Безопераційна ринопластика

Корекція носу без операції? Звичайно, це можливо! Всього за 15 хвилин Ви можете прибрати горбочок на носі, підняти кінчик і навіть змінити форму носа без операції! (Київ)

Записатися на консультацію

Мені це підходить?

Корекція носа без операції проводиться за допомогою препарату для контурної пластики (наприклад, Radiesse) або жирової тканини пацієнта. Вибір методу робить пацієнт. Якщо ж для проведення процедури препаратом у пацієнта є протипоказання, у такому випадку безопераційна ринопластика можлива тільки з використанням жирової тканини.

Показання

 • Опущений кінчик або ж занадто широкий ніс
 • Викривлення спинки
 • Ніс з горбинкою
 • Асиметрія

Результат

 • Максимально наближена форма носа до Вашого ідеалу (без операції)
 • Рівний ніс, без горбинки, без викривлення спинки
 • Піднятий, вузький кінчик

Хто проведе процедуру?

1

Консультація

Попередня консультація для проведення процедури абсолютно необов'язкова. Ви можете зробити процедуру відразу ж в день консультації (якщо процедура буде проведена з використанням препарату, а не власного жиру), оскільки при цьому типі пластики не потрібно додаткове обстеження у вигляді аналізів і проводиться воно під місцевою анестезією. На жаль, потрібно враховувати, що не завжди виправити небажані вади можна без операції. Також процедура може бути протипоказана, якщо у пацієнта: проблеми зі згортанням крові, алергія на компоненти, що містяться в препараті (у такому випадку безопераціона ринопластика можлива тільки з використанням власного жиру пацієнта), пацієнт молодше 12 років, вагітність, гострі інфекційні захворювання тощо). Проте безопераційна корекція носа - це ідеальне рішення для тих, хто не готовий до пластичної операції, однак бажає підкоригувати свою зовнішність.
2

Проведення процедури

Тривалість процедури - не більше п'ятнадцяти хвилин. І, що важливо, безопераційна ринопластика в Києві в клініці АНА-КОСМО цілком безболісна і є нескладною процедурою завдяки майстерності лікаря. Проводиться вона ін'єкційно. Лікар вводить препарат, який фактично робить ніс сприйнятливим до створення його потрібної форми. Цей стан дозволяє хірургу руками буквально «зліпити» ідеальну форму.
3

Відновлення

Відразу ж після завершення Ви можете вести звичний спосіб життя. Можливе невелике почервоніння, однак воно зникає протягом години після процедури.
!

Зверніть увагу

Корекція носа без операції можлива двома способами: за допомогою препарату (його також використовують і для контурної пластики), або ж жировою тканиною пацієнта (ліпофілінг). У першому випадку ефект зберігається до 1,5 р., у другому - до 2-х років. При ліпофілінгу пластичний хірург під час консультації попередньо призначає пацієнтові здачу необхідних базових лабораторних аналізів, і тільки після отримання результатів призначається день корекції. У день безопераційної ринопластики доктор спершу робить забір невеликої кількості жирової тканини у пацієнта (забір може бути зроблений з тих місць на тілі, які пацієнт хоче зробити більш витонченими).

Хто виконує процедуру?

Видео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

10 минут и нос идеальный!) Рекомендую!)

Читати далі

Давно хотіла виправити форму носа, але не хотіла лягати під ніж. Прочитала на форумі про ліполіфтинг. Не думала, що вона може бути такою ефективною у моєму випадку (великий горб). Виглядає чудово та натурально. Окреме дякую адміністратору Марині за те що зробила все можливе, щоб процедура відбулася у потрібний день

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Дико боюсь операций, но горбинка на носу не давала покоя, когда пошла на консультацию, хирург предложил выровнять уколом. Результатом очень довольна, а сама процедура не вызвала ни малейшего дискомфорта…точнее была психологическая боязнь, но не больно

Читати далі

Яка ціна процедури?

від 7920 грн
Ціна на корекцію носа прапаратом вказана за роботу лікаря без вартості препарату
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як виглядатиме твій ніс після процедури!

Запишись на консультацію