Лазерне омолодження шкіри Derma Genesis

Улюблена лазерна процедура голлівудських зірок! Зробить Вашу шкіру сяючою, з рівним тоном, без зморшок, звузить пори! Лазерне омолодження шкіри обличчя, шиї і декольте! (Київ)

Записатися на консультацію

Про процедуру

Це процедура необляційного (нетравматичного) омолодження шкіри, тобто без видимого пошкодження шкіри. Дозволяє зробити шкіру свіжою, сяючою, вирівняти тон, при цьому оточуючі не помітять будь-яких втручань - Ваша шкіра буде виглядати, наче Ви відпочили, випромінювати свіжість, здоров'я.

Саме тому лазерне омолодження DERMA GENESIS вважається процедурою обідньої перерви, оскільки після її проведення Ви можете повернутися до звичного активного соціального життя. За її результати, а також за приємний процес DERMA GENESIS стала улюбленою процедурою голлівудських зірок! Супер-модель Кендалл Дженнер (Кардашьян) проходить курс процедур DERMA GENESIS мінімум двічі на рік!

Як проводиться процедура? Лазерний промінь проникає в шкіру і прогріває сосочковий шар дерми, а точніше фібробласти (клітини шкіри, що відповідають за її пружність) і розташовані поруч судини. При цьому промінь впливає на клітини дерми, не пошкоджуючи епідерміс (верхній шар шкіри). Прогрівання фібробластів (клітини шкіри) стимулює їх до вироблення колагену, завдяки якому наша шкіра пружна, щільна. Також ця процедура покращує обмінні процеси, мікроциркуляцію в шкірі.

Лазерне омолодження в Києві в клініці ANACOSMA проводиться за допомогою апарату СUTERA (США) - Porsche в світі лазерних апаратів. Уже понад 15 років омолодження шкіри цим апаратом доводить свою результативність по всьому світу, особливо його полюбили в Голлівуді! Усуваються дрібні зморшки, поліпшується структура шкіри (лікування куперозной сіточки, висипань), відбувається лазерна підтяжка обличчя, поліпшується колір обличчя.

До і після

Лазерне омолодження шкіри Derma Genesis - фото № 1 до і після

Лазерне омолодження обличчя. Покращилася фактура шкіри, зменшилася кількість дрібних зморшок і купірозна сітка

Лазерне омолодження шкіри Derma Genesis - фото № 2 до і після
Лазерне омолодження шкіри Derma Genesis - фото № 3 до і після
Мені це підходить?

Мені це підходить?

Показання

 • Мілкі зморшки
 • Розширені пори
 • Втрата пружності, в'ялість
 • Судинна сіточка на обличчі (еритема, куперозна сіточка)
 • Втомлений, «офісний» колір обличчя

Результат

 • Омолодження шкіри (вона стає гладкою, пружною)
 • Проходить капілярна сітка, зміцнюються судини
 • Звужуються пори
 • Розгладжуються мімічні зморшки
 • Розгладжується сіточка («гусячі лапки») навколо очей
 • Рівний тон обличчя, шкіра випромінює свіжіть, здоров'я

Які зона можна омолодити?

Обличчя
Шия
Декольте

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Консультація проводиться для того, щоб доктор визначив, чи зможе лазерне омолодження обличчя вирішити поставлені завдання, а також яка кількість процедур необхідна у Вашому конкретному випадку (найчастіше курс складається з 4-5 процедур з проведенням процедури один раз на 2 тижні). Залежно від визначених завдань, лікар може скласти індивідуальний курс лікування, наприклад, в поєднанні з іншою процедурою (наприклад, плазмоліфтінгом). Лазерне шліфування шкіри, ціна, визначається після консультації.
2

Проведення процедури

Процедура триває всього 20-40 хвилин (в залежності від того, яка кількість зон вимагає лазерного омолодження). На апараті Cutera Laser Genesis це - приємна і абсолютно безболісна процедура, після якої зморшки розгладжуються, а шкіра стає пружною і сяючою. Промінь лазеру має м'який високоточний вплив, що полягає у стимуляції клітин шкіри (фібробластів), які починають активно оновлюватися, як в молодості. Процедура чудово поєднується з іншими методами естетичної косметології, такими як: мікрошліфовка, контурна пластика, ін'єкції ботулотоксину, може виконуватися до і після пластичних операцій. Після процедури лікар наносить заспокійливий крем, для м'якості і шовковисті.
3

Відновлення

Лазерне омолодження на Cutera вважається процедурою обідньої перерви, адже відразу після її завершення Ви можете повернутися до звичайного ритму життя! Водночас процедура має накопичувальний ефект, пік якого досягається через 3 місяці після проходження курсу на апараті Cutera. Ефект може зберігатися навіть кілька років, протягом яких триває процес омолодження.
!

Зверніть увагу

Важливо: Laser Genesis не має вікових обмежень: до 25 років ним успішно лікують акне і висипання, а після 25 - позбавляються від мімічних та вікових зморшок, судинної сітки на обличчі, роблять шкіру пружною і сяючою. Лазерне шліфування обличчя дозволяє продовжувати день у звичному режимі.

Хто проводить процедуру?

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

сьогодні була на першій процедурі, перше враження – приємно. Друге (коли подивилась у дзеркало)  – шкіра наче натянулась, почала сяяти, звузилися пори. під очима стало менше мілких зморщичок. Поки що задоволена. Попереду ще курс

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Спасибо Ольге Владимировне за её золотые руки! Акне это ужасная проблема. Благодаря Вам моя доця теперь счастлива

Читати далі

Яка ціна лазерного омолодження?

від 1950 грн
Ціна однієї процедури залежить від зони омолодження
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, чи підходить тобі лазерне омолодження

Запишись на консультацію