icon

АНА-КОСМО провела 2-й конгрес ICAMPS

29.03.2019

Захід зібрав понад 350 лікарів з 17 країн, які приїхали навчитися сучасним методам омолодження обличчя і корекції носа до Києва.

Організатор ICAMPS – клініка АНА-КОСМО на чолі з Павлом Денищуком, провідним пластичним хірургів клініки, відомим хірургом в світі за авторські безпечні методики підтяжки обличчя і ринопластики. Науковим керівником і доповідачем секції «Естетична медицина» виступила Ольга Хусід – головний лікар клініки Ана-Космо, анти-ейдж терапевт, провідний косметолог клініки.

Конгрес ICAMPS зібрав кращих іноземних спікерів: Дірк Ріхтер (Німеччина), Гай Магалон (Франція), Енок Чамбі (США), П’єр Аккераман (Франція), Алан Тененбаум (Швейцарія) та інших.

Учасники заходу в режимі реального часу спостерігали демонстрацію операцій по ринопластиці, підтяжки обличчя і майстер-класів по відновленню шкіри, ін’єкційним і апаратним методикам омолодження.

Всього було проведено 4 операції в сесії пластичної хірургії і 5 майстер-класів – в естетичній медицині. Це вже 5-й навчальний захід міжнародного рівня, проведений клінікою АНА-КОСМО.

Після 2 насичених днів конгресу 24 березня 2019 року на базі клініки Ана-Космо була проведена Школа пластичної хірургії Павла Денищука на тему «Блефаропластика. Методи корекції брів ». Майстер-клас відвідали 16 курсантів, 11 з яких – представниці прекрасної статі.

Навчання складалося як з теоретичної, так і практичної частини – Павло Андрійович Денищук ділився досвідом і майстерністю, навчаючи курсантів технікам верхньої, нижньої блефаропластики, переміщенню малярних мішків, а також хірургічної корекції брів.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339