icon

Про клініку пластичної хірургії
і медичної косметології ANACOSMA

Історія
Літо 1987 року

Теплий літній день. Міська лікарня. Оксана прийшла до молодого хірурга на прийом – Павла Денищука. Лише на обстеження. Тоді вони не знали, що ця зустріч – доленосна. Через кілька років вони створили сім’ю, у них народилися чудові діти. Завдяки взаємній підтримці, цілеспрямованості і любові обидва стали успішні в професії. Він – пластичний хірург, основоположник напряму в Україні. Вона – відомий дерматолог-косметолог. Обидва «за» пацієнта, «за» його безпеку.

Літо 1997 року

Перший пацієнт переступив поріг їхньої клініки пластичної хірургії та медичної косметології ANACOSMA. Зовсім скоро в ANACOSMA пластичний хірург Павло Денищук вперше в Україні проведе ультразвукову ліпосакцію, а його авторські методики підтяжки обличчя і ринопластики світове співтовариство хірургів визнає найбезпечнішими і результативними. У стінах клініки будуть оперувати кращі світові пластичні хірурги, ANACOSMA об’єднає команду однодумців – пластичних хірургів і лікарів-косметологів, які «за» пацієнта, його безпеку, здоров’я і готові боротися за його результат.

anacosma
Місія
Чому ANACOSMA?
Найкращі пластичні хірурги, косметологи

У ANACOSMA працюють фахівці тільки з вищою медичною освітою, які регулярно проходять підвищення кваліфікації в країнах ЄС і США.

Безпека

Протягом багатьох років ANACOSMA підтверджує відповідність рівня якості послуг, безпеки і професіоналізму лікарів вищій категорії акредитації МОЗ України та міжнародному стандарту якості ISO 9001.

Пластична хірургія

Операційна клініки має унікальну систему очищення повітря. Усе повітря проходить спеціальну систему фільтрів – воно стерильне, зволожене, що гарантує 100% безпеку для пацієнта. А система освітлення дозволяє проводити операції протягом 10-12 годин, вберігаючи від втоми очі хірургічної бригади. Також в ANACOSMA власне виробництво супер-чистого кисню з системою контролю якості.
А ще тільки в ANACOSMA Ви можете зробити пластичну операцію з використанням ксенонового наркозу. Це особливий лікувальний сон, який на Заході часто використовують для відновлення організму. Коли Ви прокинетеся, будете почувати себе відпочившим, повним сил.

Наші цінності
Ми можемо відмовити в проведенні операції або процедури, якщо вона не потрібна або якщо спочатку важливо пройти лікування
Апаратна косметологія

В ANACOSMA використовується апаратна косметологія, безпека якої підтверджена FDA (Управлінням з якості за препаратами і продуктами медичного призначення США): безопераційна ультразвукова підтяжка обличчя ULTHERA (США), лазер Сutera (США), кріоліполіз Сristal (Франція), EXIMIA (Італія) тощо.

Ін'єкційна косметологія

Тут проводять ін’єкційні процедури тільки сертифікованими препаратами, схваленими FDA, що пройшли наукові дослідження і безпека яких доведена роками використання в країнах ЄС і США.

Здоров'я = молодість і краса

ANACOSMA – клініка. Ми розуміємо, що Ваші молодість і краса залежать не тільки від естетичної процедури, а й від стану організму. І ми готові боротися за Ваше здоров’я. Для цього наші лікарі призначають обстеження, розробляють індивідуальний курс крапельниць, який очистить Ваш організм від токсинів, поверне Вам енергію, бадьорість, молодість.

Наші цінності
Наша мета - покращити якість життя пацієнтів завдяки омолодженню зовнішності й організму. Наша гордість - більше 30 000 вдячних пацієнтів
Відділення реабілітації

Пам’ятайте, пластична операція – це лише 50% майбутнього результату, інші 50% – це робота команди лікарів-реабілітологів ANACOSMA. Після операції за Вами буде закріплений персональний лікар-реабілітолог. Він підбере спеціальний комплекс медико-косметологічних процедур, який допоможе Вам якнайшвидше повернутися до звичного способу життя і насолоджуватися своїм новим образом.

