icon

Павло Денищук, пластичний хірург ANACOSMA, ініціював переказ коштів на допомогу у боротьбі з пандемією

08.04.2020
346
IMG_1373

Президент Українського товариства естетичних пластичних хірургів USAPS та за сумісництвом завідувач хірургічного відділення клініки пластичної хірургії та медичної косметології ANACOSMA Павло Денищук ініціював переказ усіх коштів, що були сплачені USAPS як членські внески, інфекційному відділенню Київської клінічній лікарні №4 на допомогу у боротьбі з пандемією COVID-19. Окрім того, усі бажаючі змогли додатково переказати кошти на потреби лікарні.

«У цей непростий для країни час ми можемо об’єднатись і допомогти тим, хто цього потребує найбільше. Разом ми маємо можливість зберегти не одне життя!», – прокоментував кандидат медичних наук П. Денищук.

Завдяки ініціативі Павла Денищука уже за кілька днів лікарню забезпечили професійним пральним обладнанням, якого вона потребувала. Були придбані й захисні маски для медиків лікарні.

USAPS – Українське товариство пластичних естетичних хірургів, президентом якого з 2019 року є пластичний хірург клініки ANACOSMA, кандидат медичних наук, член Американського товариства пластики грудей Павло Андрійович Денищук, відомий у світі за безпечні та результативні авторські методики ринопластики та підтяжки обличчя.

 

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339