Інтимна пластика для чоловіків

Розмір все ж має значення! Лігаментотомія – це реальна можливість збільшити пеніс за допомогою пластичної хірургії! (Київ)

Записатися на консультацію

Мені підходить лігаментотомія?

Пластика члена – це не тільки рішення вродженої проблеми, а й можливість набути впевненості і досягти успіхів в інтимному і професійному житті! Це єдине визнане і результативне рішення проблеми маленького пенісу, що успішно застосовується в усьому світі

Показання

  • Мікро-розмір пеніса
  • Бажання пацієнта збільшити нормальний за анатомічними стандартами орган

Результат

  • Збільшення пеніса: довжини, об'єму (на скільки сантиметрів він стане довшим, залежить від поточного стану і анатомічних особливостей, тому на це питання Вам зможе відповісти тільки лікар при огляді)

Як здійснюється збільшення пенісу?

1

Консультація

На консультації Вам буде призначений стандартний перелік аналізів для здачі, щоб упевнитися, що Ви здорові і операція зі збільшення статевого органу можлива під загальним наркозом.
2

Обстеження

Ви здаєте призначені лікарем аналізи в клініці АНА-КОСМО. З результатами аналізів також важливо пройти консультації терапевта і анестезіолога АНА-КОСМО.
3

Призначення дня операції

Після отримання аналізів і проходження консультації лікарів АНА-КОСМО, пластичний хірург визначить день операції, враховуючи Ваші побажання і графік. Ви можете запланувати збільшення пеніса практично без відриву від діяльності (в залежності від методики операції).
4

Проведення операції

В АНА-КОСМО використовують кращі методики лігаментотоміі. І, попри марне занепокоєння чоловіків, пластика члена – це нескладна операція. Перший тип операції (подовження члену) - класичне хірургічне збільшення члена, під час якого хірург використовує приховану частину члена, виводячи її назовні хірургічним шляхом за допомогою ряду розрізів в зоні так званої підвісної зв'язки чоловічого органу. Вона витягується, а потім фіксує статевий член чоловіка в новому положенні. Другий метод пластики члена (потовщення) – це ліпофілінг, тобто потовщення члена за допомогою ін'єкцій власного жиру пацієнта (ефект триває до двох років, потім процедуру необхідно повторити) або спеціального препарату-філлера (ефект - до 8 місяців). Така операція потовщення пеніса вважається, скоріше, процедурою й проводиться під місцевим знеболенням
5

Відновлення

Рубець після лігаментотоміі (хірургічний метод) практично не помітно, а тим більше під волоссям. При пластиці члена ліпофілінгом або препаратом слідів від ін'єкцій зовсім не залишається. Фахівці АНА-КОСМО рекомендують обмежити статеві контакти мінімум на 3 тижні після операції. Також в післяопераційний період Вам треба кілька разів приїхати в клініку на огляд. Небажано носити тісну нижню білизну кілька тижнів після операції.
!

Зверніть увагу

Наскільки довгим / потовщеним стане Ваш пеніс, може сказати тільки лікар, після огляду і визначення індивідуальної методики пластики члену.

Відео

Хто проводить операцію?

Бездоганна репутація  з 1997 року
Європейські стандарти  якості і безпеки
Вищий рівень  акредитації  МОЗ України
Фахівці  з міжнародними  сертифікатами і дипломами

Ціни

ОпераціяЦіна, грн
Потовщення статевого члена33120
Подовження статевого члена35750
Подовження статевого члена складне48570
Медичні послуги на подовження статевого члена (наркоз, консультація терапевта до та після операції, стаціонар до 3-х днів, огляди та перев’язки протягом місяця, набір медичних препаратів для постопераційного догляду)32580

Дізнайся, як виглядатиме твій пеніс після операції!

Запишись на консультацію