту волосся!

Запишись на консультацію