icon

Кращі пластичні хірурги світу – в АНА-КОСМО!

30.03.2018
2413
FOX_3106

16-17 березня 2018 року в Києві клініка АНА-КОСМО провела перший міжнародний конгрес для пластичних хірургів і косметологів ICAMPS. Завдяки АНА-КОСМО, а також ініціатору конгресу кандидату медичних наук, пластичному хірургу, визнаному в усьому світі за авторські методики закритої ринопластики і підтяжки повного обличчяПавлу Андрійовичу Денищуку, Київ на два дні став Меккою естетичної медицини.

«Ми вирішили в цьому році зробити конгрес ще більш масштабним і поєднати одразу дві платформи: пластичної хірургії та естетичної косметології. Це закономірно і відображає нову тенденцію розвитку двох галузей естетичної медицини. Адже з одного боку, естетична хірургія стає все менш інвазивної, а з іншого боку, косметологія набуває все більших можливостей.

В Україні зараз відбувається бурхливий розвиток обох напрямків, наші фахівці стають все більш кваліфікованими. Втім, на жаль, не завжди у них є можливість отримувати необхідні знання та долучатися до найсучасніших методик  – треба їхати за кордон. Але завдяки таким потужним навчальним заходам, як конгрес ICAMPS, вони зможуть в Києві перейняти досвід провідних фахівців галузі і надалі пропонувати українським пацієнтам найсучасніші методики естетичної медицини на найвищому рівні безпеки. Адже вони отримають їх з перших вуст: кожен з фахівців, які будуть виступати на конгресі, має колосальний досвід і є беззаперечним авторитетом у своїй галузі», – коментує Павло Денищук.

Конгрес відвідали більш ніж 300 докторів з 14 країн світу – США, країн Євросоюзу, Близького Сходу. Спікерами і тренерами виступили кращі пластичні хірурги і лікарі естетичної медицини в світі, зокрема Павло Денищук та головний лікар клініки АНА-КОСМО Ольга Хусид. Одним з провідних спікерів сесії «Пластична хірургія» став всесвітньовідомий пластичний хірург Брайян Мендельсон (Австралія), який розробив методику підтяжки обличчя SPACE-ліфтинг (цією методикою користуються всі хірурги світу!). Хедлайнер сесії «Косметологія» – провідний дерматолог Королівського Двору Великобританії Крістофер Роланд Пейн.

В рамках конгресу іноземні фахівці не тільки ділилися теоретичним досвідом, а й провели ряд майстер-класів. Усі операції і косметологічні процедури, які демонструвалися, проводилися в клініці АНА-КОСМО. «Технічне оснащення операційної та клініка в цілому – чудово», – прокоментував доктор Дж. Сайкс, відомий пластичний хірург з США, який проводив в АНА-КОСМО демонстраційну операцію блефаропластику.

 

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339