icon

Епідеміологічні заходи безпеки в клініці ANACOSMA

30.04.2020
724
IMG-46b5f306e2abb618f4e114a28d2c808f-V

З метою безпеки пацієнтів і співробітників клініка ANACOSMA впровадила епідеміологічні заходи безпеки у зв’язку з пандемією COVID-19. Усі косметологічні процедури і пластичні операції в клініці проводяться відповідно до вимог з безпеки МОЗ України та Всесвітньої організації охорони здоров’я. Співробітники клініки регулярно проходять лабораторне дослідження на COVID-19 і допускаються до роботи тільки при негативному результаті і відсутності температури. За бажанням кожен пацієнт клініки також може пройти ПЛР-тестування на коронавірус в ANACOSMA.

Для безпеки кожного пацієнта:

  • Відвідування клініки можливе тільки за попереднім записом. Графік відвідування клініки складається таким чином, щоб візити пацієнтів не перетиналися, а приміщення і кабінети проходили обробку дезінфікуючими засобами і кварцування між візитами.
  • При відвідуванні клініки кожному пацієнту: 1) вимірюється температура тіла (у разі температура підвищена – відвідування клініки неможливе) 2) видаються індивідуальні одноразові засоби захисту – маска, халат, шапочка і бахіли) 3) пропонується продезінфікувати руки, мобільний телефон.
  • Перед початком кожної консультації / процедури кабінет лікаря стерилізується методом кварцування і вологого прибирання зі застосуванням дезінфікуючих засобів.
  • Лікарі проводять консультації і процедури в індивідуальних засобах захисту (халат, маска, рукавички, шапочка), які змінюють після кожного візиту.
  • Усі поверхні в загальних приміщеннях клініки регулярно стерилізуються дезінфікуючими засобами.
  • Після проведення процедури контурної пластики місця ін’єкцій обробляються хірургічним клеєм.
  • Операційна клініки оснащена спеціальним обладнанням і так званим стерильним коридором, що гарантує стерильність повітря під час проведення операції. Місця проведення операції також обробляються хірургічним клеєм, що унеможливлює потрапляння вірусів та бактерій.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339