icon

Пластичний хірург розповів, що найчастіше намагаються змінити українські політики

05.11.2017
386

Політики, як правило, зацікавлені у швидкому результаті – підкреслив Денищук

Українські політики за допомогою пластичної хірургії найчастіше всього намагаються змінити об’єми обличчя або параметри тіла. Про це ведучий пластичний хірург, кандидат медичних наук Павел Денищук розповів про чат в “Главреде”.

В той же час співрозмовник підкреслив, що вони “зазвичай цікавляться швидким результатом та короткими реабілітаційними можливостями”.


“Частіше всього вони (політики – ред.) намагаються змінити об’єми обличчяя або параметри тіла. Іноді вони звертаються за омоложуванням ообиччя, тоді мова йде про поліпшення шкіри в області очей”, – зазначив експерт.

За словами Денищука, він робить менше нависання шкіри в області верхніх повік або забирає виражені “мішки” і зморшки в області нижніх віків. “Це я роблю і допомагаю нашим політикам омолодити погляд”, – додав хірург.
“Політики зазвичай цікавляться швидким результатом та короткими реабілітаційними можливостями, тому що у них, як правило, мало часу. Тому використовуються такі процедури для зменшення об’ємів в області шеї та обличчя як ліпоаспірація”, – підкреслювала він.

Раніше Павло Денищук зазначував, що президент Росії Володимир Путін робив пластичні операції, оперативне втручання особливо помітно в області верхніх і нижніх.

Джерело: http://glavred.info/zhizn/plasticheskiy-hirurg-skazal-chto-chasche-vsego-pytayutsya-izmenit-ukrainskie-politiki-466410.html

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339