Вакцинація від раку шийки матки

Захистіть себе і свою доньку за допомогою вакцинації від раку шийки матки (Київ, АНА-КОСМО)

Записатися на консультацію

Про процедуру

Протягом життя до 80% жінок інфікуються ВПЛ (вірус папіломи людини). Але далеко не всі типи цього захворювання викликають рак. Це захворювання шийки матки викликається ВПЛ 16 і 18 типів, а також вірусом герпесу. Такі віруси передаються під час статевого акту. І використання презерватива не гарантує повний захист. Рання стадія виявляється лише при огляді у гінеколога, при цьому жінку нічого не турбує.

Вакцинація проти раку шийки матки може захистити Вас на все життя від ВПЛ і його наслідків. І хоча ця процедура захищає проти більшості небезпечних типів ВПЛ, все ж слід продовжувати регулярні огляди у гінеколога. Вакцинація від раку шийки матки та огляди разом – це кращий спосіб уникнути цього страшного захворювання. Пройти курс вакцинації можна з 10 до 55 років. Особливо це важливо для підлітків, які стоять на порозі статевого життя. Вона рекомендована, навіть якщо у Вас один партнер. В європейських країнах вакцинацію проводять згідно з державною програмою. В Україні цю процедурц поки можна пройти тільки в гінекологічних відділеннях приватних і підліткових клінік.

Курс вакцинації складається з трьох ін'єкцій протягом півроку. Вакцинацію потрібно пройти лише один раз в житті.

Хто проводить процедуру?

Показання

Кожна жінка (10-55 років)

Результат

Захист від раку шийки матки на все життя

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Якщо Ви плануєте пройти курс вакцинації проти раку шийки матки, Вам в будь-якому випадку необхідна попередня консультація у лікаря. Він огляне Вас, зробить забір матеріалу на проведення необхідних аналізів. Раніше вважалося, що вакцинацію потрібно робити тільки на початку статевого життя або коли воно ще не почалося, тобто підліткам. Однак останні дослідження довели, що вірус, що потрапив в організм дорослої прищепленої жінки, не розвивається в ракову пухлину.
2

Проведення процедури

Як і в усьому світі вакцинація проти раку шийки матки в Києві в клініці АНА-КОСМО проводиться за допомогою препаратів Церварикс або Гардасил. Обидва препарата якісні, зарубіжного виробництва. Але є відмінність. Гардасил захищає не тільки від 16 і 18 типу ВПЛ (як і Церварикс), а й від 6 і 11 типу, які викликають появу папілом на зовнішніх статевих органах жінки. При використанні будь-якого з цих препаратів вакцинація проводиться в три етапи, але за різними графіками. Так, Церварикс вводиться за наступною схемою: перше та друге введення з різницею у місяць, і останнє - через 6 міс. Гардасил: між першим і другим введенням повинно пройти два місяці, між другим і третім - півроку. Ін'єкції вводяться в передпліччя. Обидва препарати абсолютно безболісні і не викликають алергічної реакції.
Бездоганна репутація  з 1997 року
Європейські стандарти  якості і безпеки
Вищий рівень  акредитації  МОЗ України
Фахівці  з міжнародними  сертифікатами і дипломами

Яка ціна вакцинації?

від 5900 грн
Ціна залежить від препарату
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, чи підходить тобі вакцинація від раку шийки матки!

Запишись на консультацію