Лікування захворювань шкіри

Акне, запалення на шкірі, зморшки і сухість. Все це Вам допоможуть вирішити дерматологи клініки АНА-КОСМО (Київ)

Записатися на консультацію

Мені це потрібно?

Показання

 • Акне (як у дорослих, так і у підлітків)
 • Запалення на шкірі
 • Сухість
 • Дермальні зморшки
 • Старіння

Результат

 • Здорова, молода, зволожена і сяюча шкіра

Як призначається лікування?

1

Консультація, обстеження

У рамках консультації лікар дерматолог огляне Вас і за потреби призначить додаткові аналізи, проведе ультразвукову діагностику шкіри за сімома параметрами. Діагностика проводиться на інноваційному апараті Cortex, який допоможе не тільки детально зрозуміти причини шкірного захворювання і її стану, а й простежити поліпшення стану під час лікування. Необхідне лікування, в залежності від проблеми, може складатися як з мануальних процедур, апаратного лікування, так і медикаментозного. Після консультації, отримання результатів аналізів і діагностування шкіри, дерматолог призначить Вам повний курс лікування для вашого випадку.
2

Особливості лікування

Важливо розуміти, що дуже часто шкіра демонструє захворювання внутрішніх порушень в організмі. Саме тому дерматолог в Києві в клініці АНА-КОСМО може призначити здачу аналізів або навіть направити до суміжного фахівця.

Хто здійснює лікування?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Постоянно высыпало, косметикой скрывать не получалось, и от косметики высыпало ещё больше. Посоветовали ана космо, как панацею от всех бед. Не верила. Пришла к доктору Злобовой. Она сделала первую чистку, потом назначила домашний уход, потом вторую и тогда я уже начала замечать улучшения. До этого предыдущий косметолог просто кормил обещаниями, что это временно, всё пройдёт

Читати далі

Я счастливый обладатель очень проблемной кожи, лечебные средства не помогают, решила усилить «оборону». В Ана-Космо попала практически случайно, но поняла, что хочу находиться именно здесь. Я в восторге от профессионализма Ольги Хусид, но надеюсь, что впредь будем встречаться с ней исключитлеьно на релаксовых процедурах!)

Читати далі

Яка ціна лікування?

490 грн консультація дерматолога
Вартість лікування шкіри залежить від діагнозу і складу процедур, які призначає дерматолог під час огляду і консультації.
Записатися і дізнатися вартість

Зроби свою шкіру здоровою швидко!

Запишись на консультацію