icon

Тільки в ANACOSMA: найбезпечніша в світі ліпосакція – вібраційна

10.08.2020
694

Тепер пацієнтам ANACOSMA доступна вібраційна ліпосакція EUROMI (Бельгія) – найбезпечніша і з найшвидшою реабілітацією в світі. Даний вид ліпосакції в Україні є тільки в клініці ANACOSMA.

Переваги вібраційної ліпосакції:

  • Безпека! Апарат впливає тільки на жирові відкладення, не зачіпаючи шкіру і судини. Це гарантує відсутність ускладнень.
  • Комфорт, відсутність болю. Апарат додатково знеболює зону операції, що робить і саму процедуру і реабілітаційний період комфортним для пацієнта.
  • Оперативність операції. Операція за допомогою інфразвуку проводиться на 30% швидше, оскільки хірург не проводить додаткових рухів апаратом, як при класичній або ультразвуковій ліпосакції. Це особливо важливо при проведенні операції під загальним наркозом (час перебування під наркозом скорочується).
  • Відсутність шрамів і швидка реабілітація. Використовуючи канюлю апарату діаметром всього 3-5 мм і володіючи точковою дією, не травмуючи тканини, такий метод ліпосакції вимагає мінімального відновлення.
  • Ліфтинг шкіри в зоні операції. Вібраційний вплив на фібробласти (клітини шкіри) спонукає їх до вироблення колагену – з часом шкіра стає більш пружною.

Також вібраційна ліпосакція – це найкращий спосіб збереження жирових клітин для ліпофілінгу! Завдяки делікатному впливу апарат максимально зберігає життєздатність жирових клітин, які вилучаються, що гарантує їх приживлюваність на новому місці при пересадці під час процедури ліпофілінгу.

Записатися на консультацію: +38 (044) 333 8 339

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339