icon

Епідеміологічні заходи безпеки в клініці ANACOSMA

30.04.2020
724
IMG-46b5f306e2abb618f4e114a28d2c808f-V

З метою безпеки пацієнтів і співробітників клініка ANACOSMA впровадила епідеміологічні заходи безпеки у зв’язку з пандемією COVID-19. Усі косметологічні процедури і пластичні операції в клініці проводяться відповідно до вимог з безпеки МОЗ України та Всесвітньої організації охорони здоров’я. Співробітники клініки регулярно проходять лабораторне дослідження на COVID-19 і допускаються до роботи тільки при негативному результаті і відсутності температури. За бажанням кожен пацієнт клініки також може пройти ПЛР-тестування на коронавірус в ANACOSMA.

Для безпеки кожного пацієнта:

  • Відвідування клініки можливе тільки за попереднім записом. Графік відвідування клініки складається таким чином, щоб візити пацієнтів не перетиналися, а приміщення і кабінети проходили обробку дезінфікуючими засобами і кварцування між візитами.
  • При відвідуванні клініки кожному пацієнту: 1) вимірюється температура тіла (у разі температура підвищена – відвідування клініки неможливе) 2) видаються індивідуальні одноразові засоби захисту – маска, халат, шапочка і бахіли) 3) пропонується продезінфікувати руки, мобільний телефон.
  • Перед початком кожної консультації / процедури кабінет лікаря стерилізується методом кварцування і вологого прибирання зі застосуванням дезінфікуючих засобів.
  • Лікарі проводять консультації і процедури в індивідуальних засобах захисту (халат, маска, рукавички, шапочка), які змінюють після кожного візиту.
  • Усі поверхні в загальних приміщеннях клініки регулярно стерилізуються дезінфікуючими засобами.
  • Після проведення процедури контурної пластики місця ін’єкцій обробляються хірургічним клеєм.
  • Операційна клініки оснащена спеціальним обладнанням і так званим стерильним коридором, що гарантує стерильність повітря під час проведення операції. Місця проведення операції також обробляються хірургічним клеєм, що унеможливлює потрапляння вірусів та бактерій.