icon

ANACOSMA: 500 000 грн на ЗСУ задля швидкої перемоги!

04.08.2022
9254
ANACOSMA team

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 07.06.2022 клініка ANACOSMA знову відкрила свої двері для пацієнтів. І ось менш ніж за два місяці здійснила першу фінансову допомогу Збройним Силам України у розмірі 500 000 грн! Це стало можливим завдяки мужній команді ANACOSMA, яка залишається працювати на благо України, попри війну!


Окрім фінансової допомоги, задля наближення перемоги України на базі ANACOSMA регулярно проводяться безоплатні навчальні лекції для українських хірургів з реконструктивної хірургії з метою допомоги постраждалим у війні. Лекторами виступають зокрема і європейські спеціалісти, яких залучає ANACOSMA.
Також в клініці діє благодійна програма #NoScars , яка дозволяє кожному українцю, який отримав ушкодження через військові дії, безоплатно отримати лікування рубців та шрамів у лікарів ANACOSMA. Мета #NoScars – допомогти українцям позбутися жахливих слідів війни.

Команда ANACOSMA продовжує працювати задля подальшої допомоги ЗСУ, підтримки України сплатою податків, допомоги пораненим та НАШОЇ швидкої перемоги!

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339