Радіохвильове лікування шийки матки

Найсучасніше і найбезпечніше лікування ерозії і дисплазії шийки матки (Київ)

Записатися на консультацію

Про процедуру

Радіохвильове лікування ерозії або дисплазії шийки матки в Києві в клініці АНА-КОСМО - це найсучасніший та найбезпечніший метод лікування,  на відміну від кріодеструкції рідким азотом, яка все ще використовується в інших клініках. Спеціальний апарат радіохвилею видаляє пошкоджені ерозією / дисплазією ділянки на шийці матки. Перевага такого методу - відсутність можливих рубців на шийці, що важливо для жіночого здоров'я, особливо якщо вона планує в майбутньому вагітність. Саме такий метод вважається найкращим для жінок, що не народжували.

Мені це підходить?

Показання

  • Ерозія, дисплазія шийки матки

Результат

  • Позбавлення від ерозії, дисплазії шийки матки
  • Захист від раку шийки матки

Як здійснюється лікування?

1

Консультація

Радіохвильове лікування шийки матки потребує детального попереднього обстеження: огляд, кольпоскопія, забір аналізу на проведення цитології клітин з метою визначення ступеня їх зміни, а також здача аналізів на інфекції, що передаються статевим шляхом. Тільки після такого обстеження лікар може призначити день процедури.
2

Проведення процедури

Радіохвильове лікування шийки матки є абсолютно безболісною процедурою, яка проводиться під дією місцевого знеболювального. Ви можете відчувати лише легкий дискомфорт та потягування внизу живота (такі відчуття схожі на ті, які жінки мають під час менструації). Усього тривалість процедури - до 20 хвилин (чимало залежить від професіоналізму лікаря, а також від площі, яку необхідно очистити). Після неї Ви можете відчувати легке запаморочення, тому водіння автомобіля забороняється. Проте відразу після процедури Ви можете залишити клініку. Рекомендується, щоб по дорозі додому Вас супроводжували.
3

Відновлення

Ще до процедури лікар призначить Вам кілька планових оглядів. Відвідування клініки дозволить контролювати процес загоєння і впевнитися, що він проходить нормально. За потреби Вам буде призначено додаткове медикаментозне лікування як до процедури (підготовка до міні-операції), так і після неї для більш швидкого і комфортного загоєння, а також щоб уникнути інфікування ділянки, на якій проводилася операція.
!

Зверніть увагу

Радіохвильове лікування шийки матки проводиться тільки після менструації, щоб упевнитися, що Ви не вагітні і така процедура не зашкодить Вам або майбутній дитині. Після процедури виключені статеві контакти близько місяця.
Бездоганна репутація  з 1997 року
Європейські стандарти  якості і безпеки
Вищий рівень  акредитації  МОЗ України
Фахівці  з міжнародними  сертифікатами і дипломами

Радіохвильове лікування шийки матки: ціна

від 2269 грн
Тільки лікар гінеколог на консультації при огляді може визначити, чи потрібне вам лікування шийки матки радіохвилею
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, чи підходить тобі радіохвильове лікування шийки матки!

Запишись на консультацію