Інтимна пластика для чоловіків

Розмір все ж має значення! Лігаментотомія – це реальна можливість збільшити пеніс за допомогою пластичної хірургії! (Київ)

Записатися на консультацію

Мені підходить лігаментотомія?

Пластика члена – це не тільки рішення вродженої проблеми, а й можливість набути впевненості і досягти успіхів в інтимному і професійному житті! Це єдине визнане і результативне рішення проблеми маленького пенісу, що успішно застосовується в усьому світі

Показання

  • Мікро-розмір пеніса
  • Бажання пацієнта збільшити нормальний за анатомічними стандартами орган

Результат

  • Збільшення пеніса: довжини, об'єму (на скільки сантиметрів він стане довшим, залежить від поточного стану і анатомічних особливостей, тому на це питання Вам зможе відповісти тільки лікар при огляді)

Як здійснюється збільшення пенісу?

1

Консультація

На консультації Вам буде призначений стандартний перелік аналізів для здачі, щоб упевнитися, що Ви здорові і операція зі збільшення статевого органу можлива під загальним наркозом.
2

Обстеження

Ви здаєте призначені лікарем аналізи в клініці АНА-КОСМО. З результатами аналізів також важливо пройти консультації терапевта і анестезіолога АНА-КОСМО.
3

Призначення дня операції

Після отримання аналізів і проходження консультації лікарів АНА-КОСМО, пластичний хірург визначить день операції, враховуючи Ваші побажання і графік. Ви можете запланувати збільшення пеніса практично без відриву від діяльності (в залежності від методики операції).
4

Проведення операції

В АНА-КОСМО використовують кращі методики лігаментотоміі. І, попри марне занепокоєння чоловіків, пластика члена – це нескладна операція. Перший тип операції (подовження члену) - класичне хірургічне збільшення члена, під час якого хірург використовує приховану частину члена, виводячи її назовні хірургічним шляхом за допомогою ряду розрізів в зоні так званої підвісної зв'язки чоловічого органу. Вона витягується, а потім фіксує статевий член чоловіка в новому положенні. Другий метод пластики члена (потовщення) – це ліпофілінг, тобто потовщення члена за допомогою ін'єкцій власного жиру пацієнта (ефект триває до двох років, потім процедуру необхідно повторити) або спеціального препарату-філлера (ефект - до 8 місяців). Така операція потовщення пеніса вважається, скоріше, процедурою й проводиться під місцевим знеболенням
5

Відновлення

Рубець після лігаментотоміі (хірургічний метод) практично не помітно, а тим більше під волоссям. При пластиці члена ліпофілінгом або препаратом слідів від ін'єкцій зовсім не залишається. Фахівці АНА-КОСМО рекомендують обмежити статеві контакти мінімум на 3 тижні після операції. Також в післяопераційний період Вам треба кілька разів приїхати в клініку на огляд. Небажано носити тісну нижню білизну кілька тижнів після операції.
!

Зверніть увагу

Наскільки довгим / потовщеним стане Ваш пеніс, може сказати тільки лікар, після огляду і визначення індивідуальної методики пластики члену.

Відео

Хто проводить операцію?

Бездоганна репутація  з 1997 року
Європейські стандарти  якості і безпеки
Вищий рівень  акредитації  МОЗ України
Фахівці  з міжнародними  сертифікатами і дипломами

Пластика члена: ціна

від 7640 грн
Вартість операції залежить від складності, типу і Ваших побажань щодо майбутнього результату. Нижче наведені ціни. Медичні послуги обов’язково оплачуються додатково
Записатися і дізнатися вартість

Ціни

ОпераціяЦіна, грн
Потовщення статевого члена (оперує кандидат медичних наук)7640
Подовження статевого члена (оперує кандидат медичних наук)35750
Подовження статевого члена складне (оперує кандидат медичних наук)48570
Медичні послуги (наркоз, консультація терапевта до та після операції, стаціонар до 3-х днів, огляди та перев’язки протягом місяця, набір медичних препаратів для постопераційного догляду)28560

Дізнайся, як виглядатиме твій пеніс після операції!

Запишись на консультацію