preload
icon

Про клініку пластичної хірургії
і медичної косметології ANACOSMA

Історія
Літо 1987 року

Теплий літній день. Міська лікарня. Оксана прийшла до молодого хірурга на прийом – Павла Денищука. Лише на обстеження. Тоді вони не знали, що ця зустріч – доленосна. Через кілька років вони створили сім’ю, у них народилися чудові діти. Завдяки взаємній підтримці, цілеспрямованості і любові обидва стали успішні в професії. Він – пластичний хірург, основоположник напряму в Україні. Вона – відомий дерматолог-косметолог. Обидва «за» пацієнта, «за» його безпеку.

Літо 1997 року

Перший пацієнт переступив поріг їхньої клініки пластичної хірургії та медичної косметології ANACOSMA. Зовсім скоро в ANACOSMA пластичний хірург Павло Денищук вперше в Україні проведе ультразвукову ліпосакцію, а його авторські методики підтяжки обличчя і ринопластики світове співтовариство хірургів визнає найбезпечнішими і результативними. У стінах клініки будуть оперувати кращі світові пластичні хірурги, ANACOSMA об’єднає команду однодумців – пластичних хірургів і лікарів-косметологів, які «за» пацієнта, його безпеку, здоров’я і готові боротися за його результат.

Screenshot_3
Місія
Чому ANACOSMA?
Найкращі пластичні хірурги, косметологи

У ANACOSMA працюють фахівці тільки з вищою медичною освітою, які регулярно проходять підвищення кваліфікації в країнах ЄС і США.

Безпека

Протягом багатьох років ANACOSMA підтверджує відповідність рівня якості послуг, безпеки і професіоналізму лікарів вищій категорії акредитації МОЗ України та міжнародному стандарту якості ISO 9001.

Пластична хірургія

Операційна клініки має унікальну систему очищення повітря. Усе повітря проходить спеціальну систему фільтрів – воно стерильне, зволожене, що гарантує 100% безпеку для пацієнта. А система освітлення дозволяє проводити операції протягом 10-12 годин, вберігаючи від втоми очі хірургічної бригади. Також в ANACOSMA власне виробництво супер-чистого кисню з системою контролю якості.
А ще тільки в ANACOSMA Ви можете зробити пластичну операцію з використанням ксенонового наркозу. Це особливий лікувальний сон, який на Заході часто використовують для відновлення організму. Коли Ви прокинетеся, будете почувати себе відпочившим, повним сил.

Наші цінності
Ми можемо відмовити в проведенні операції або процедури, якщо вона не потрібна або якщо спочатку важливо пройти лікування
Апаратна косметологія

В ANACOSMA використовується апаратна косметологія, безпека якої підтверджена FDA (Управлінням з якості за препаратами і продуктами медичного призначення США): безопераційна ультразвукова підтяжка обличчя ULTHERA (США), лазер Сutera (США), кріоліполіз Сristal (Франція), EXIMIA (Італія) тощо.

Ін'єкційна косметологія

Тут проводять ін’єкційні процедури тільки сертифікованими препаратами, схваленими FDA, що пройшли наукові дослідження і безпека яких доведена роками використання в країнах ЄС і США.

Здоров'я = молодість і краса

ANACOSMA – клініка. Ми розуміємо, що Ваші молодість і краса залежать не тільки від естетичної процедури, а й від стану організму. І ми готові боротися за Ваше здоров’я. Для цього наші лікарі призначають обстеження, розробляють індивідуальний курс крапельниць, який очистить Ваш організм від токсинів, поверне Вам енергію, бадьорість, молодість.

Наші цінності
Наша мета - покращити якість життя пацієнтів завдяки омолодженню зовнішності й організму. Наша гордість - більше 30 000 вдячних пацієнтів
Відділення реабілітації

Пам’ятайте, пластична операція – це лише 50% майбутнього результату, інші 50% – це робота команди лікарів-реабілітологів ANACOSMA. Після операції за Вами буде закріплений персональний лікар-реабілітолог. Він підбере спеціальний комплекс медико-косметологічних процедур, який допоможе Вам якнайшвидше повернутися до звичного способу життя і насолоджуватися своїм новим образом.

