icon

Безопераційна ліпосакція обличчя AGATE – нова апаратна технологія в ANACOSMA

12.03.2021
1591
Криолиполиз второго подбородка

Для пацієнтів клініки ANACOSMA відтепер доступна новітня апаратна процедура для схуднення підборіддя і щік без операції та всього за 1-2 сеанси – медичний кріоліполіз підборіддя на французькому апараті Cristal за допомогою насадки AGATE.

Ви, певно, вже чули про процедуру схуднення тіла – медичний кріоліполіз на апараті Cristal, який є найпопулярнішою процедурою схуднення у Франції та Монако.

З насадкою AGATE на цьому апараті можна позбутися другого підборіддя та зменшити щоки усього за кілька сеансів і назавжди.
Насадка встановлюється на жирову складку в ділянці підборіддя або нижньої частини щік. Холодом до -6 градусів апарат впливає на жирові клітини, під дією холоду вони кристалізуються, а організм виводить їх природнім шляхом протягом 4-8 тижнів назавжди. Ваше підборіддя худне до -30% за сеанс!

Апарат Сristal – єдиний апарат кріоліполізу, що оснащено 14-ма високоточними датчиками контролю глибини проникнення холоду та його рівномірного впливу. Це гарантує безпеку процедури та рівномірний естетичний результат. Саме за це апарат має сертифікати безпеки США та ЄС та звання єдиного у світі саме медичного кріоліполізу.
Записуйтеся на консультацію: +38 (044) 333 8 339

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339