Безопераційний ліфтинг шкіри АЛЬТЕРА

Апарат АЛЬТЕРА (Ulthera System USA) всього за 1 сеанс – підтяжка обличчя, шиї, декольте на -5 років. ВИГІДНІ НОВОРІЧНІ ЦІНИ! ЗАПИСУЙСЯ!

Записатися на консультацію

Про процедуру

Безопераційна підтяжка обличчя - це найсучасніший спосіб підтягнути овал, повернути пружність обличчя, шиї, також позбутися від в'ялої шкіри живота, колін і рук за допомогою ультразвуку апаратом Альтера.

Апарат Альтера - потужнапідтяжка шкіри, яку раніше можна було досягти тільки хірургічним шляхом (за допомогою так званого SMAS ліфтингу - глибокої підтяжки обличчя на рівні м'язів). Сьогодні СМАС ліфтинг можливий з інноваційним та суперефективним Альтера - апарат американського виробництва для безопераційного омолодження Ultherapy. Він схвалений в США і успішно омолодив сотні тисяч пацієнтів. Тільки в ANACOSMA за 5 років апаратом скористалися понад 6 000 пацієнтів, більшість з яких прийшли за рекомендацією друзів і знайомих.

Результативність Альтера, виробництва США, в косметології доведена сотнями тисяч щасливих пацієнтів!

Прилад хвилеподібними імпульсами здійснює ліфтинг шкіри і запускає вироблення колагену глибокими шарами дерми. Шкіра починає сама себе омолоджувати. Процедура підходить для зони шиї, навколо очей, декольте і особи, зони над колінами, верхній частині рук і живота. Ефект тримається до 2 років.

СМАС ліфтинг - ідеальне рішення для тих, у кого вікові зміни тільки починаються, також це можливість уникнути хірургічного втручання. Однак якщо вікові зміни значні (найчастіше це відбувається після 55-60 років), в такому випадку показана кругова підтяжка обличчя.

Протипоказання:
Ультразвук для підтяжки не можна використовувати при:

● порізах, подразненнях, висипаннях, опіках;
● наявності імплантів (наприклад, кардіостимуляторів, титанових конструкцій, ортопедичних спиць) в зоні впливу;
● кістозному акне;
● вагітності;
● під час періоду лактації;
● при онкозахворюваннях;
● гострих вірусних захворюваннях

Переваги безопераційного ліфтингу
1. Безпека. Омолодження обличчя без операції не має ризиків, властивого хірургічним маніпуляціям. Ультразвук впливає на глибині до 4,5 мм, не зачіпаючи глибокі шари дерми. ВАЖЛИВО: безпека доказана тільки апарату, виробленого в США.
2. Результат 1-2 роки в залежності від віку пацієнта.
3. Оперативність. Процедура триває від 40 хвилин до декількох годин (в залежності від кількості зон підтяжки).
4. Відсутність синців, післяопераційних швів після ліфтингу ультразвуком, періоду відновлення (ви можете продовжувати звичне соціальне життя відразу після процедури). Після процедури лиш відчувається невелика набряклість і поколювання, невидимі для оточуючих.

До і після

Мені це підходить?

Мені підходить SMAS підтяжка без операції?

Показання

 • Зморшки навколо очей (вікові, мімічні)
 • Нависання верхньої повіки
 • Провисання в області підборіддя, на обличчі, шиї
 • Нечіткий контур обличчя
 • Втрата пружності шкіри обличчя, підборіддя, шиї, лінії декольте, а також зморшки в цих зонах

Результат

 • Формується молодий, чіткий контур обличчя, підборіддя
 • Підтягується шкіра на обличчі, шиї і декольте, усуваються зморшки
 • Погляд «відкривається» завдяки ліфтінгу шкіри
 • Розгладжуються зморшки біля очей
 • Формуються вилиці

Ліфтинг яких зон можливий з АЛЬТЕРА?

