Мікродермабразія

Алмазне шліфування шкіри. Приємна і результативна процедура, яка зробить Вашу шкіру ідеально гладкою і позбавить від усіх недоліків (Київ)

Записатися на консультацію

Про процедуру

Мікродермабразія – щільне відлущування відмерлих клітин шкіри за допомогою стерильного діоксиду алюмінію (ще відоме як алмазне мікрошліфування). При цьому кристали діоксиду не ушкоджують живі клітини і не мають побічних реакцій. У Києві в клініці АНА-КОСМО використовується апарат Easy Peel. Лікар індивідуально підбирає насадку і глибину впливу. Алмазна мікродермабразія буває трьох типів: поверхневе шліфування (видалення декількох шарів відмерлих клітин шкіри), серединна (видалення 2-6 шарів, супроводжується почервонінням шкіри, глибока (видалення шрамів і гіпертрофованих рубців).

Мені це підходить?

Процедура алмазної шліфовки згладити нерівності Вашої шкіри і перші вікові зміни. Якщо ж Ваша мета - усунути значніші зморшки, тоді Вам допоможе  - контурна пластика або, як часто називають ці процедури, - "ін'єкції краси"

Показання

 • Перші ознаки старіння (зморшки тощо)
 • Розширені пори
 • Рубці і шрами
 • Лікування наслідків акне, висипань
 • Себорея
 • Розтяжки

Результат

 • Гладка і сяюча шкіра
 • Звужені пори
 • Позбавлення від таких недоліків: лущення шкіри, дрібні зморшки, наслідки висипань, шрами і рубці

Можливі зони мікрошліфовки

Обличчя
Рубці
Живіт

Як здійснюється мікрошліфовка шкіри?

1

Консультація

Перед мікродермабразією проводиться консультація лікаря-косметолога (записатися на консультацію можна, зателефонувавши в клініку). Лікар, оглянувши Вас, визначить, чи допоможе ця процедура вирішити Ваші завдання або ж порекомендує іншу актуальну процедуру. У разі, якщо мікродермабразія Вам показана, її можна провести відразу ж після консультації.
2

Проведення процедури

Алмазне мікрошліфування починається з очищення шкіри спиртовим розчином. Процес шліфування триває 10-15 хвилин. Потім наноситься маска і крем, які підбираються залежно від Ваших індивідуальних потреб. При глибокій шліфовці місце впливу додатково обробляється (розчин перманганату калію, стрептоцид). Повноцінний курс мікродермабразії, відповідно до протоколів лікування клініки АНА-КОСМО, складається з 4-10 процедур (залежно від завдань, які потрібно вирішити). Відвідувати клініку необхідно раз на 1-1,5 тижні. Загалом процедура мікродермабразія (обличчя і тіла) триває близько 40 хвилин. Навіть у разі глибокого впливу болісні відчуття повністю відсутні.
3

Відновлення

Спеціальний догляд після алмазної мікрошліфовки не потрібен. Винятком є рубці (не можна мочити в день процедури, а обробляти тільки призначеними лікарем засобами, не знімати скоринки). Після процедури, незалежно від сезону, на шкіру обов'язково потрібно наносити засоби для захисту від ультрафіолету.
!

Зверніть увагу

Проведення мікрошліфовки можливо і безпечно у будь-яку пору року.

Хто проводить процедуру?

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Мікродермабразія: ціна

від 720 грн
Вартість мікрошліфовки залежить від зони шліфування
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як буде виглядати твоя шкіра після мікрошліфування!

Запишись на консультацію