Пілінг

Очистити і омолодити шкіру допоможуть пілінги в Києві в клініці АНА-КОСМО!

Записатися на консультацію

Про пілінг

У молодості оновлення клітин шкіри відбувається самостійно, тому вона молода і здорова. З віком через неправильний спосіб життя, нестачу вітамінів тощо процес відлущування сповільнюється. Це запускає ряд процесів, які негативно впливають на нашу шкіру, у результаті вона втрачає молодий колір, свіжість, з'являються зморшки і в'ялість. Одним з результативних інструментів збереження молодості шкіри є пілінги, які здійснюють відлущування епідермісу, завдяки чому шкірі повертається свіжість, блиск і молодість.

Мені це підходить?

Показання

 • Нездоровий відтінок шкіри
 • Зменшення тонусу шкіри, млявість
 • Пігментація
 • Розширені пори
 • Сітка зморшок
 • Нерівності на шкірі обличчя
 • Ранки на обличчі після акне й інших захворювань

Результат

 • Свіжий колір обличчя, гладка, сяюча, молода шкіра
 • Активація власного потенціалу шкіри для оздоровлення і її омолодження зсередини

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Спочатку доктор-косметолог клініки АНА-КОСМО проводить огляд Вашої шкіри і визначає, який пілінг допоможе вирішити Ваші завдання: хімічний, механічний або ж апаратний (мікрошліфування). Додатково лікар може провести дослідження Вашої шкіри за допомогою апарату Cortex за сімома показниками, що дозволить на більш глибокому рівні визначити проблемні процеси в шкірі.

2

Проведення пілінгу

Для хімічного відлущування в АНА-КОСМО використовують фенол, резорцин, трихлороцетову кислоту, саліцилову і гліколеву кислоти. Найчастіше застосовується пілінг фруктовими (АНА) кислотами. Він м'яко видаляє мертві клітини, регулює обмін речовин у шкірі, розгладжує і зволожує шкіру, висвітлює пігментні плями.
Для механічного відлущування в АНА-КОСМО застосовуються крупно- і дрібнозернисті пілінги. До їхнього складу входять дрібномолоті кісточки персика, абрикоса, мигдальні висівки, шкаралупа волоського горіха, а також пісок, пемза, крейда тощо. Для жирної і молодої шкіри використовують крупнозернистий пілінг, а для сухої і зрілої – дрібнозернистий. Такі пілінги не тільки глибоко очищають шкіру, але і покращують кровообіг.
Апаратний пілінг шкіри (мікродермабразія або мікрошліфування) – це метод апаратного шліфування, що відбувається за допомогою діоксиду алюмінію, абсолютно безпечної речовини, що не викликає побічних реакцій. Така чистка є найглибшою і може проводиться з різною інтенсивністю в залежності від завдань, які необхідно вирішити.

3

Відновлення

Після кожного виду пілінгу фахівець повідомить Вам, як довго можна перебувати на сонці і займатися фізичним навантаженням, що можуть привести до підвищеного потовиділення. Серед протипоказань - сауна.

!

Зверніть увагу

Тільки лікар після огляду може визначити, який тип процедури потрібен саме Вам у вирішенні завдань.

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Боялась пилингов как огня, поскольку уже был неприятный опыт общения с “умельцами”. К Ольге Хусид за руку привела подруга. Подобрали пилинг, сделали, конечно кожа шелушилась, но без аллергии и ожогов, как раньше!  Спасибо большое

Читати далі

Хожу уже 6 лет сюда на пилинги и уходы причем к разным врачам. И вот решилась написать спасибо всем косметологам. Всегда радовало отношение и результаты. Успехов!

Читати далі

Пілінг обличчя: ціна

від 1380 грн
Ціна на пілінг залежить від глибини і зони впливу, які визначає лікар під час огляду
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, який пілінг підходить саме тобі!

Запишись на консультацію