icon

Ірина Білик, Діма Коляденко, Ольга Сумська, Соломія Вітвіцька, Тоня Матвієнко на 20-річному ювілеї клініки АНА-КОСМО

20.10.2017
758

На ювілеї столичної клініки зібралися зіркові гості – артисти, політики, спортсмени, бізнесмени, друзі і клієнти АНА-Космо. Гостей зустрічали на червоній доріжці, атмосферу створював струнний квартет.

На закритий світський захід, привітати засновників клініки – Павла та Оксану Денищук (які разом уже 28 років – прим.ред.), прийшли поп-діва Ірина Білик, акторка Ольга Сумська та її чоловік Віталій Борисюк, сімейна артистична пара Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян , телеведуча Соломія Вітвіцька, художниця і модель Анна Гомонова, ведуча Василіса Фролова, спортсменка Стелла Захарова, артисти Віталій та Світлана Білоножки, телеведучі Олена Філонова, Ірина Ратушна та інші. Позитив і настрій в цей вечір дарував шоумен і співак – Діма Коляденко

У цей вечір гості та зірки були щедрі на привітання і пісні, виходив на сцену з цікавими історіями знайомства, з привітаннями та хітами. На святі говорили про жіночу красу і щастя.

Рівно 20 років тому сім’я Денищук заснувала свою клініку: починалося все з невеликого косметологічного салону і переросло у велику, передову клініку пластичної хірургії і медицини омолодження «Ана-Космо».

– Тоді ми й не мріяли, що буде через 20 років і як ми будемо святкувати. Ми просто робили від душі і професійно свою справу, ми робили людей красивими і щасливими. У це навіть трохи не віриться, але так і є, вже 20 років! – коментує головний хірург Павло Денищук.

– Робили, як ми вважали за потрібне, нам було в кайф, ми драйвували. Ми створювали, креативили. Безумовно, все це можливо тільки завдяки нашим високим міжнародним стандартам якості і безпеки. Я хочу вам сказати, що це був такий захоплюючі дивовижну подорож, це було круто, – каже Оксана Денищук.
Про безпеку Павло Денищук, пластичний хірург, кандидат медичних наук, турбується чимало: навчає молодих хірургів і косметологів, запрошує в Україну провідних світових зірок пластичної хірургії і навіть створив власний Youtube-блог, де розповідає про те, кому потрібна пластична хірургія, а кому лягати на стіл хірурга не варто!
— Безпека пацієнта і висока якість косметологічних послуг і пластичної хірургії – це дві найважливіші цілі нашої клініки. Для цього на базі клініки успішно працює Школа пластичної хірургії, в рамках якої я демонструю новітні хірургічні методики омолодження, а наші лікарі-косметологи регулярно проводять навчальні майстер-класи для початківців і вже досвідчених фахівців. Таким чином, ми створюємо стандарти якості, які виступають запорукою безпеки та успішного результату для всіх пацієнтів, не тільки наших. – розповів Павло Денищук.

Родзинкою святкового вечора став торт-гігант у формі грудей в ажурній білизні, який викликав захват у гостей. Такого святкового торту ще ніхто не бачив, більше 100 кілограм солодкого десерту – найбільші і найсолодші груди. Гості активно фотографувалися на тлі торта і довго не хотіли різати шедевр.

Ірина Білик запросила хірурга Павла Денищука і його дружина Оксану на сцену і виконала для них свій хіт «Ти мій». Під час свого виступу, співачка говорила багато теплих слів на адресу лікарів.
— Бажаю Вашій парі краси, добра, щастя! Я шалено щаслива привітати вас і хочу подякувати за те, що ви робите людей щасливими. Ви Бог і Богиня краси, ви дуже багато прекрасного робите для звичайних людей, які хочуть бути красивими улюбленими, бути краще, бути добрішими. Щасливі люди дарують радість сім’ї. Павло Андрійович, Оксаночка, ви даруєте людям щастя! Бажаю щастя Вашій родині і вашій дітині! – сказала зі сцени примадонна Ірина Білик.

Одним з головних сюрпризів вечору стала лотерея і головний приз – сертифікат на 20 000 грн. Щасливицею стала гостя вечору Анна – вона не приховувала радості і говорила багато слів подяки директорам клініки, і що тепер зможе зробити приємні речі для догляду за своїм тілом.
Знаменитості в один голос стверджували, що доктора-косметологи повинні бути справжніми друзями, адже вони допомагають бути в формі.
Святковий вечір був яскравим і музичним. Гості довго не хотіли розходитися.
Джерело: http://viva.ua/starcolumn/parties/45801-irina-bilik-dima-kolyadenko-oljga-sumskaya-solomiya-vitvitskaya-tonya-matvienko-na-20-letnem-yubilee-kliniki-ana-kosmo.html

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339