Прозорість. Можливість вибору

Після відвідування пластичного хірурга або косметолога Вам надається лист призначення, в якому вказані всі рекомендовані процедури та їхня вартість. Ви завжди можете вибрати, який метод естетичної процедури Вам до душі. Для цього лікар запропонує на вибір і апаратні, і ін’єкційні процедури, а також пластичну операцію, якщо вона Вам показана. А якщо Ви за максимально природне омолодження, тільки в ANACOSMA можна пройти процедуру омолодження власними клітинами.

Медичний сервіс All Inclusive

Кожен пацієнт, який оперується в клініці ANACOSMA, гарантовано отримує високоякісні медичні послуги: застосування сертифікованих медичних препаратів, консультації терапевта до і за потреби після операції для контролю стану здоров’я, проведення операції за участю обраного пластичного хірурга, хірурга-асистента, анестезіолога, медичних сестер, перебування в комфортній індивідуальній палаті з цілодобовим медичним і медикаментозним супроводом, огляди і перев’язки протягом реабілітаційного періоду, класичний наркоз або місцеве знеболення, додаткове місцеве знеболення під час класичного наркозу для комфортного безболісного самопочуття після виходу з наркозу, а також за призначенням лікаря: УЗД, компресійну білизну, сертифіковані імпланти з пожиттєвою гарантією

Наші цінності
Ми вміємо зберігати секрети. Ніхто не дізнається, що Ви - клієнт ANACOSMA
Супровід пацієнта

Після пластичної операції і косметологічної процедури Вас гарантовано супроводжує Ваш лікар, проводить огляди. Ви завжди можете звернутися до нього, якщо Вас щось турбує або виникли запитання. Окрім того, на період відновлення як після пластичної операції, так і після ін’єкційних процедур Вам надається набір сертифікованих медикаментів з рекомендаціями по відновленню в домашніх умовах.

ГАРАНТІЇ

Ми гарантуємо, що хірургічні операції і косметологічні процедури будуть проведені з використанням безпечних, сертифікованих і кращих в світі препаратів і апаратів. Всі процедури і операції проводяться строго відповідно до міжнародних протоколів, що гарантує безпеку і результат. Їх проводять лікарі з вищою медичною освітою, які регулярно підвищують кваліфікацію в країнах ЄС і США.

Кожен пацієнт, який оперується в клініці ANACOSMA, гарантовано отримує високоякісні медичні послуги: застосування сертифікованих медичних препаратів, консультації терапевта до і, при необхідності, після операції для контролю стану здоров’я, проведення операції за участю обраного пластичного хірурга, хірурга-асистента, анестезіолога, медичних сестер, перебування в комфортній індивідуальній палаті з цілодобовим медичним і медикаментозним супроводом, огляди і перев’язки протягом реабілітаційного періоду, класичний наркоз або місцеве знеболення, додаткове місцеве знеболення під час класичного наркозу для комфортного безболісного самопочуття після виходу з наркозу, а також за призначенням лікаря: УЗД, компресійну білизну, сертифіковані імпланти з пожиттєвою гарантією.

