Лазерне омолодження шкіри Derma Genesis

Приємна і абсолютно безпечна процедура, яка зробить Вашу шкіру молодою і сяючою! Лазерне омолодження шкіри обличчя, шиї і декольте! (Київ). АКЦІЯ: -15% до 31.08.19

Записатися на консультацію

Про процедуру

Це процедура необляційного (нетравматичного) омолодження шкіри, тобто без видимого пошкодження шкіри. Вона дозволяє зробити шкіру молодше, свіжіше, при цьому оточуючі не помітять будь-яких втручань. У той час як обляційнне лазерне омолодження (наприклад, лазерне шліфування) передбачає зняття верхнього шару шкіри, через що пацієнти змушені провести реабілітаційний період до 5-7 днів вдома.

Необляційна процедура лазерного омолодження вважається процедурою обідньої перерви, оскільки після її проведення пацієнт може повернутися на роботу.

Як проводиться процедура? Лазерний промінь проникає в шкіру і прогріває сосочковий шар дерми, а точніше фібробласти (клітини шкіри, що відповідають за її пружність) і розташовані поруч судини. При цьому промінь впливає на клітини дерми, не пошкоджуючи епідерміс (верхній шар шкіри). Прогрівання фібробластів (клітини шкіри) стимулює їх до вироблення колагену, завдяки якому шкіра пружна, щільна. Також ця процедура покращує обмінні процеси, мікроциркуляцію в шкірі.

Лазерне омолодження в Києві в клініці АНА-КОСМО проводиться за допомогою апарату СUTERA. Уже понад 15 років омолодження шкіри цим апаратом доводить свою результативність по всьому світу! Усуваються зморшки і шрами (зменшується їхня глибина, згладжуються контури), поліпшується структура шкіри (лікування куперозної сіточки, висипань) і відбувається лазерна підтяжка обличчя.

До і після

Лазерне омолодження шкіри Derma Genesis - фото № 1 до і після

Лазерне омолодження обличчя. Покращилася фактура шкіри, зменшилася кількість дрібних зморшок і купірозна сітка

Лазерне омолодження шкіри Derma Genesis - фото № 2 до і після

Лазерне лікування рубця. Значно зменшилася видимість рубця завдяки оновленню шкіри

Мені це підходить?

Мені це підходить?

Показання

 • Зморшки
 • Втрата пружності, в'ялість
 • Судинна сіточка на обличчі (еритема, куперозна сіточка)
 • Втомлений, «офісний» колір обличчя
 • Шрами після акне
 • Рубці після травм, операцій
 • Розширені пори
 • Вікові зміни

Результат

 • Омолодження шкіри (вона стає гладкою)
 • Проходить капілярна сітка, зміцнюються судини
 • Розгладжуються мімічні зморшки
 • Текстура шкіри стає більш пружною
 • Розгладжується сіточка («гусячі лапки») навколо очей
 • Рубці, шрами зменшуються, стають світлішими і згладжуються

Які зона можна омолодити?

Обличчя
Шия
Декольте

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Консультація проводиться для того, щоб доктор визначив, чи зможе лазерне омолодження обличчя вирішити поставлені завдання, а також яка кількість процедур необхідна у Вашому конкретному випадку (найчастіше курс складається з 4-5 процедур з проведенням процедури один раз на 2 тижні). Залежно від визначених завдань, лікар може скласти індивідуальний курс лікування, наприклад, в поєднанні з іншою процедурою (наприклад, плазмоліфтінгом). Лазерне шліфування шкіри, ціна, визначається після консультації.
2

Проведення процедури

Процедура триває всього 20-40 хвилин (в залежності від того, яка кількість зон вимагає лазерного омолодження). На апараті Cutera Laser Genesis це - приємна і абсолютно безболісна процедура, після якої зморшки розгладжуються, а шкіра стає пружною і сяючою. Промінь лазеру має м'який високоточний вплив, що полягає у стимуляції клітин шкіри (фібробластів), які починають активно оновлюватися, як в молодості. Процедура чудово поєднується з іншими методами естетичної косметології, такими як: мікрошліфовка, контурна пластика, ін'єкції ботулотоксину, може виконуватися до і після пластичних операцій. Після процедури лікар наносить заспокійливий крем, для м'якості і шовковисті.
3

Відновлення

Лазерне омолодження на Cutera вважається процедурою обідньої перерви, адже відразу після її завершення Ви можете повернутися до звичайного ритму життя! Водночас процедура має накопичувальний ефект, пік якого досягається через 3 місяці після проходження курсу на апараті Cutera. Ефект може зберігатися навіть кілька років, протягом яких триває процес омолодження.
!

Зверніть увагу

Важливо: Laser Genesis не має вікових обмежень: до 25 років ним успішно лікують акне і висипання, а після 25 - позбавляються від мімічних та вікових зморшок, судинної сітки на обличчі, роблять шкіру пружною і сяючою. Лазерне шліфування обличчя дозволяє продовжувати день у звичному режимі.

Хто проводить процедуру?

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

сьогодні була на першій процедурі, перше враження – приємно. Друге (коли подивилась у дзеркало)  – шкіра наче натянулась, почала сяяти, звузилися пори. під очима стало менше мілких зморщичок. Поки що задоволена. Попереду ще курс

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Спасибо Ольге Владимировне за её золотые руки! Акне это ужасная проблема. Благодаря Вам моя доця теперь счастлива

Читати далі

Яка ціна лазерного омолодження?

від 2880 грн
Ціна однієї процедури залежить від зони омолодження.
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, чи підходить тобі лазерне омолодження

Запишись на консультацію