Презентація книги Павла Денищука “Жіночі груди: пристрасть та біль”

21 вересня 2019 року в Музеї історії Києва (вул. Богдана Хмельницького,7) відбулась презентація книги «Жіночі груди: пристрасть та біль» (видавництво «Самміт-Книга») провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук та завідувача операційним відділенням клініки ANACOSMA Павла Денищука. Книга написала у співавторстві з популярними українськими письменниками та спеціалістами самих різноманітних областей (лікарями, психологами, сексологами, астрологами та т.д.)

Ціль книги – донести жінкам необхідність регулярного обстеження грудей для збереження жіночого здоровья, так як виявлене на початковій стадії онкозахворювання грудей виліковується у 95% випадків.

Всі гроші з продажу книги http://sbook.com.ua/uk/home/691-zhinochi-grudi-pristrast-ta-bil.html перераховуються благодійному фонду “Квітна”, який в Україні займається питанням боротьби з раком грудей.

Презентував книгу пластичний хірург Павло Денищук, який акцентував увагу гостей на проблемі пізньої діагностики раку грудей. Лікар розповів про важливість регулярного обстеження, так як сам в молодості втратив матір через несвоєчасну діаностику.

На презентації більше 30 жінок пройшли діагностику грудей на аппараті УЗД та мамографі.

“Наша задача збереження здоров’я жінок. Ми намагаємось розповсюджувати інформацію щодо необхідності регулярного обстеження грудей всіма можливими засобами та завдяки нашим діям ми вже зберегли, як мінімум, одне життя!” – прокоментував Павло Денищук. В рамках презентації ведуча вечора поділилась своєю історією.

Процедури сезону: лазерне шліфування, видалення пігментації та судин!

  • Лазерне шліфування обличчя, шиї та лінії декольте – процедура глибокого омолодження шкіри (усунення дрібних зморшок, дряблості, пігментації, куперозу, вікових проявів за рахунок зняття верхнього шару шкіри (епідермісу) та стимуляції вироблення коллагену клітинами шкіри. Підходить для пацієнтів віком від 35 років. Усього 1 процедура зробить Вашу шкіру молодою, сяючою, з рівним тоном, підтягнутою і без мілких зморшок
  • Видалення пігментації LimeLight – за 1-2 процедури Ви позбавитесь від пігментних плям на обличчі, руках тощо
  • Лазерне видалення судин– миттєве видалення судин (куперозу) на обличчі на тілі

Лазерний апарат Cutera – це найпопулярніша лазерне обладнання в естетичній медицині США. Популярна серед голівудських знаменитостей, а про результати, які клієнти отримують на цьому лазері, пишуть провідні американські журнали – VOGUE, NEW BEAUTY тощо.

Запис на процедури за телефонов: +380 (44) 333 8 339