icon

ANACOSMA: Кошти від продажу книги  “Жіночі груди: пристрасть та біль” – на ЗСУ

27.07.2022
2387
o_1fk7a9siv11351cmvk0vulg1mhh2a
Усі кошти від продажу книги пластичного хірурга Павла Денищука “Жіночі груди: пристрасть та біль” будуть направлені на допомогу ЗСУ у боротьбі проти російських загарбників.
Книга “Жіночі груди: пристрасть та біль” була написана Павлом Денищуком, провідним пластичним хірургом клініки ANACOSMA, к.м.н., у співавторстві з видатними українськими письменниками та діячами задля інформування жінок про важливість профілактичного обстеження молочних залоз з метою запобігання розвитку раку грудей. Адже у 95% випадків рак грудей повністю виліковний на ранніх стадіях.
Підштовхнула автора до написання книги власна трагедія – ще під час студентства в медичному університеті він взнав про страшний діагноз у матері – рак грудей. Врятувати її, на жаль, не вдалось, адже рак був виявлений запізно. Саме тому Павло Денищук поставив собі за місію максимально доносити до населення важливість обстеження грудей у жінок.
У книзі Ви знайдете корисну інформацію про обстеження грудей в домашніх умовах. Яку діагностику грудей, з якою періодичністю і у якому віці важливо проводити жінкам. Та багато цікавої історичної та пізнавальної інформації про жіночі груди, зокрема і які естетичні процедури проводять жінки задля краси та здоров’я грудей.
Придбати книгу можна за посиланням https://www.yakaboo.ua/ua/zhinochi-grudi-pristrast-ta-bil.html
Наближаймо  перемогу разом!

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339