icon

“АНА-КОСМО” відсвяткувала 20 років! (відео)

09.10.2017
918

05 жовтня 2017 року в п’ятизірковому готелі Хаятт Рідженсі відбулася святкова вечірка на честь 20-річчя клініки пластичної хірургії та медицини омолодження «АНА-КОСМО». Клініку приїхали привітати Ольга Сумська та Віталій Борисюк, Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян, Василиса Фролова, Олена Філонова, Соломія Вітвіцька, Ірина Білик, Стелла Захарова.

На святі, під енергійну музику групи Бангладеш і влучні жарти ведучого Діми Коляденка, гості пробували на дотик грудні силіконові імпланти і брали участь у розіграші подарункових наборів елітної французької косметики Sothys та сертифікатів на послуги клініки «АНА-КОСМО». Головною подією святкування став найбільший торт у формі жіночих грудей. Його ширина становила понад 1,5 метрів! Завершився вечір виступом поп-діви Ірини Білик.
Зірки вітали клініку і відзначали високий рівень її сервісу та професіоналізму лікарів.
Ольга Сумська: «Догляд за собою – це величезна робота. З роками розумієш, що це дуже важливо. Я не беруся говорити коли потрібно робити. Я нічого не робила до сорока з гаком, а вже потім потроху уколи красоти, мезотерапія, і все що стосується догляду за шкірою. Хоча б раз у півріччя, потрібно, ти нікуди від цього не дінешся. Я себе поважаю, тому звертаюсь до кращих професіоналів.».
Анна Гомонова: «Я насправді не приховую, що роблю уколи краси, мезотерапію я роблю посезонно. В осінній сезон потрібно робити пілінги. Я теж роблю пілінги: хімічний, мигдальний, молочний пілінг. Звичайно домашній догляд – різні сироватки, крему, тоніки з кислотами, і просто догляд, масочку, які я використовую раз в тиждень.».
Стела Захарова: «Я доглядаю за собою протягом довгих років. Якщо говорити про постійний догляд, то це коштує великих сил мені. Я доглядаю себе років 30 вже. Коли я переїхала жити до Швеції, зрозуміла, що суспільство багато думає про своє здоров’я і свій зовнішній вигляд. Так як я людина публічна, я теж повинна про це думати. Завдяки і нашим провідним лікарям, Павлу Андрійовичу, хочу підкреслити це без лестощів, що настільки професіонали у нас в Україні косметологи. Я можу порівнювати, є з чим. Коли ти розумієш, що з кожним роком ти втрачаєш свій зовнішній вигляд. Ти повинен думати про те, щоб зробити якісь косметологічні моменти. Як і всюди, прогрес йде вперед. Так і в косметології, Павло Андрійович, як провідний хірург України, і, напевно, вже на міжнародному рівні, ми йому довіряємо. І головне, він весь час прогресує. Це дуже важливо, тому що тоді до тебе будуть приходити ще більше клієнтів».
Протягом 20 років роботи «АНА-КОСМО» впевнено утримує лідируючі позиції в Україні серед клінік пластичної хірургії і медицини омолодження. «Безпека пацієнта і високу якість косметологічних послуг і пластичної хірургії – це дві найважливіші цілі нашої клініки. Для цього на базі клініки успішно працює Школа пластичної хірургії, в рамках якої я демонструю новітні хірургічні методики омолодження, а наші лікарі-косметологи регулярно проводять навчальні майстер-класи для початківців і вже досвідчених фахівців. Таким чином ми створюємо стандарти якості, які виступають запорукою безпеки та успішного результату для всіх пацієнтів, не тільки наших »- прокоментував Павло Денищук, провідний пластичний хірург України, кандидат медичних наук, представник в Україні найпрестижнішої міжнародної асоціації пластичних хірургів ISAPS. З турботою про безпеку пацієнта «АНА-КОСМО» єдина серед клінік пластичної хірургії використовує найбезпечніший ксенонове наркоз, який в США часто застосовується як лікувальний сон.
Завдяки авторитету Павла Денищука на світовій арені пластичних хірургів, на його запрошення в клініці проводять демонстративні операції кращі пластичні хірурги США і Європи, демонструючи свою майстерність і навчаючи українських колег. Тут оперували такі зірки пластичної хірургії, як Оскар Рамірез (США), Алекс Варпаеле (Бельгія), Алан Фогля (Франція), Нурі Селик (Туреччина) та ін.