КОМАНДНА РОБОТА

І клініці ANACOSMA над вашою красою та здоров’ям працюють мінімум 14 високопрофесійних співробітників клініки:
• Рецепшиніст підбере для вас зручний день та час для візиту в клініку, допоможе підібрати пластичного хірурга, який якнайкраще вирішить ваше завдання нагадає про візит напередодні, забронює для вас персональне паркувальне місце
• Пластичний хірург на консультації здійснить збір анамнеза, проведе огляд і призначить лікування в залежності від потреби. До речі, іноді ми відмовляємо в операції, якщо за станом здоров’я вона для вас небезпечна або не вирішить вашого задання.
• Від моменту консультації до завершення реабілітації вас супроводжує ваш персональний менеджер. Він організує зручний для вас процес підготовки до операції (обстеження, консультації спеціалістів, заключення договору тощо) і завжди на зв’язку для відповідей на будь-які ваші запитання.
• Перед операцією обов’язковими є консультація терапевта, який вивчає стан вашого здоров’я і надасть рекомендації з профілактики поточних або можливих захворювань, а також надає допуск до операції. Пацієнток також обстежує гінеколог – це дуже важливо, оскільки наявність будь-яких хронічних захворювань не сприяють швидкому відновленню після операції. Вкрай важливо виключити такі захворювання або за наявності – пролікувати до операції. А перед операцією – остання контрольна консультація у лікаря-анестезіолога.
• Операційна команда під час операції разом відповідає за вашу безпеку:
– Оперуючий пластичний хірург створює майбутній бажаний результат
– Асистуючий хірург своєю допомогою прискорює процес операції удвічі – ви менше знаходитесь у наркозі. Окрім того, саме він буде супроводжувати вас під час відновлення – проводити огляди та перев’язки, давати поради з приводу швидкої та комфортної реабілітації. До нього ви завжди можете звернутися з будь-яким медичним запитанням, яке вас турбує.
– Завдання операційної медсестри під час операції забезпечити, щоб ваша операція пройшла в стерильних умовах та на 100% безпечно для вас.
– Лікар-анестезіолог під час усієї операції слідкує за станом вашого організму у реальному режимі за допомогою надсучасного обладнання та не відходить від вас ні на секунду.
Медсестра-анестезистка асистує лікарю-анестезіологу, максимально оперативно вводячи лікувальні препарати за умови потреби.

• Медична команда після операційного супроводу допомагає вам у комфортному відновленні:
Асистуючий хірург і медсестри одразу після операції контролюють стан вашого організму. Медичні сестрі турбуються про вас у будь-яких деталях – допомога в переміщеннях після операції, проведенні гігієнічних процедур тощо.
Ваш персональний лікар-реабілітолог складне для вас програму реабілітації (набір медико-косметологічних процедур), яка допоможе вам якнайшвидше повернутися для до активного соціального життя та насолоджуватися результатом.
Повар приготує на ваш вибір спеціальне дієтичне меню для швидкого відновлення.
Молодший медичний персонал забезпечить щоденне вологе прибирання у вашій персональній палаті та усіма засобами особистої гігієни.

Чому успішні люди обирають клініку ANACOSMA?
35 000 вдячних пацієнтів і пар
76 міжнародних стандартів якості
22 роки успішного досвіду та практики
20 000 проведених операцій
Безопераційна ринопластика
10 хвилин і ніс чудовий! А стільки було переживань!)
02.03.2020
Відгук про Денищука П.А.
Величезне спасибі Денищуку Павлу Андрійовичу.Прекрасний, хороший і чуйний чоловік. Дай Бог йому здоров'я.З повагою Козар Т.І.
03.03.2020
Відгук про збільшення грудей у Т.Ю. Баранова
5 років сумнівалась, нарешті по рекомендації потрапила до Баранова. Ні крапельки не шкодую! хотя ходила до багатьох спеціалістів. Тільки він сказав правду, шо реально зробити з моїми грудьми
04.03.2020
Відгук про лікаря Хусід О.В.
Скупий платить двічі. Це про мене! А про Ольгу Володимирівну - дякую, що допомогли!
03.03.2020
Відгук про хірурга Т.Ю. Баранова
Дякую Тарасу Юрійовичу що порадив саме це рішення. Ви таланті справжній професіонал. Усе сподобалось
04.03.2020
Липосакция у Миронова
Спасибо за талию!)
04.03.2020
Відгуки клієнтів
Для нас дуже важлива ваша думка

Будь ласка, залиште свій відгук про нашу клініку

залишити відгук

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339