icon

Відкриття нового формату клініки ANACOSMA

15.09.2019
91
750_6184

12 вересня, 2019 відбулося офіційне відкриття клініки ANACOSMA за новою адресою – Київ, Печерськ, вул. Панаса Мирного 17. Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини не просто переїхала і стала втричі більшою, ANACOSMA стала клінікою нового формату – 4D, де на чільному місці – безпека, здоров’я, краса і час пацієнта.

Місія ANACOSMA – допомогти пацієнтам знайти себе в світі чужої краси. Ми проти «стандартів» з модних журналів, б’юті-популізму. Ми розуміємо, що найкраще – це внутрішній світ пацієнта. Ми готові боротися за розкриття його внутрішньої краси, образу, того, яким він себе відчуває, зберігаючи його індивідуальність.

При цьому цінності ANACOSMA – незмінні. Це – безпека пацієнта.

У ANACOSMA:

  • Фахівці тільки з вищою медичною освітою, регулярно проходять підвищення кваліфікації в країнах ЄС і США.
  • Апаратна і ін’єкційна косметологія, безпеку якої підтверджена FDA (Управлінням з контролю якості препаратів і продуктів медичного призначення США)
  • Ми завжди надаємо вибір – апаратні або ін’єкційні процедури. Або ж інноваційне омолодження власними клітинами пацієнта.
  • Так, ми можемо відмовити в операції або процедурі, якщо відсутні показання або важливо спершу пройти лікування
  • Операційна ANACOSMA – це операційна NASA. Усе повітря, яке надходить в операційну проходить спеціальну систему фільтрів – воно стерильне, зволожене, що гарантує 100% безпеку пацієнту
  • Пластичні операції проводяться під ксеноновим наркозом. Це особливий лікувальний сон, який на Заході часто використовують для відновлення. Пацієнт прокидається і відчуває себе відпочилим, повним сил.
  • Власне виробництво супер-чистого кисню з системою контролю якості.
  • Команда реабілітологів. Пластична операція – це лише 50% майбутнього результату, інші 50% – це робота команди лікарів-реабілітологів ANACOSMA. Після операції вони допомагають якомога швидше повернутися пацієнтові до звичного способу життя і насолоджуватися своїм новим образом завдяки індивідуально розробленій реабілітаційній програмі відновлення
  • Тільки здорові пацієнти – красиві. Краса залежить не тільки від естетичної процедури, а й від стану організму. Наші anti-age терапевти щодня борються за здоров’я пацієнтів, розробляють індивідуальні програми омолодження організму.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339