Обличчя
Шия
Декольте
Живіт
Руки
Ноги

Як проводиться СМАС ліфтинг?

1

Консультація

Ви можете відвідати лікаря для попередньої консультації, або ж лікар може провести консультацію і в день сеансу. На консультації він вислухає Ваші побажання, огляне вас і визначить, ліфтинг яких саме зон потрібен для досягнення бажаного Вами результату (ліфтинг обличчя на апараті АЛЬТЕРА розділений на зони, і тільки доктор при огляді може визначити зони підтяжки для вирішення озвучених Вами завдань). У рамках консультації лікар назве необхідний для Вас протокол лікування. Існує кілька протоколів ліфтингу на цьому апараті, створені відповідно до міжнародних стандартів якості і безпеки. Протокол вибирається залежно від стану шкіри
2

Проведення процедури

Перед сеансом лікар за допомогою медичного маркера робить розмітку зон, за якими буде проводитися ультразвукова підтяжка, і тільки після цього приступає до роботи. Без єдиного надрізу, ультразвукові хвилі проникають на глибину до 5 мм і миттєво формують чіткі молоді контури обличчя, шиї та лінії декольте. Апарат працює навіть з областю навколо рота, хоча вона вважається найскладнішою для ліфтингу. Процедуру проводять тільки сертифіковані лікарі клініки АНА-КОСМО, які пройшли спеціальне навчання по роботі з АЛЬТЕРА в Німеччині. Для ліфтингу обличчя або іншої зони достатньо всього однієї процедури. Процедура проводиться під місцевою анестезією, тривалість залежить від розміру зони ліфтингу (найчастіше - не більше 1-1,5 год).
3

Відновлення

Відразу ж після процедури ультразвукового ліфтингу АЛЬТЕРА протягом декількох днів відчувається незначний біль і набряклість. Проте в будь-якому випадку Ви можете вести звичний спосіб життя. Підтяжка шкіри у більшості випадків помітна відразу (хоча бувають і виключення, оскільки ефект залежить і від індивідуальних особливостей організму), і наростає протягом півроку після процедури Через кілька тижнів слід відвідати лікаря для планового огляду.
!

Зверніть увагу

Остерігайтеся підробок апарату! Він повинен мати країну-виробника виключно США (Ulthera System USA), оскільки тільки він гарантує результативний і безпечний ультразвуковий ліфтинг. Існують підробки безопераційного ліфтингу обличчя, які небезпечні для пацієнта і можуть мати непередбачуваний результат! Будь ласка, звертайтесь до адміністрації клініки щодо наявності сертифіката, що засвідчує достовірність наявного апарату Ulthera System! Зазначимо, що в клініці АНА-КОСМО Альтера в Києві американського виробництва.

Видео

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Подтяжка есть, и даже хорошая, но далеко не сразу, ждала месяца 3. Доктор сказал, что всё индивидуально. В любом случае эффект есть , поэтому ожидания оправдались

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

АААААА!))) Это супер!)) Сегодня сделала, морщин ввокруг глаз сталва в раза два меньше!)) жду обещанного нарастающего эффекта. Константин Сергеевич, вы – супер!

Читати далі

У меня высокий болевой порог, поэтому лично для меня больновато, но результат как говорится на лицо, овал подтянулся. После процедуры была отечность, опять же если пластику делать, то это выпадешь из жизни. Так что вариант хороший, мне понравилось

Читати далі

Яка ціна підтяжки СМАС без операції?

від 2 210 грн
Вартість процедури Альтера - від 2 210 грн (підняти брови і повіки очей, зробити погляд більш відкритим) до 86 800 грн (ліфтинг шкіри обличчя (повністю), підборіддя, шиї і декольте з використанням максимального протоколу лікування, що застосовуюється у випадку значної обвислості шкіри)
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, чи підходить тобі ультразвуковий ліфтинг АЛЬТЕРА?

Запишись на консультацію