Корекція сосків і ареоли

Корекція сосків ареоли і сосків – це невеликі операції, які зроблять Ваші соски прикрасою грудей (Київ)

Записатися на консультацію

До і після

Мені це підходить?

Мені це підходить?

Показання

 • Велика ареола, що спричиняє естетичний дискомфорт
 • Втягнутий сосок
 • Асиметричні ареоли і соски
 • Пошкоджені соски і ареоли

Результат

 • Красиві, симетричні ареоли і соски, що прикрашають жіночі груди
 • Позбавлення комплексів в інтимному житті
 • Можливість годувати дитину грудьми (виправлення втягнутих сосків)

Хто проводить корекцію сосків?

1

Консультація

Спершу Ви пройдете консультацію пластичного хірурга. Лікар розповість Вам про процедуру «пластика сосків», майбутній результат і післяопераційний період, призначить обстеження
2

Обстеження

Перший крок - здача аналізів. Також буде потрібно пройти консультацію мамолога та анестезіолога клініки (якщо зменшення сосків буде під загальним наркозом). Якщо Ви палите, то за два тижні до операції потрібно припинити це робити, що значно прискорить процес загоєння і сприятливо вплине на перебування під наркозом.
3

Призначення дня операції

Після отримання всіх необхідних результатів обстеження, лікар призначить день операції. Кожне хірургічне втручання, зокрема пластика сосків і зменшення ареоли, проводиться не менше ніж за тиждень до менструації, або ж через 3 дні після її завершення.
4

Проведення операції

Зменшення ареоли - непроста операція, оскільки її мета зробити Ваші соски ідеальними та оптимальними за розміром під Ваши груди. Вона можлива як під загальним наркозом, так і під місцевим анестетиком (все залежить від обсягів втручання, Вашого бажання та стану здоров'я). Корекція втягнутих сосків, завдяки малій травматичності, найчастіше робиться під дією місцевого анестетика. У клініці АНА-КОСМО використовується методика, що дозволяє жінці годувати дитину грудьми, навіть якщо раніше внаслідок втягнутих сосків грудне годування було неможливим. Процедура виконується через кілька невеликих (до 3 мм) розрізів близько соска. Тривалість втручання – від 50 хвилин до 2-х годин.
5

Відновлення

При місцевій анестезії через 2 години після операції Ви зможете залишити клініку. У разі загального наркозу пацієнтка залишиться в клініці під медичним наглядом лікарів мінімум 1-2 дні.
!

Зверніть увагу

Існують різні види методик корекції сосків, завдання яких - виправити втягнуті, асиметричні, занадто великі, а також пошкоджені соски або ареоли. Це допоможе жінці повернути впевненість у собі і красу грудей, а в деякі випадках (наприклад, з втягнутими сосками) - виправити проблему, яка перешкоджала грудному вигодовуванню.

Хто проводить пластику?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Ана-Космо мне порекомендовал мой гинеколог (у меня были втянутые соски), когда планировала беременность. Операцию проводил Денищук П.А. Всё прошло достаточно быстро и совсем небольно. Зато теперь кормлю своего малыша грудью… Спасибо!

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Мне всегда не нравились мои соски. После кормления грудья вообще жуть. Врач говорила,что всё вернётся как раньше, но нет. Попала в ана-космо по рекомендации подруги. Хирург Павел Андреевич очень приятный, чувствуешь, что ты в надежных рука. В клинике находилась всего несколько часов после операции. Но за это время почувствовала и обходительность докторов и персонала. Все очень приятные. Теперь грудь стала намного красивее. Выглядит естественно и аккуратно. Спасибо большое за работу! Маленький минус – не получалось провести операцию в те сроки, которые хотелось,из-за загрузки хирурга. Но результат это компенсировал

Читати далі

Были ужасные ареолы на маленькой  груди, в одной из клиник отказали из-за сложности работы. Взялись только в Ана-космо. Очень понравилось, что врач уделяет много времени. Если решусь на липосакцию, то только сюда

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Яка ціна процедури?

від 8 048 грн/сосок
Вказана вартість корекції одного втягнутого соска. Ціна пластики ареоли - від 14 630 грн / зона
Записатися і дізнатися вартість

Ціни

Ціна, грн
Пластика втягнутого соска8048
Пластика шкіри ареоли (оперує хірург вищої категорії)14630
Пластика шкіри ареоли (оперує кандидат медичних наук)18288

Дізнайся, як виглядатимуть твої груди після операції!

Запишись на консультацію