Жіноча програма омолодження організму

Бути красивою, здоровою, бажаною й успішною! Програма омолодження організму і зовнішності для жінок від АНА-КОСМО!

Записатися на консультацію

Про програму

Зовнішня краса і молодість жінки тісно пов'язані зі станом її організму. Забрудненість шлаками, нестабільний гормональний фон, недолік необхідних корисних речовин відразу ж відображаються на шкірі. Ви помічаєте зморшки і навіть в'ялість, висипання, судини на обличчі і тілі тощо. Окрім шкіри, страждає і загальне самопочуття - з'являється хронічна втома, безсоння, «припливи».
Сьогодні anti-age медицина або «медицина омолодження» спрямована не тільки на боротьбу із зовнішнім старінням, а й на усунення причин його виникнення. Мета - дати жінці можливість якісно прожити найбільшу кількість років здоровою, активною і молодою. Найефективніший і прогресивний інструмент anti-age медицина у світі - поєднання плазмаферезу (очищення організму від шлаків), детокс- крапельниць і крапельниць, у складі яких відсутні організму мікроелементи і вітаміни, що поліпшують самопочуття і омолоджують шкіру.
У США і ЄС (особливо відомі особистості і люди бізнесу) вже давно використовують цей результативний спосіб боротьби з поганим самопочуттям, старінням організму і зовнішності.
Завдяки доступним в АНА-КОСМО передовим технологіям омолодження і успішному досвіду фахівців клініки українські жінки також регулярно проходять індивідуальні програми омолодження, зберігаючи не тільки тіло і обличчя молодими, а й здоровим організм.

Індивідуальна жіноча програма омолодження організму складається з двох пакетів:

 • "Здоров'я і Енергія". У рамках даного пакету пацієнтка проходить діагностику організму для виявлення "збоїв", чистку від шлаків за допомогою плазмаферезу і детокс-крапельниць, а також наповнення його корисними речовинами, вітамінами і мікроелементами для поліпшення самопочуття, збільшення сил і енергії, зниження ваги.
 • "Краса і Молодість". Індивідуально підібрані апаратні, ін'єкційні процедури і процедури догляду для омолодження і ліфтингу шкіри.

Мені це підходить?

Показання

 • Вік 30+
 • Втома, «припливи», дратівливість, безсоння тощо
 • В'яла шкіра, зморшки, нездоровий колір обличчя
 • Зайва вага

Результат

 • Зовнішнє омолодження: позбавлення від зморшок, молодий колір обличчя, пружна, гладка і сяюча шкіра
 • Сповільнюється зів'ядання зовнішності завдяки очищенню організму, він наповнюється корисними речовинами
 • Відновлюється гормональний баланс
 • Нормалізується сон (з'являється почуття повноцінного відпочинку після сну)
 • Збільшується працездатність, швидкість мислення
 • Збільшується енергійність і активність

Як буде проходити моя програма омолодження?

1

Консультація

Перед проходженням програми омолодження Вас обов'язвого проконсультує anti-age терапевт клініки АНА-КОСМО. Лікар призначить Вам необхідне обстеження, щоб виявити можливі збої в організмі. Усі аналізи для Вашої зручності Ви можете здати безпосередньо в клініці АНА-КОСМО. На підставі отриманих даних з лабораторії, висновків суміжних фахівців (гінеколога, ендокринолога тощо), і Вашого самопочуття anti-age терапевт складає індивідуальну програму омолодження організму і зовнішності, а також зручний для Вас графік відвідувань клініки. Тривалість програми омолодження жіночого організму складає 12 тижнів. Періодичність відвідування клініки - 2-3 рази на тиждень.

2

Проведення процедур

Під час участі в програмі Вас буде супроводжувати індивідуальний лікар-координатор. Сама програма омолодження організму складається з очищення його від шлаків за допомогою плазмаферезу і кращими антиоксидантами, наповнення корисними речовинами. Вони будуть введені за допомогою унікальних запатентованих крапельниць з метою омолодження організму, підвищення активності і профілактики вікових захворювань, передбачено також понад 20 процедур для зовнішнього омолодження. Серед них: лазерне омолодження Laser Genesis для поліпшення кольору обличчя, позбавлення від судин на обличчі, дрібних зморшок, висипань і розширених пор, безін'єкційна киснева мезотерапія, плазмоліфтинг, озонотерапія, інтенсивне зволоження шкіри Hydradvance ™, процедури, спрямовані на підтяжку шкіри (доглядові та апаратні процедури, на інноваційному апараті АЛЬТЕРА, що робить безопераційний глибокий ліфтинг шкіри).
Також лікар клініки підбере для Вас індивідуальний комплексний домашній естетичний догляд за обличчям, тілом і всього організму

3

Відновлення

Майже всі процедури, які включені в програму омолодження організму, не потребують періоду відновлення. Ви можете проходити програму без відриву від трудової діяльності.

!

Зверніть увагу

Програма омолодження потрібна кожній жінці, починаючи з 30 років. Вона дозволяє не тільки зберегти молодість обличчя і тіла, а також поліпшити загальне самопочуття і зробити профілактику виникнення захворювань, які з'являються, коли організм старіє. Саме тому програма омолодження популярна як серед молодих жінок, так і серед їхніх батьків, адже вона значно подовжує і покращує якість життя.

Хто проводить лікування?

Відео

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Всегда думала о внешности, а сейчас поняла, что уже года, начала плохо себя чувствовать. Хожу, как тень, ничего не успеваю….Врач порекомендовала программу. Решила попробовать. Больше всего понравились капельнцы. Я как будто ожила…. Это не передать словами. Вечером раньше уже еленоги волочила,сейчас же играю с детьми. И времени стало на всё хватать

Читати далі
Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Яка вартість програми омолодження?

Програма складається індивідуально під Ваші потреби і коригується після отримання результатів Вашого обстеження. Саме тому рекомендується записатися на консультацію до лікаря.
Записатися і дізнатися вартість

Запишись на консультацію до персонального anti-age терапевта!

Запишись на консультацію