Блефаропластика

Блефаропластика дозволить омолодити Ваш погляд і обличчя на 10-15 років! (Київ)
Знижка -50% на операцію! Кількість місць обмежено

Записатися на консультацію

Підтяжка повік (Київ): До і Після

Мені це підходить?

Мені підходить пластика повік?

Найчастіше блефаропластика стає рішенням для пацієнтів середнього віку. Проте дуже часто пластика повік допомагає і молодим людям, які мають певні анатомічні особливості.

Показання

 • Дрібні і великі зморшки навколо очей
 • Втомлений погляд
 • Наявність шкірних і жирових мішків під очима (блефаропластика нижніх повік)
 • Опущення і навіть нависання верхньої повіки (блефаропластіка верхник повік)
 • Накопичення жиру під нижніми і над верхніми повіками у більш молодих пацієнтів, що також старить і робить обличчя менш естетичним

Результат

 • Молодший (часом навіть на 10 років!) погляд
 • Енергійний і живий погляд
 • Пружна і гладка шкіра навколо очей

Поради лікарів щодо блефаропластики

Як проводиться підтяжка повік?

1

Консультація

Немає значення, яка операція на повіки Вас цікавить. У будь-якому випадку Вам призначається попередня консультація у пластичного хірурга. Після огляду та вибору методики операції, яка дозволить досягти найкращих результатів у Вашому випадку, лікар призначить аналізи, які потрібно здати для того, щоб упевнитися, що операція буде безпечною для Вас. Також консультація – це найкраща можливість, щоб отримати відповіді від професіонала на питання, як по самій операції, так і стосовно її результату. Блефаропластика ціна визначається тільки після консультації і обстеження.
2

Обстеження

Аналізи, які пластичний хірург призначить під час консультації, для зручності Ви можете здати протягом всього 1-2 годин прямо в клініці АНА-КОСМО
3

Призначення дня операції

За результатами огляду лікар може призначити день операції. Однак, за рішенням спеціаліста (в залежності від індивідуальних особливостей організму, які були визначені на консультації), лікар може вважати за потрібне призначити день операції тільки після отримання результатів аналізів з лабораторії.
4

Проведення операції

Підтяжка повік зазвичай виконується при місцевій анестезії. Якщо Ви бажаєте, може бути використаний і загальний наркоз (у разі якщо після огляду лікар визначить, що Ваш організм до цього готовий). Тривалість пластики – не більше години. Сама блефаропластика полягає в тому, що пластичний хірург видаляє зайву і обвислу шкіру і жир за допомогою найтонших надрізів і зміцнює м'язи навколо очей.
5

Відновлення

У стаціонарі клініки пацієнт знаходиться не більше доби. Деякий час на повіках буде триматися набряклість, тому краще обмежити соціальну активність. Адже це не тільки відсутність певного естетичного вигляду, а й фізичний дискомфорт. До того ж не можна користуватися косметикою. Блефаропластика в Києві в клініці АНА-КОСМО проводиться таким чином, що післяопераційні рубці не помітні.
!

Зверніть увагу

Переваги блефаропластики в клініці АНА-КОСМО: у нас використовується метод блефаропластики, при якому жирові відкладення видаляються без видимих розрізів. Таким чином мінімальні рубці залишаються цілком невидимими.

Хто проводить блефаропластику?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

На консультацию записала дочь, в качестве подарка на 50-летие, знала, что меня меня волнуют мешки под глазами. Очень боялась, что могут быть осложнения. Это все-таки глаза! Но врач успокоил, детально описав каждый этап операции и последующего восстановления.  Понравилось обследование, что подходят к этому ответственно. Были немного синяки, но через неделю уже исчезли. Рекомендую проходить реабилитацию. Почувствуете, что после каждой процедуры улучшения будут на лицо. Сейчас очень довольна, все говорят, что на лет 15 моложе и свежее, от чего в восторге не только я, но и муж! Спасибо вам!

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

В наследство от отца получила нависшие веки, которые выглядели кошмарно уже в мои 25. Перерыла весь интернет. Решилась на операцию у Баранова. Понравилось отношение хирурга. Уже на первой встрече мы все обговорили,  назначили дату. Сейчас глаза выглядят более открытыми. Даже красится стала по-другому:)

Читати далі

Тарас Юрьевич, Вы – супер! Спасибо за вашу заботу. Вы тот, кого хочется порекомендовать:)

Читати далі
Отзыв Наташи М.

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Зробила тут блефаропластику, коли виповнилося 54. Операцію проводив лікар Денищук, результати дуже сподобалися, виглядаю набагато краще та почуваю себе молодшою. Мені здається, що таку операцію повинна зробити кожна жінка, яка хоче почувати себе молодою та гарною. Тим паче виявилось усе набагато швидве і простіше. Пройшла консультацію, на наступний день здала аналізи, через тиждень – операція. А вжечерез 10 днів вийшла на роботу. Дякую за увагу та посмішки дівчаток-медсестричок

Читати далі

Блефаропластика: ціна

від 14430 грн
Залежить від складності, Ваших побажань відносно результату та кваліфікації лікаря. Нижче наведені ціни на операцію. Уточнюйте, будь-ласка, точну вартість на консультації у лікаря. Вартість медичних послуг обов’язково оплачується окремо.
Записатися і дізнатися вартість

Ціни

Ціна, грн
Блефаропластика верхня/нижня (оперує хірург вищої категорії)14430
Блефаропластика верхня/нижня (оперує кандидат медичних наук)21180
Блефаропластика верхня/нижня розширена (оперує хірург вищої категорії)19305
Блефаропластика верхня/нижня розширена (оперує канидидат медичних наук)30680
Блефаропластика кругова (оперує хірург вищої категорії)24960
Блефаропластика кругова (оперує канидидат медичних наук)44460
Блефаропластика кругова розширена (оперує хірург вищої категорії)34710
Блефаропластика кругова розширена (оперує канидидат медичних наук)57460
Медичні послуги при операції Блефаропластика (консультація терапевта до та після операції, 1 день стаціонара, огляди та перев’язки протягом місяця, стріпи для фіксації повік, набір медичих препаратів для постопераційного догляду)11440

Дізнайся, як ти будеш виглядати після операції!

Запишись на консультацію