Хірургічне формування талії

Спокуслива фігура в формі вигину гітари тепер доступна кожній жінці!

Записатися на консультацію

Про операцію

Хірургічне формування талії за рахунок згинання ребер - сучасна модифікація видалення ребер. Це більш щадний, органосохраняющее втручання. При такому методі зберігаються ребра, не скорочується об'єм легенів. Пацієнтка швидше відновлюється і без болю.

При класичній операції, якщо жінка хотіла сформувати красиву, сексуальну талію, видалялися 11 і 12 пара помилкових ребер (напів рухливих, які не беруть активної участі в диханні). При новій методиці кістки не видаляються. Хірург коригує їх положення і форму, досягаючи зменшення об'єму талії до мінус 10 см.

ПоказникиКласична операція з видалення реберНова методика формування положення ребер
Період відновленнядо 6 місяцівдо 1,5 месяця
Безпекані (можливі порушенія функціонування плерви легень, зменшення опори для нирок)так
Наркоззагальнийможливе використання місцевого знеболювання
Ребра 11, 12 паравидаляютьсязберігаються
Ефектсформована талія, досить крупні рубцісформована талія з більш плавним вигином, рубці практично відсутні
Виписка додомучерез 2-3 днічерез 1 день
Побочний ефектможлива ломота і біль в грудній клітці перед зміною погодивідсутні

Протипоказання

 • активний спосіб життя, що включає заняття екстремальними видами спорту; 
 • планування вагітності. Виношування дитини і пологи без пари помилкових ребер дуже утруднені;
 • туберкульоз в будь-якій формі;
 • лихоманка;
 • порушення згортання крові;
 • психічні відхилення;
 • ожиріння 2-3 стадії (необхідно схуднення або проведення ліпосакції перед операцією);
 • вроджене опущення нирок.

Мені підходить хірургічне формування талії?

Показання

 • Відсутність талії (вигину в формі гітари)
 • Тип фігури «прямокутник»

Результат

 • Зменшення об’єму талії до 10 сантиметрів.
 • Силует стає струнким, фігура — більш молодою, формуються класичні пропорції “пісочний годинник”, більш підкреслені м’язи пресу.

Як проводиться хірургічне формування талії?

1

Консультація

Пластичний хірург візуально оцінює грудну клітку, шар жиру в районі живота і на ребрах. Доктор розпитує про протипоказання. Якщо таких немає, то призначає здачу аналізів для оцінки загального стану здоров'я клієнта. При наявності зайвої ваги і ожиріння до операції пацієнту необхідно схуднути і пройти процедуру ліпосакції.

2

Обстеження

Перед видаленням ребер пацієнт здає:

 • загальний аналіз крові і сечі для оцінки обміну речовин, виявлення прихованого запального процесу, а також обстеження печінки;
 • ЕКГ - для виявлення протипоказань або відхилень з боку серцево-судинної системи;
 • рентген або МРТ грудної клітини - для візуальної оцінки розмірів помилкової пари ребер.
3

Назначення дня операції

З результатами обстеження клієнт направляється до пластичного хірурга. Якщо всі показники в нормі, немає протипоказань, то призначають день резекції, пояснюючи хід процедури і етапи відновлення. Не рекомендується проводити операцію під час менструації (в цей період збільшується ризик кровотечі і появи гематом)

4

Проведення операції

Клієнту в операційній проводять місцеву анестезію (при бажанні і відсутності протипоказань можливий також загальний наркоз). Хірург робить невеликі надрізи в районі 11, 12 пари ребер. За допомогою інструментів коригує форму кістки, зрушуючи її в напрямку вниз і до центру. Після резекції накладають шви. Через зміни анатомічного положення ребер м'язи преса скорочуються, формуючи новий, більш тонкий силует. Результат - різниця в до 10 сантиметрів в обсязі після завершення відновлення. Після оперативного втручання пацієнта переводять в палату.

5

Відновлення

Видалення нижніх ребер вимагає періоду реабілітації. Після операції клієнтка одягає фіксуючий корсет (бандаж). Носіння його обов'язково протягом 1,5 місяця. Система ременів і підтяжок фіксує підрізані ребра в новому положенні в період формування кісткового мозоля. Після місячного відновлення можна приступати до бігу, тренувань і носити будь-який одяг.

6

Зверніть увагу

Видалення нижніх ребер (формування нового положення ребер) - оперативне втручання, яке має свої ризики і вимагає відновлення. Операцію не проводять при надлишковому жирі в районі живота і ребер. Якщо є жирові складки, то попередньо пластичні хірурги радять зробити ліпосакцію, кріоліполіз, інтраліпотерапію, ультразвукову ліпосакцію або схуднення за допомогою дієт. Проконсультуватися з приводу процедур, уточнити ціну можна в адміністраторів "АНАКОСМА".

Видео

Яка ціна хірургічного формування талії?