icon

Найбезпечніша система ліпофілінгу EUROMI тепер в ANACOSMA

21.03.2021
Липофилинг груди

Ще з минулого року пацієнтам ANACOSMA доступна вібраційна ліпосакція EUROMI (Бельгія) – найбезпечніша і з найшвидшою реабілітацією в світі. Вже більше сотні пацієнтів переконалися в безпечності і ефективності вібраційної ліпосакції. Але на цьому ми не зупинилися і тепер за допомогою спеціального набору для ліпофілінгу на апараті вібраційної ліпосакції EUROMI (Бельгія) в клініці ANACOSMA 100% автоматизований та безпечний забір та підготовка жиру для трансплантації.

  1. Делікатний забір жирової тканини, що максимально зберігає життєздатність жирових клітин і їх подальше приживання в новому місці.
  2. Швидкість забору і підготовки жирової емульсії для ліпофілінгу у тричі більша. Пацієнт менше находиться у наркозі, якщо операція проводиться під загальним наркозом.
  3. Автоматизоване подрібнення жирової тканини – у результаті отримуємо жирову емульсію ідеального розміру, яка не контурується під шкірою, однак при цьому збережена життєздатність клітин.
  4. 100% стерильність і безпека процедури для пацієнта. Жирова емульсія не контактує з зовнішнім середовищем – жир збирається у систему за допомогою канюлі по трубці і вводиться стерильним шприцом.

Записуйтеся на консультацію: +38 (044) 333 8 339

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339