Ліпофілінг грудей

Мрієте про красивий і великий бюст, але не можете зважитися на операцію? У такому випадку ліпофілінг (збільшення грудей без операції) – найкраще рішення!

Записатися на консультацію

Про процедуру

Збільшення грудних залоз без імплантів в Києві реально! Безопераційне збільшення грудей можливо за допомогою жиру пацієнта (ця процедура називають ліпофілінг грудей). Перевага такого збільшення розміру грудей - швидкість процедури (в Європі цю процедуру називають «груди до вечері»), більш низька травматичність і відсутність реабілітації. Недолік - 100% результат, отриманий відразу після процедури, зберігається близько 2-х років. Потім потрібно знову пройти корегуючу процедуру. Проте 50% пересадженого жиру зберігається в грудях на все життя. Якщо ж Ваша мета - збільшення грудей зі стабільним результатом на все життя, у такому разі Вам слід звернути увагу на збільшення грудей силіконовими імплантами.

Мені підходить ліпофілінг грудей

Завдяки такій міні-операції, як ліпофілінг, Ви з легкістю позбавитеся від комплексів, станете упевненими і об'єктом захоплення для багатьох!

Показання

 • Незадовільний розмір бюста
 • Не подобається формою
 • Асиметричність

Результат

 • Збільшення на один розмір
 • Форма і розмір бюста, про які Ви завжди мріяли
 • Впевненість у собі і у своїй привабливості

Як здійснюється збільшення грудей без операції?

1

Консультація

Перед пластичною операцією на молочних залозах Ви обов'язково пройдете попередню консультацію у пластичного хірурга. Мета консультації – надати Вам докладну інформацію щодо майбутнього результату, операції та післяопераційного періоду.
2

Обстеження

На консультації лікар призначає необхідні для здачі аналізи, а також відвідування мамолога та анестезіолога. Якщо Ви приймаєте будь-які лікарські препарати, то необхідно обов'язково повідомити про це лікаря на етапі консультації. Також за 2 тижні до процедури слід кинути палити.
3

Призначення дня операції

Отримавши результати обстеження, пластичний хірург визначить день проведення ліпофілінга. Слід зазначити, що безопераційне збільшення бюсту проводитися не менше ніж за тиждень до менструації або через 3 дні після неї
4

Проведення процедури

Безопераційне збільшення проводиться під загальним наркозом або під місцевим. Через невеликі розрізи доктор робить забір жирової тканини (з стегон, сідниць, зовнішньої поверхню живота та ін.). До речі, ліпофілінг – це ще і чудовий спосіб позбутися від небажаних жирових відкладень. Після забору жир очищається і обробляється в спеціальному обладнанні, що в подальшому покращує його приживлюваність. Потім його вводять крізь крихітні проколи в молочні залози.
5

Відновлення

Перевага такого типу збільшення в його нетравматичності і фізіологічності, оскільки сама молочна залоза в значній мірі складається з жирових тканин, які найчастіше і виступають «наповнювачами» в цій процедурі. Вже на наступний день після процедури пацієнтку виписують додому. На другий-третій день спостерігається пік набряклості, можуть утворюватися невеликі синці, які незабаром проходять.
!

Зверніть увагу

При огляді лікар порекомендує метод збільшення грудей, який якнайкраще підходить у Вашому випадку

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Здравствуйте! Хотелось бы поблагодарить Павла Андреевича за его помощь. Я давно хотела грудь побольше, но боялась ставить импланты, и наркоз пугал. А заодно липолифтинг помог убрать мои бока) спасибо!:)

Читати далі
Катюша

Хотелось быстро, натурально и чтоб без длительного восстановления. Узнала от подруги про липофилинг. Результатом довольна, все выглядит натурально и приятно на ощупь. Грудь стала больше где-то на пол размера, теперь полная двойка. Конечно осознаю, что нужно будет добавлять через пару лет, но пока всё отлично

Читати далі

Павел Андреевич, спасибо! Вы – мастер своего дела! Привет вашим феям, лучшие медсестрички!

Читати далі
Л

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Очень хотелось импланты, но пока дорого. Делала под местным анестетиком. Где-то неделю была отёчность (что даже придавало ещё размера, поэтому была даже рада, отвлекала от радости только болезненность))))  Хотя увеличилась грудь меньше чем на размер, но по белью чувствуется. Уже купила несколько новых лифчиков

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Яка ціна ліпофілінгу молочних залоз?

від 25 944 грн
Ціна вказана за ліпофілінг однієї зони без забору жирової тканини
Записатися і дізнатися вартість

Взнай, як виглядатимуть твої груди завдяки процедурі!

Запишись на консультацію