icon

Жіноча інтимна пластика

19.04.2017
1878

Павло Андрійович Денищук, провідний пластичний хірург АНА-КОСМО, про жіночу інтимну пластику для онлайн-видання WOMO

Зона інтиму: Жіноча краса – це жіноче здоров’я

Все, що варто знати про процедури та методики інтимної пластичної хірургії

Одні зовсім не знають про цей делікатний напрямок в медицині, інші, зберігаючи все в таємниці, все ж таки звертаються за інтимною пластикою. Виявляється, вона допомагає вирішити багато реальних проблем – і медичних, і психологічних, і навіть соціальних. Про те, як насправді працює сфера інтимної пластики, детально розповіли фахівці клініки АНА-КОСМО Павло Денищук та Тетяна Карженкова.

Більше 80% випадків лікарської практики – це набуті проблеми у зв’язку з пологами, які можуть виникати після народження першої дитини та посилюватись пізніше, з кожними наступними пологами. Найпростіші з цих проблем – дискомфорт, зменшення гостроти відчуттів при статевому акті або неестетичний вигляд зовнішніх статевих органів, серйозніші – нетримання сечі, опущення стінки піхви. Такі проблеми допомагає вирішити пластична хірургія, яка дає змогу відновити фізіологію, втрачену внаслідок пологів.

Трапляються також проблеми, не пов’язані з пологами, – асиметрія малих статевих губ, що призводить до психологічного дискомфорту. Через це жінки не носять купальники, не можуть займатися у тренажерному залі та просто уникають особистого життя через комплекси.

Види інтимної пластики

Пластика піхви (вагінопластика) – операція під загальним наркозом, корекція “відкритої” піхви, підтяжка стінок піхви, зменшення піхви, усунення рубців після пологів, нетримання сечі.

Підтяжка піхви лігатурними нитками  – під місцевим наркозом у піхву впроваджуються спеціальні нитки, що дає змогу звузити піхву або закрити «відкриту» піхву.

Корекція зовнішніх статевих органів – відновлення об’єму великих статевих губ із використанням власної жирової тканини пацієнтки; а так як жирова тканина містить стовбурові клітини, що відповідають за відновлення та омолодження, освітлюється колір зовнішніх статевих органів, покращуються відчуття під час статевого акту. Жінкам 35-40 років і старше рекомендується провести збільшення великих статевих губ, оскільки згодом вони атрофуються, втрачають форму.

Нехірургічні методи інтимної пластики

Контурна інтимна пластика  проводиться за незначної асиметрії або втрати об’єму великих статевих губ. У корекції використовуються філери з гіалуроновою кислотою. Статеві губи наповнюються філером і ефект помітний відразу, при цьому процедура безпечна, побічних ефектів не спостерігається.

Плазмоліфтинг  – вирішує проблему сухості у піхві, дає зволоження слизової оболонки, освітлення та омолодження зовнішніх статевих органів. Для процедури проводиться забір крові з вени, спеціальна пробірка з кров’ю запускається в центрифугу, таким чином виходить плазма, яка містить фактори росту, що відповідають за оновлення тканин. Протягом 15-20 хвилин їх вводять у тканини. Плазмоліфтинг у гінекології активно використовується для процедур після пологів, у яких утворилися болючі рубці. Якщо зробити плазмоліфтинг по рубцю, то загоєння пройде швидше, не буде больових відчуттів. Такі процедури можна проводити за два місяці після пологів.

Збільшення точки G  – у кожної жінки розташування цієї точки, де концентруються нервові закінчення, індивідуальне. Однак частіше вона розташовується на передній стінці піхви, її розмір – з 5-копійчану монету. Якщо в цю зону ввести препарат з гіалуроновою кислотою, то вона збільшується і стає чутливішою.

Стандарти інтимної краси

У цій галузі стандарт краси – фізіологічна норма. Якщо ж у пацієнта нереальні вимоги, то хірург не проводитиме корекцію. Якщо у пацієнтки асиметричні, збільшені зовнішні статеві органи, їх можна зменшити до прийнятного розміру. З віком у жінок також втрачається форма великих статевих губ, пружність піхви. Це також можна вирішити. У сфері інтимної пластики краса – це здоровий вигляд та функціонування органів.

