Збільшення губ

Пухкі, сексуальні губи всього за 20 хвилин! Індивідуальний підбір методики введення препарату лікарем-косметологом клініки “АНА-КОСМО” забезпечить бажаний та природній результат, про який Ви мрієте!

Записатися на консультацію

Про процедуру

Збільшення губ - це топова процедура контурної пластики обличчя. Більше 30 % жінок в світі робили хоча б раз або регулярно практикують корекцію губ. За одну процедуру шляхом введення в тканини губ гіалуронової кислоти або власної жирової тканини Ви отримаєте природний об`єм, симетричність і сексуальність. Безпека, миттєвий результат, безболісність - переваги процедури. Основа філлера - гіалуронова кислота, біологічна речовина, що утримує воду. Вона не відторгається організмом, нетоксична, не має протипоказань.

Техніки збільшення:

Філлери для губ вводят різними техніками:

 1. Контурне заповнення. Введення в слизову, потім - розминання тканин з моделюванням бажаної форми. Підійде для тих, хто бажає ляльковий, виразний контур.
 2. Віялове. Вводять філлер уздовж губи. Зберігається рухливість, природна форма, додається об`єм. Метод рекомендований клієнтам з маленькими, тонкими губами або асиметрією.

Чи безпечно збільшувати губи, в яких випадках може статися відторгнення?

Контурна пластика губ в «АНА-КОСМО» проводиться кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи з використанням якісних препаратів для ін'єкцій (наприклад, Belotero - найбільш гіпоалергенний). Тому ризик ускладнень мінімальний. Найчастіше негативні наслідки (алергію) викликає індивідуальна непереносимість будь-якого або конкретного препарату для збільшення. Для запобігання ускладнень лікар на початку процедури вивчає анамнез пацієнта і робить алергічну пробу.

Від чого залежить тривалість ефекту процедури?

Результат збільшення губ гіалуроновою кислотою тримається від 6 до 12 місяців. Тривалість ефекту залежить від гормонального фону. У жінок в період менопаузи гель виходить швидше і через 6 місяців після процедури потрібно звернутися до лікаря. Прискорює розсмоктування препарату вагітність. Фахівці рекомендують раз в 9-1,5 року проводити корекцію губ для постійної виразності і збереження апетитної припухлості. При введенні філлерів пролонгованої дії ефект зберігається 3-5 років.

Протипоказання

Коррекція губ не проводиться за наявності:

 • рубців і шрамів на слизовій;
 • активного запалювального процесу (герпес, прищі);
 • в період вагітності або годуванню груддю;
 • онкологічного захворювання або активної фази хіміо-, променевої терапії;
 • індивідуальної непереносимості препарату для ін’єкції;
 • захворюваннях згортання крові або прийомі антикоагулянтів.

Мені підходить збільшення губ?

Показання

 • асиметрія верхньої або нижньої губи (вроджена чи набута)

 • бажання клієнта мати сексуальні, пухкі губи
 • виправлення посттравматичних або післяопераційних дефектів в зоні рота
 • вікові зміни текстури або форми
 • диспропорція ширини або обсягу
 • окологубні зморшки ( "плісе")

Результат

 • симетричні, чуттєві губи
 • рівну гладку шкіру слизової
 • пухкі, сексуальні губи
 • насичення шкіри киснем, зволожені
 • локальне омолодження зони навколо рота і слизової оболонки
 • виразний об'єм
 • більш молодий вид

Контурна пластика чи ліпофілінг?

 

ПроцедураПеревагиНедолікиТермін діїЦіна, грн
Введеня гіалуронової кислотиМиттєвий результат, корекція об’єму та форми
Мінімальна травматизація
Вірогідність алергії, хоч і низькаДо 1, 5 року10 700 (1 мл)
Ліполіфтинг губВідсутність алергії, відновлення не тільки об’єму, але і омолодження тканиниТравматичніша процедура (необхідний забір жиру, його обробка, а тільки після – введення)

Дорожча процедура. Найчастіше проводиться в комплексі з ліпофілінгом інших зон на обличчі або тілі

До 1, 5 рокувід 26 260

Як проводиться корекція губ

1

Консультація

Спеціаліст візуально оцінює форму, стан шкіри, вислуховує побажання клієнта, вибирає спосіб введення. Мінімальний обсяг препарату - 0,5-1 мл. Через три тижні після процедури можлива корекція, що ідеально збільшить губи.

2

Проведення корекції

Збільшення губ гіалуронової кислотою відбувається поетапно. Спочатку проводять демакіяж зони. Слизову і шкіру навколо рота обробляють знеболюючим. Через 15-20 хвилин в обраній зоні вводять препарат. Акуратно масажують зони ін'єкцій. Прикладається холодний компрес для додаткового знеболення і зниження набряклості. Сама процедура введення філеру або жиру займає не більше 10-15 хв.

3

Відновлення

Відразу після контурної пластики губ (після завершення дії знеболюючого) пацієнт може відчувати легке поболювання. Якщо воно присутнє, лікар може призначити препарат для комфортного відновлення. Набряк слизової тримається до 7 днів і є природною реакцією. Щоб період відновлення пройшов швидше, лікар призначить необхідні препарати і процедуру LED-лампи (Франція), яка сприяє зняттю набряклості і регенерації тканин.

Після корекції губ заборонено протягом тижня: відвідувати лазні і сауни; використовувати губну помаду або блиск, а також протягом 24 годин тон для обличчя навколо зони введення препарату; пити гарячі напої (тільки через трубочку); покусувати слизову; спати обличчям у подушку.

4

Важливо!

Після проведення процедури лікар призначить Вам косметичні засоби та препарати для комфортного, швидкого і безпечного відновлення після процедури.

Хто виконує процедуру?

Відео

Ціни

Вид препаратуЦіна, грн
Belotero Lips Shape5200
Belotero Lips Contour4800
Teosyal RHA210750
Teosyal RHA311350
Restylane Lip Refresh12330

Хочеш сексуальні та привабливі губи?

Запишись на консультацію