icon

“АНА-КОСМО” відсвяткувала 20 років! (відео)

09.10.2017
918

05 жовтня 2017 року в п’ятизірковому готелі Хаятт Рідженсі відбулася святкова вечірка на честь 20-річчя клініки пластичної хірургії та медицини омолодження «АНА-КОСМО». Клініку приїхали привітати Ольга Сумська та Віталій Борисюк, Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян, Василиса Фролова, Олена Філонова, Соломія Вітвіцька, Ірина Білик, Стелла Захарова.

На святі, під енергійну музику групи Бангладеш і влучні жарти ведучого Діми Коляденка, гості пробували на дотик грудні силіконові імпланти і брали участь у розіграші подарункових наборів елітної французької косметики Sothys та сертифікатів на послуги клініки «АНА-КОСМО». Головною подією святкування став найбільший торт у формі жіночих грудей. Його ширина становила понад 1,5 метрів! Завершився вечір виступом поп-діви Ірини Білик.
Зірки вітали клініку і відзначали високий рівень її сервісу та професіоналізму лікарів.
Ольга Сумська: «Догляд за собою – це величезна робота. З роками розумієш, що це дуже важливо. Я не беруся говорити коли потрібно робити. Я нічого не робила до сорока з гаком, а вже потім потроху уколи красоти, мезотерапія, і все що стосується догляду за шкірою. Хоча б раз у півріччя, потрібно, ти нікуди від цього не дінешся. Я себе поважаю, тому звертаюсь до кращих професіоналів.».
Анна Гомонова: «Я насправді не приховую, що роблю уколи краси, мезотерапію я роблю посезонно. В осінній сезон потрібно робити пілінги. Я теж роблю пілінги: хімічний, мигдальний, молочний пілінг. Звичайно домашній догляд – різні сироватки, крему, тоніки з кислотами, і просто догляд, масочку, які я використовую раз в тиждень.».
Стела Захарова: «Я доглядаю за собою протягом довгих років. Якщо говорити про постійний догляд, то це коштує великих сил мені. Я доглядаю себе років 30 вже. Коли я переїхала жити до Швеції, зрозуміла, що суспільство багато думає про своє здоров’я і свій зовнішній вигляд. Так як я людина публічна, я теж повинна про це думати. Завдяки і нашим провідним лікарям, Павлу Андрійовичу, хочу підкреслити це без лестощів, що настільки професіонали у нас в Україні косметологи. Я можу порівнювати, є з чим. Коли ти розумієш, що з кожним роком ти втрачаєш свій зовнішній вигляд. Ти повинен думати про те, щоб зробити якісь косметологічні моменти. Як і всюди, прогрес йде вперед. Так і в косметології, Павло Андрійович, як провідний хірург України, і, напевно, вже на міжнародному рівні, ми йому довіряємо. І головне, він весь час прогресує. Це дуже важливо, тому що тоді до тебе будуть приходити ще більше клієнтів».
Протягом 20 років роботи «АНА-КОСМО» впевнено утримує лідируючі позиції в Україні серед клінік пластичної хірургії і медицини омолодження. «Безпека пацієнта і високу якість косметологічних послуг і пластичної хірургії – це дві найважливіші цілі нашої клініки. Для цього на базі клініки успішно працює Школа пластичної хірургії, в рамках якої я демонструю новітні хірургічні методики омолодження, а наші лікарі-косметологи регулярно проводять навчальні майстер-класи для початківців і вже досвідчених фахівців. Таким чином ми створюємо стандарти якості, які виступають запорукою безпеки та успішного результату для всіх пацієнтів, не тільки наших »- прокоментував Павло Денищук, провідний пластичний хірург України, кандидат медичних наук, представник в Україні найпрестижнішої міжнародної асоціації пластичних хірургів ISAPS. З турботою про безпеку пацієнта «АНА-КОСМО» єдина серед клінік пластичної хірургії використовує найбезпечніший ксенонове наркоз, який в США часто застосовується як лікувальний сон.
Завдяки авторитету Павла Денищука на світовій арені пластичних хірургів, на його запрошення в клініці проводять демонстративні операції кращі пластичні хірурги США і Європи, демонструючи свою майстерність і навчаючи українських колег. Тут оперували такі зірки пластичної хірургії, як Оскар Рамірез (США), Алекс Варпаеле (Бельгія), Алан Фогля (Франція), Нурі Селик (Туреччина) та ін.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339