Лікування волосся

Трихологи клініки АНА-КОСМО допоможуть вам Вам зробити волосся густим і шовковистим! Лікування випадіння волосся ще ніколи не було таким результативним (Київ)

Записатися на консультацію

До і після

Лікування волосся - фото № 1 до і після

Лікування облисіння. Результат - відновлений волосяний покрив голови, ріст здорового волосся

Лікування волосся - фото № 2 до і після

Лікування облисіння. Результат - відновлений волосяний покрив голови, ріст здорового волосся

Мені це підходить?

Мені це підходить?

Показання

 • Вікове спадкове облисіння
 • Різке випадіння, а також випадіння при себореї
 • Порідіння волосся у жінок
 • Тьмяне волосся
 • Ламкість
 • Поява сивини

Результат

 • Густе, шовковисте і здорове волосся
 • Покращення якості (товщини і структури)
 • Ріст нового волосся
 • Зменшення залисин

Як призначається лікування?

1

Консультація

Консультація трихолога в Києві в клініці АНА-КОСМО складається з наступних етапів. Перший: виявлення причини випадіння, погіршення структури волосся, шкіри голови (огляд, вивчення шкіри голови за допомогою спеціального апарату Cortex, а також за потреби призначення додаткових лабораторних аналізів). Другий етап: розробка індивідуальної програми відновлення (вона може складатися як з медикаментозного, так і процедурного лікування). Також фахівець дасть Вам рекомендації щодо зміни харчування, способу життя, що підтримає і посилить курс лікування. Лікування випадання волосся може проводитися спільно з іншими лікарями, наприклад, імунологами або ендокринологами. Адже часто такі проблеми – це сигнал про більш значні порушення в організмі.

2

Проведення лікування

Курс може складатися з наступних процедур, що проводяться в клініці АНА-КОСМО: 1) плазмоліфтинг -
внутрішньошкірне введення (у шкіру голови) власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами (вони містять фактори росту, які запускають природні механізми відновлення, стимулюють ріст нового, здорового волосся). 2) мезотерапія - введення в шкіру голови «коктейлів», що містять вітаміни і амінокислоти, а також мінерали (цинк, селен, мідь). Ці елементи забезпечують живлення і відновлення шкіри голови. 3) кріомасаж голови - вплив на шкіру холодом (рідким азотом, температура якого становить -196 градусів). 4) кріотерапія сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює обмінні процеси. 5) озонотерапія голови покращує мікроциркуляцію, обмін речовин. 4) апаратна LED-терапія Medosil (Франція) - апарат випромінює світло, яке живить фолікули енергією і покращує кровообіг.

3

Відновлення

Кожна з перерахованих процедур не має періоду відновлення. Проте індивідуальні рекомендації доктор надасть відразу ж після лікування, буде призначений домашній догляд. Також можливе призначення додаткового лікування пігулками.

!

Зверніть увагу

Трихологи клініки АНА-КОСМО – це сертифіковані лікарі з величезним успішним досвідом роботи у своїй сфері. Попри досягнення в лікуванні облисіння, випадіння волосся тощо, лікарі клініки безперервно підвищують свою кваліфікацію на різних семінарах, навчаннях, зокрема в Європі. Пам’ятайте, що випадіння волосся потребує лікування!

Відео

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

4 месяца лечил здесь облысение. Первые месяцы  никакого результата не было, думал уже уходить, сейчас благодарен,что доктор удержал, теперь пересадка не нужна, спасибо

Читати далі

Лечилась у Андрея Валериевича. Очень хороший доктор, всё объсняет,причину, как  лечить, этапы,всегда на связи и приятно,что всегда детально помнит диагноз и о чем говорили.Это редкость среди врачей

Читати далі

Яка ціна лікування волосся?

800 грн консультація трихолога
Вартість лікування волосся залежить від складу процедур, які визначає лікар під час огляду і консультації
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, яке лікування допоможе тобі!

Запишись на консультацію