Видалення пігментних плям

Позбудься пігментних плям! Зроби свою шкіру молодою, сяючою і з рівним тоном! АКЦІЯ: -10% до 31.10.2020

Записатися на консультацію

Про процедуру

Пігментні плями - це ділянки шкіри з надмірною кількістю пігменту (меланіну). Такі дефекти називаються гіперпігментацією. Це можуть бути звичайні веснянки, сліди постакне або плями зі забарвленням більш інтенсивним, ніж основний відтінок шкірного покрову. Дефект приносить естетичний дискомфорт, породжує комплекси. Сучасні технології косметології дозволяють видаляти пігментні плями лазером назавжди.

Причини виникнення

 1. Генетична схильність.
 2. Захворювання ендокринної системи чи гормональний збій.
 3. Захворювання печінки.
 4. Прийом ліків.
 5. Сильне ураження шкіри висипанням вугрів.
 6. Сонячний опік, термічний, хімічний

Чи можна видалити пігментні плями народними засобами?
Морквяна, огіркова маска, маска з петрушки, листя чистотілу, на жаль, не допоможуть видалити пігментні плями. Так само як і косметологічні засоби (сироватки, маски тощо).
Чому? Епідерміс шкіри (верхній шар шкіри) має 5 шарів: роговий, блискучий, зернистий, шипуватий, базальний. Подібні засоби впливають тільки на роговий (верхній шар епідермісу), в той час як меланін, який впливає на появу пігментних плям, знаходиться в нижньому 5-м шарі епідермісу - базальному. Таким чином, народні засоби лише допомагають освітлити пігментацію, але не видалити. А правильно підібрані косметологічні засоби Вашим косметологом-дерматологом допомагають профілактувати появу нових пігментних плям.

Фотовидалення пігментних плям

Метод активно використовується в усьому світі для видалення веснянок й інших дефектів шкіри, пов'язаних з її кольором. Лазер поглинається тільки зонами з гіперпігментацією. Здорові тканини нормального кольору не реагують на імпульс. Для видалення пігментної плями досить однієї процедури, в рідкісних випадках - кілька.

Косметологи нагадують, що повністю і назавжди можна позбутися від пігментних плям при вирішенні не тільки зовнішніх, а й внутрішніх проблем організму. Також слід дотримуватися рекомендацій лікаря із захисту шкіри від прямих сонячних променів, щоб мінімізувати можливість появи нових пігментних плям.

Детальний опис технології

Насадку приладу Сutera направляють на ділянки з гіперпігментацією. Промінь проникає тільки у верхні шари, не зачіпаючи підшкірну клітковину, не пошкоджуючи молоді клітини. Меланін активно поглинає імпульс. Тепло руйнує пігмент. Далі він природно через лімфу виводиться, а шкіра вирівнює свій відтінок.

Протипоказання

 • вагітність чи лактація;
 • запальні процеси в печінці;
 • збій гормонального фону;
 • хвороби нервової системи.

Переваги Сutera LimeLight

Видалення пігментних плям на лиці лазером фірми  Сutera має ряд переваг:

 1. Швидкість процедури;
 2. Безболісність. Під час маніпуляції клієнт не відчуває дискомфорт;
 3. Охолоджуюча насадка приладу захищає дерму від перегрівання
 4. Точний вплив на саму проблему, не зачіпаючи здорові тканини
 5. Часто достатньо однієї процедури.

Чи підходить мені фотовидалення?

Показання

Процедура рекомендована пацієнтам:

 • зі слідами постакне синього, фіолетового або бордового кольору;
 • із пігментацією після сонця;
 • з веснянками;
 • старечими пігментними плямами;
 • з гіперпігментацією після вагітності.

Результат

Лазерне видалення пігментації після першого сеансу дає видимий ефект. Дефект блідне згодом, відтінок стає ближче до природного, рівному рожевого кольору.

Як проходить процедура

1

Консультація

Косметолог вислуховує скарги та побажання клієнта. Спеціаліст візуально оглядає шкіру з дефектом і визначає тривалість курсу. Кількість процедур лазерного видалення пігментних плям залежить від насиченості їх кольору і розміру. Однак найчастіше достатньо лише однієї процедури.

2

Подготовка до процедури

Перед видаленням пігментних плям на обличчі лазером за 2 тижні до призначеної процедури перестають відвідувати солярії і не засмагають.

3

Проведення процедури

Клієнт надягає захисні окуляри. Далі на зону з дефектом наносять охолоджуючий гель. Насадку приладу направляють на пігментну пляму. Спалах триває пару секунд. Залежно від кількості дефектів процедура триває від 15 до 30 хвилин. Відразу після сеансу клієнт може відправлятися по своїх справах.

4

Відновлення

Відразу після першого сеансу веснянки і плями можуть потемнішати, а протягом кількох тижнів будуть світлішати доки повністю не зникнуть. Видалення пігментних плям здійснюється за 1 процедуру, але при необхідно може знадобиться курс процедур.

У відновний період (2 тижні) не виходити на вулицю без сонцезахисного крему, не засмагати на пляжі або в солярії.

Для більш швидкого і комфортного відновлення, а також з метою профілактики появи нових пігментних плям рекомендується після видалення пройти курс французького апаратного лікування LED-світлом.

Хто проводить процедуру?

Видео

Ціни (-10% до 31.01.2020; ціни вказані БЕЗ ЗНИЖКИ)

Зона проведення процедуриЦіна, грн
Cпалах 1шт440
Обличчя3400
Декольте3700
Лоб1700
Щоки1700
Верхня губа1200
Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Хочеш позбутися від пігментних плям всього за 1 процедуру назавжди?

Запишись на консультацию