icon

Новий LED-апарат для лікування і відновлення шкіри Medisol (Франція) в «АНА-КОСМО»

01.11.2018
993
maxresdefault

80% нашої шкіри безперервно поглинає світло. Клітини шкіри потребують його для їхнього нормального функціонування. Коли функціонування клітини порушено (через процеси старіння, дерматологічні  захворювання або хірургічну  операцію) вона поглинає менше світла, якого тим не менш потребує. Через це процес регенерації, оновлення клітин триваліші, а часом і зовсім не відбуваються. «Доставити» потрібну кількість світла для шкіри на необхідну  глибину і прискорити процеси її загоєння і відновлення допомагає інноваційна LED-лампа Medisol (Франція).

LED-світло даного апарату проникає на глибину до 10 міліметрів (туди, де знаходяться фібробласти (клітини шкіри) і судини). Клітини поглинають світло, використовуючи його як енергію для оновлення та відновлення.

Усього апарат має 4 режими. Вони можуть комбінуватися залежно від завдання, які необхідно вирішити пацієнтові:

Інфрачервоний – режим найглибшого проникнення світла. Важливо: інфрачервоне світло не має жодного відношення до ультрафіолету. Останній стає причиною появи на шкірі так званого фотостаріння (пігментних плям, дрібних зморшок, судин та тощо). В той час як інфрачервоне світло завдяки своїм цілющим властивостям та глибині проникнення навпаки – здійснює фотоомолодження і сприяє усуненню пігментних плям і дрібних зморшок.
Червоний – використовується для лікування судин
Жовтий – прискорює лімфодренаж рідини в організмі, усуває набряклість.
Синій – має антибактеріальні властивості.

Процедура триває від 10 до 30 хвилин в залежності від обраного протоколу лікування. 13 протоколів лікування були розроблені спеціально для цього апарату відомим французьким дерматологом залежно від завдання. Процедура курсова – від 2 до 8 сеансів (кількість сеансів призначається лікарем)

В яких випадках рекомендована LED-терапія Medisol?

Лікування захворювання шкіри (акне, висипання). Використовується в комплексі з чистками і професійними доклядами.

Лікування облисіння (алопеції). Використовується в комплексі з плазматерапією Ендорет, мезотерапією тощо.

Для швидкого відновлення після ін’єкційних і травматичних апаратних лазерних процедур. Після ін’єкційних процедур швидко знімає набряклість  і почервоніння в місцях введення препарату. А у випадку лазерного шліфуванням дозволяє прискорити процес реабілітації і омолодження шкіри. Також LED-лампа показана після лазерної епіляції і лазерного карбонового пілінгу для усунення почервоніння після процедури.

Для швидкого загоєння і мінімізації рубців після пластичних операцій.

Після процедури схуднення за допомогою апарату медичного кріоліполіза Cristal. LED-апарат, спрямований на зону схуднення, прискорює ліфодринаж (виведення померлих жирових клітин з організму), а результат схуднення досягається набагато швидше.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339