Прозорість. Можливість вибору

Після відвідування пластичного хірурга або косметолога Вам надається лист призначення, в якому вказані всі рекомендовані процедури та їхня вартість. Ви завжди можете вибрати, який метод естетичної процедури Вам до душі. Для цього лікар запропонує на вибір і апаратні, і ін’єкційні процедури, а також пластичну операцію, якщо вона Вам показана. А якщо Ви за максимально природне омолодження, тільки в ANACOSMA можна пройти процедуру омолодження власними клітинами.

Медичний сервіс All Inclusive

Кожен пацієнт, який оперується в клініці ANACOSMA, гарантовано отримує високоякісні медичні послуги: застосування сертифікованих медичних препаратів, консультації терапевта до і за потреби після операції для контролю стану здоров’я, проведення операції за участю обраного пластичного хірурга, хірурга-асистента, анестезіолога, медичних сестер, перебування в комфортній індивідуальній палаті з цілодобовим медичним і медикаментозним супроводом, огляди і перев’язки протягом реабілітаційного періоду, класичний наркоз або місцеве знеболення, додаткове місцеве знеболення під час класичного наркозу для комфортного безболісного самопочуття після виходу з наркозу, а також за призначенням лікаря: УЗД, компресійну білизну, сертифіковані імпланти з пожиттєвою гарантією

Наші цінності
Ми вміємо зберігати секрети. Ніхто не дізнається, що Ви - клієнт ANACOSMA
Супровід пацієнта

Після пластичної операції і косметологічної процедури Вас гарантовано супроводжує Ваш лікар, проводить огляди. Ви завжди можете звернутися до нього, якщо Вас щось турбує або виникли запитання. Окрім того, на період відновлення як після пластичної операції, так і після ін’єкційних процедур Вам надається набір сертифікованих медикаментів з рекомендаціями по відновленню в домашніх умовах.

ГАРАНТІЇ

Ми гарантуємо, що хірургічні операції і косметологічні процедури будуть проведені з використанням безпечних, сертифікованих і кращих в світі препаратів і апаратів. Всі процедури і операції проводяться строго відповідно до міжнародних протоколів, що гарантує безпеку і результат. Їх проводять лікарі з вищою медичною освітою, які регулярно підвищують кваліфікацію в країнах ЄС і США.

Кожен пацієнт, який оперується в клініці ANACOSMA, гарантовано отримує високоякісні медичні послуги: застосування сертифікованих медичних препаратів, консультації терапевта до і, при необхідності, після операції для контролю стану здоров’я, проведення операції за участю обраного пластичного хірурга, хірурга-асистента, анестезіолога, медичних сестер, перебування в комфортній індивідуальній палаті з цілодобовим медичним і медикаментозним супроводом, огляди і перев’язки протягом реабілітаційного періоду, класичний наркоз або місцеве знеболення, додаткове місцеве знеболення під час класичного наркозу для комфортного безболісного самопочуття після виходу з наркозу, а також за призначенням лікаря: УЗД, компресійну білизну, сертифіковані імпланти з пожиттєвою гарантією.

Чому успішні люди обирають клініку ANACOSMA?
35 000 вдячних пацієнтів і пар
76 міжнародних стандартів якості
22 роки успішного досвіду та практики
20 000 проведених операцій
Безопераційна ринопластика
10 хвилин і ніс чудовий! А стільки було переживань!)
02.03.2020
Відгук про Денищука П.А.
Величезне спасибі Денищуку Павлу Андрійовичу.Прекрасний, хороший і чуйний чоловік. Дай Бог йому здоров'я.З повагою Козар Т.І.
03.03.2020
Відгук про збільшення грудей у Т.Ю. Баранова
5 років сумнівалась, нарешті по рекомендації потрапила до Баранова. Ні крапельки не шкодую! хотя ходила до багатьох спеціалістів. Тільки він сказав правду, шо реально зробити з моїми грудьми
04.03.2020
Відгук про лікаря Хусід О.В.
Скупий платить двічі. Це про мене! А про Ольгу Володимирівну - дякую, що допомогли!
03.03.2020
Відгук про хірурга Т.Ю. Баранова
Дякую Тарасу Юрійовичу що порадив саме це рішення. Ви таланті справжній професіонал. Усе сподобалось
04.03.2020
Липосакция у Миронова
Спасибо за талию!)
04.03.2020
Відгуки клієнтів
Для нас дуже важлива ваша думка

Будь ласка, залиште свій відгук про нашу клініку

залишити відгук