Чоловіча програма омолодження організму

Твоя чоловіча сила й енергія для нових перемог! Програма омолодження організму для чоловіків (Київ)

Записатися на консультацію

Про програму

Кар'єра, бізнес, забезпечення сім'ї,  час для дружини і дітей, сила та впевненість. Сучасне суспільство багато покладає на чоловіка. Проте з віком, після 30 років, кожен представник сильної статі відчуває недолік сил, енергії, погіршення потенції.
Завдання сучасної anti-age медицини (у пер. з англ. мови. «Медицина омолодження») - зберегти якомога довше активність, здоров'я, енергію і потенцію сучасного чоловіка. В основі аnti-аge - очищення організму і наповнення його корисними вітамінами і мікроелементами, недолік яких проявляється в організмі у вигляді таких "збоїв".
Відомі особистості, політики США і ЄС вже давно використовують цей ефективний метод боротьби з проявами старості. Омолодження організму є і в Україні в клініці АНА-КОСМО, завдяки наявності передових технологій і великому досвіду її фахівців. Індивідуальна програма омолодження дозволить якомога довше зберегти Ваш організм і тіло здоровими і молодими.

Індивідуальна чоловіча програма омолодження складається з двох пакетів:

 • Пакет "Здоров'я, потенція й енергія", до складу якого входять такі процедури, як плазмаферез (чистка організму від шлаків), детокс-крапельниці (антиоксиданти) і крапельниці, що складаються з мікроелементів і вітамінів. Склад крапельниць підбирається після детальної діагностики пацієнта і визначення, що саме призводить до збоїв в організмі. Після проходження цього курсу процедур Ви відчуєте прилив сил, енергії, відновлення потенції.
 • Пакет "Я - лідер" - підходить для публічних особистостей, для яких важливо не тільки залишатися активним, енергійним, але і стежити за зовнішнім виглядом, буди презентабельним.

Мені це підходить?

Показання

 • Вік 30+
 • Втома, зниження продуктивності, надмірна дратівливість, безсоння тощо
 • Зниження потенції
 • Зайва вага
 • В'яла шкіра, зморшки, нездоровий колір обличчя

Результат

 • Збільшується працездатність, швидкість мислення
 • Збільшення потенції
 • Збільшується енергійність, бажання перемагати
 • Збільшується стресостійкість
 • Нормалізується сон (з'являється почуття повноцінного відпочинку після сну)
 • Відбувається зовнішнє омолодження: позбавлення від зморшок, молодий колір обличчя
 • Знижується вага
 • Профілактика інфаркту, інсульту

Як проводиться програма?

1

Консультація, обстеження

Проходженню програми починається з консультація anti-age терапевта клініки АНА-КОСМО. Доктор призначить Вам необхідне обстеження, щоб виявити можливі «збої» в організмі. Всі аналізи для вашої зручності Ви можете здати безпосередньо в клініці АНА-КОСМО. На підставі отриманих даних з лабораторії, при необхідності висновків суміжних фахівців (ендокринолога тощо) І Вашого самопочуття anti-age терапевт складає індивідуальний курс, а також зручний для Вас графік відвідувань клініки. Тривалість програми омолодження організму – 3-6 тижнів. Періодичність відвідування клініки - 2-3 рази на тиждень.

2

Проведення процедур

Під час участі в програмі Вас супроводжує індивідуальний лікар-координатор. Сама програма омолодження організму складається з очищення його від шлаків за допомогою плазмаферезу і найкращих антиоксидантів. Відбувається наповнення його корисними речовинами за допомогою унікальних запатентованих крапельниць з метою повернення організму молодості, підвищення активності і профілактики вікових захворювань, а також ряд процедур для зовнішнього омолодження.

3

Відновлення

Усі процедури програми омолодження організму не потребують відновлення. Ви можете проходити програму без відриву від трудової діяльності та вести звичний спосіб життя. Звичайно ж, заняття спортом, правильне харчування і відмова від шкідливих звичок значно поліпшать Ваше здоров'я. Проте чоловіча програма омолодження організму настільки ефективна, що згладить можливі наслідки більшості шкідливих звичок.

!

Зверніть увагу

Програма омолодження підходить для кожного чоловіка віком після 30 років. Вона дозволяє не тільки поліпшити загальне самопочуття, а й і зробити профілактику виникнення захворювань, які з'являються зі старінням організму. Саме тому програма популярна як серед молодих чоловіків, так і серед їхніх батьків, адже вона значно подовжує і покращує якість життя.

Хто проводить лікування?

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Отзывы клиентов

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Пришел на плазмаферез, врач рекомендовал,  а тут обследовался и предложили капельницы. Отношение к таким делам раньше было скептическое. Пока не начал проходить программу. Больше сил появилось, бодрости, начал высыпаться. Последний раз такое чувствовал лет 10 назад. Рекомендую

Читати далі

Дякую Ользі Володимировні! Дійсно зарядився енергією, як і обіцяли! Закінчив курс три місяці, а ефект ще триває! Наступного року – знову у вас,як і домовлялись!

Читати далі

Дал себе слово,что пройду программу полностью, хотя поначалу 6 недель посещений и отталкивали. Тем не менее, программу прошел довольно быстро. Проводил скайп переговоры во время капельниц, так что практически без отрыва. Чувствую себя намного лучше, больше энергии, перестал болеть

Читати далі

Яка вартість програми омолодження?

Склад програми формується індивідуально під вирішення завдань
Записатися і дізнатися вартість

Запишись на консультацію до персонального anti-age терапевта!

Запишись на консультацію