Лазерне видалення судин

Судини, купероз і капіляри, – все це приносить чималий дискомфорт. Допоможе лазер, що швидко і безпечно усуне всі небажані прояви судин! (Київ)

Записатися на консультацію

Про процедуру

Клініка пластичної хірургії та медицини омолодження АНА-КОСМО має великий досвід успішної боротьби видалення різних проявів судин на тілі та обличчі за допомогою довгоімпульсного лазера Cutera Cool Glide (США). Це найбезпечніший лазер, що застосовується в естетичній косметології. Його безпека та результативність схвалені FDA (Управління з контролю якості медикаментів США)

До і після

Лазерне видалення судин - фото № 1 до і після

Лазерне видалення судин

Лазерне видалення судин - фото № 2 до і після

Лазерне видалення судин на ногах

Лазерне видалення судин - фото № 3 до і після

Лазерне видалення судин

Мені це підходить?

Мені це підходить?

Лазерне видалення - це найефективніший спосіб позбутися від дрібних судин на обличчі і тілі. Якщо ж Вас турбують значні судинні прояви на ногах, Вам може бути рекомендована склеротерапія

Показання

 • Судинні зірочки
 • Винні плями
 • Будь-які небажані прояви судин
 • Телеангіектазії шкіри
 • Куперроз
 • Зірчасті гемангіоми, горбкуваті гемангіоми

Результат

 • Уже після першого сеансу результативність видалення судин становить понад 82%

В яких зонах можна видалити судини?

Обличчя
Ноги
Тіло

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Консультація лікаря може бути проведена відразу перед видаленням або ж заздалегідь. На консультації лікар-косметолог, що має спеціальну сертифікацію застосування лазерного обладнання, огляне Вас і визначить, скільки процедур і з якою періодичністю потрібно провести для досягнення результату (зверніть увагу, усі лікарі клініки АНА-КОСМО не тільки багато років роблять лазерне видалення судин, а й навчають інших українських фахівців лазерним технологіям). Найчастіше лазерне видалення судин в Києві в АНА-КОСМО гарантує очищення всього за одне відвідування клініки. Проте все залежить від кількості небажаних проявів (при значній кількості судинних зірочок може знадобиться цикл процедур).

2

Проведення процедури

Лазерне видалення судин займає від 15 хвилин і більше (залежить від того, який обсяг судин Вас турбує). Процедура досить комфортна завдяки методу охолодження-знеболювання Cutera Сool Glide. У рідких випадках у пацієнтів з підвищеним больовим порогом можливо відчуття легкого дискомфорту.

3

Відновлення

На місці видалення часто спостерігається почервоніння протягом кількох годин. Також лікар може призначити обробку зони спеціальним кремом протягом 1-2 днів. Якщо Ви запланували лазерне видалення судин на обличчі за день до будь-якого заходу, краще процедуру зробити раніше. У будь-якому випадку денний макіяж допоможе приховати небажане тимчасове почервоніння.

!

Зверніть увагу

Видалення судин лазером – це, перш за все, позбавлення від зірочок або капілярів на обличчі або на тілі і на ногах. Якщо ж Вас цікавить видалення значних вен і їх скупчень на ногах, лікування перших стадій варикозу, в такому випадку зверніть увагу на процедуру «склеротерапія». У будь-якому випадку тільки лікар, оглянувши Вас, може визначити який тип лікування Вам підійде.

Для профілактики появи нових судинних зірочок рекомендується пройти курс LED-терапії. Випромінювальне апаратом лікувальне світло відновлює і покращує роботу судин.

Хто проводить процедуру?

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

По ощущениям было неприятно, но терапимо. Сосудики удалились сразу же, хотя моей подруге пришлось приходить на процедуру дважды. Правда, она удаляла не в другом салоне

Читати далі

Яка ціна?

390 грн/см.кв.
Точну кількість судин, яку треба видалити, може порахувати тільки лікар під час огляду
Записатися і дізнатися вартість

Видали небажані судини на обличчі та тілі!

Запишись на консультацію