Збільшення губ

Пухкі, сексуальні губи всього за 20 хвилин! Індивідуальний підбір методики введення препарату лікарем-косметологом клініки “АНА-КОСМО” забезпечить бажаний та природній результат, про який Ви мрієте!

Записатися на консультацію

Про процедуру

Збільшення губ - це топова процедура контурної пластики обличчя. Більше 30 % жінок в світі робили хоча б раз або регулярно практикують корекцію губ. За одну процедуру шляхом введення в тканини губ гіалуронової кислоти або власної жирової тканини Ви отримаєте природний об`єм, симетричність і сексуальність. Безпека, миттєвий результат, безболісність - переваги процедури. Основа філлера - гіалуронова кислота, біологічна речовина, що утримує воду. Вона не відторгається організмом, нетоксична, не має протипоказань.

Техніки збільшення:

Філлери для губ вводят різними техніками:

 1. Контурне заповнення. Введення в слизову, потім - розминання тканин з моделюванням бажаної форми. Підійде для тих, хто бажає ляльковий, виразний контур.
 2. Віялове. Вводять філлер уздовж губи. Зберігається рухливість, природна форма, додається об`єм. Метод рекомендований клієнтам з маленькими, тонкими губами або асиметрією.

Чи безпечно збільшувати губи, в яких випадках може статися відторгнення?

Контурна пластика губ в «АНА-КОСМО» проводиться кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи з використанням якісних препаратів для ін'єкцій (наприклад, Belotero - найбільш гіпоалергенний). Тому ризик ускладнень мінімальний. Найчастіше негативні наслідки (алергію) викликає індивідуальна непереносимість будь-якого або конкретного препарату для збільшення. Для запобігання ускладнень лікар на початку процедури вивчає анамнез пацієнта і робить алергічну пробу.

Від чого залежить тривалість ефекту процедури?

Результат збільшення губ гіалуроновою кислотою тримається від 6 до 12 місяців. Тривалість ефекту залежить від гормонального фону. У жінок в період менопаузи гель виходить швидше і через 6 місяців після процедури потрібно звернутися до лікаря. Прискорює розсмоктування препарату вагітність. Фахівці рекомендують раз в 9-1,5 року проводити корекцію губ для постійної виразності і збереження апетитної припухлості. При введенні філлерів пролонгованої дії ефект зберігається 3-5 років.

Протипоказання

Коррекція губ не проводиться за наявності:

 • рубців і шрамів на слизовій;
 • активного запалювального процесу (герпес, прищі);
 • в період вагітності або годуванню груддю;
 • онкологічного захворювання або активної фази хіміо-, променевої терапії;
 • індивідуальної непереносимості препарату для ін’єкції;
 • захворюваннях згортання крові або прийомі антикоагулянтів.

Мені підходить збільшення губ?

Показання

 • асиметрія верхньої або нижньої губи (вроджена чи набута)

 • бажання клієнта мати сексуальні, пухкі губи
 • виправлення посттравматичних або післяопераційних дефектів в зоні рота
 • вікові зміни текстури або форми
 • диспропорція ширини або обсягу
 • окологубні зморшки ( "плісе")

Результат

 • симетричні, чуттєві губи
 • рівну гладку шкіру слизової
 • пухкі, сексуальні губи
 • насичення шкіри киснем, зволожені
 • локальне омолодження зони навколо рота і слизової оболонки
 • виразний об'єм
 • більш молодий вид

Контурна пластика чи ліпофілінг?

 

ПроцедураПеревагиНедолікиТермін діїЦіна, грн
Введеня гіалуронової кислотиМиттєвий результат, корекція об’єму та форми
Мінімальна травматизація
Вірогідність алергії, хоч і низькаДо 1, 5 року10 700 (1 мл)
Ліполіфтинг губВідсутність алергії, відновлення не тільки об’єму, але і омолодження тканиниТравматичніша процедура (необхідний забір жиру, його обробка, а тільки після – введення)

Дорожча процедура. Найчастіше проводиться в комплексі з ліпофілінгом інших зон на обличчі або тілі

До 1, 5 рокувід 26 260

Як проводиться корекція губ

1

Консультація

Спеціаліст візуально оцінює форму, стан шкіри, вислуховує побажання клієнта, вибирає спосіб введення. Мінімальний обсяг препарату - 0,5-1 мл. Через три тижні після процедури можлива корекція, що ідеально збільшить губи.

2

Проведення корекції

Збільшення губ гіалуронової кислотою відбувається поетапно. Спочатку проводять демакіяж зони. Слизову і шкіру навколо рота обробляють знеболюючим. Через 15-20 хвилин в обраній зоні вводять препарат. Акуратно масажують зони ін'єкцій. Прикладається холодний компрес для додаткового знеболення і зниження набряклості. Сама процедура введення філеру або жиру займає не більше 10-15 хв.

3

Відновлення

Відразу після контурної пластики губ (після завершення дії знеболюючого) пацієнт може відчувати легке поболювання. Якщо воно присутнє, лікар може призначити препарат для комфортного відновлення. Набряк слизової тримається до 7 днів і є природною реакцією. Щоб період відновлення пройшов швидше, лікар призначить необхідні препарати і процедуру LED-лампи (Франція), яка сприяє зняттю набряклості і регенерації тканин.

Після корекції губ заборонено протягом тижня: відвідувати лазні і сауни; використовувати губну помаду або блиск, а також протягом 24 годин тон для обличчя навколо зони введення препарату; пити гарячі напої (тільки через трубочку); покусувати слизову; спати обличчям у подушку.

4

Важливо!

Після проведення процедури лікар призначить Вам косметичні засоби та препарати для комфортного, швидкого і безпечного відновлення після процедури.

Хто виконує процедуру?

Відео

Хочеш сексуальні та привабливі губи?

Запишись на консультацію