Павло Денищук, кандидат медичних наук, завідувач відділення пластичної хірургії

Найактуальніший запит пацієнток – корекція розмірів піхви після пологів. Жінки не хочуть миритись, що відчуття під час статевого акту притупилися, адже пологи, на жаль, травмують статеві органи. У ситуації, коли до мене приходить жінка після перших пологів, я одразу питаю, коли будуть наступні, адже від цього залежить метод корекції. Якщо наступна дитина планується незабаром (через рік-півтора), то серйозна корекція виявиться марною, ефекту не буде, тому що організм знову піддається стресу при наступних пологах. У такому разі я пропоную зменшення розмірів піхви спеціальними лігатурними нитками, і це дозволить буквально через місяць відчути себе зовсім по-іншому. Ефект від такої пластики одразу оцінить і партнер.

Якщо пара більше не планує мати дітей, у цьому випадку можливо більш серйозне оперативне втручання – вагінопластика, під час якої можна видалити рубці, зменшити піхву, відновити каркас м’язів і слизову оболонку. Ефект від вагінопластики довічний.

Як правило, жінки приходять до клініки самі, та їх чоловіки про це не знають. Але я обов’язково рекомендую, щоб жінка делікатно обговорила проблему з партнером, щоб між ними була довіра. У більшості пацієнток це виходить, але не у всіх, все залежить від стосунків у сім’ї. Кожен пластичний хірург — ще й психолог, адже до мене жінки приходять, щоб вирішувати свої проблеми, які можуть сильно змінити їхній психологічний стан, загнати в глухий кут, навіть зруйнувати сім’ю.

Бувають інші пацієнтки — дівчата з асиметричними або надто великими статевими губами. Вони не дозволяють, щоб близькі люди дізналися про їхню проблему. Часто навіть не виходять заміж, тому що у них багато комплексів, вони бояться стосунків і не створюють сім’ї, поки не вирішать своє питання. Інтимна пластична хірургія допомагає таким жінкам позбутися комплексів, створити сім’ю, жити комфортно.

Тетяна Карженкова, гінеколог-естетист

Відхилення від норми статевих органів – це соціальна проблема і при цьому замовчується, про неї не говорять, не обговорюють, окрім спеціальних медичних видань. Наприклад, сухість у піхву – прихована проблема, яку жінки не наважуються обговорювати навіть із близькими. Проте вона значно впливає якість інтимного життя. Вважають, що сухість з’являється у літньому віці, проте це може статися і набагато раніше, після пологів. Близько 60% моїх клієнток звертаються саме до цієї проблеми. Після трьох процедур плазмоліфтингу сухість зникає. До речі, плазмоліфтинг має і безліч медичних показань, таких як ерозія шийки матки.

Також у клієнток, які відчувають зниження сексуальних відчуттів під час статевого акту, ми працюємо із зоною клітора. Для активізації клітора вводимо у клітор той же плазмоліфтинг або спеціальні препарати на основі гіалуронової кислоти.

Плазмоліфтинг також добрий і для омолодження та «освітлення» тканин зовнішніх статевих органів, які з віком темніють, набуваючи неестетичного вигляду.

Естетична гінекологія вирішує і суто гінекологічні проблеми – кольпіти, вульвовагініти. Часто після пологів утворюється “відкрита” піхва, розходяться м’язи. В результаті у піхву потрапляють бактерії та стають причиною регулярних захворювань. Тому, крім прийому препаратів, потрібно зменшити піхву спеціальними нитками, щоб небажані бактерії не потрапляли до організму.

Нехірургічні процедури можна проводити як жінкам, що не народжували, так і після кожних пологів. Ці методики безпечні та натуральні, вони дуже контрольовані, адже ми працюємо з поверхневими шарами шкіри, і побічних ефектів та ускладнень я у своїй практиці не зустрічала.

http://womo.ua/zona-intima-zhenskaya-krasota-eto-zhenskoye-zdorovye/

 

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339