icon

СКУЛЬПТУРУВАННЯ ТІЛА ЗА 2-3 ТИЖНІ — ПЕРШИЙ У ЄВРОПІ Сutera TrueSculpt+ ТІЛЬКИ В ANACOSMA

21.12.2021

Ви замислювалися, як голлівудські зірки підтримують ідеальну фігуру, прокачують м’язи за такого щільного графіка?

Вони проходять курс скульптурування тіла на апараті біоелектростимуляції Сutera TrueSculpt+ для швидкої підготовки до червоної доріжки. Усього 4-6 процедур по 45 хв замінюють 6 місяців інтенсивної роботи у спортзалі по 3 рази на тиждень. Це ідеальне рішення для людей із щільним графіком, яким важливий їхній зовнішній вигляд та здоров’я.

Відтепер тільки в клініці ANACOSMA доступний найсучасніший апарат біоелектростимуляції Сutera TrueSculpt плюс (США). Це покращена версія TrueSculpt – перший апарат у Європі.

Під час сеансу за допомогою електромагнітних імпульсів відбувається скорочення м’язів.Скульптурування та створення рельєфу, підтяжка шкіри, зміцнення тонусу м’язів без спорту за 3 тижні. Ви лежите і одночасно займаєтеся спортом. На апараті створено 3 режими для людей з різною фізичною підготовкою, а 8 насадок дозволяють опрацювати всі бажані зони на тілі. Відразу після процедури ви відчуваєте приплив енергії та сил, активізуються усі м’язи, відчуття тонусу у тілі.

Ви прокачуєте та збільшуєте обсяг м’язів до 30%, при цьому спалюєте жир на 24% у бажаній зоні. Алгоритм TrueSculpt імітує 5 видів різноманітних тренувань.

Тепер ви можете отримати бажану фігуру без болю, реабілітації, втоми та величезних витрат свого часу та ресурсу на спортзали лише за 4 процедури, лише у клініці ANACOSMA.

Безпека апарату підтверджена FDA (Державне управління США з контролю якості апаратів і препаратів медичного призначення).

Записуйтесь на консультацію: +38 (044) 333 8339

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339