Лікування гіпергідрозу

Позбавтеся від потовиділення, психологічного дискомфорту, відразливого запаху і постійно мокрого одягу. Лікування гіпергідрозу зробить Ваше життя комфортним (Київ)

Записатися на консультацію

Мені це підходить?

У клініці АНА-КОСМО Вам допоможуть позбутися від будь-яких проявів гіпергідрозу (потовиділення, запаху поту тощо). За допомогою нехірургічного методу (введення в зону пахв, долонь препарату ботулотоксину типу А або хірургічного методу (застосовується тільки для зони пахв). Це доволі проста і ефективна процедура що змінить ваше життя.

Показання

  • Неприємний запах поту
  • Надмірне потовиділення на долонях і під пахвами, що доставляє дискомфорт

Результат

  • Усього за одну процедуру Ви позбудетеся від гіпергідрозу і запаху поту в зоні пахв і на долонях на 6-8 міс.
  • Хірургічний метод допоможе зменшити на 90% гіпергідроз пахв на все життя

Методи лікування гіпергідрозу

Операційне лікування
Ін'єкційне лікування

Як здійснюється лікування гіпергідрозу?

1

Консультація

Перед процедурою (як хірургічною, так і ін'єкційною) доктор проведе Вам пробу Мінора. Під час процедури Мінора відбувається знежирення за допомогою спирту ділянки потовиділення. Потім шкіру висушують і наносять крохмаль. При потовиділенні проблемна площа шкіри стає синьою і таким чином визначається, де потрібно проводити процедуру. При ін'єкційному лікуванні процедура можлива відразу після консультації.
2

Обстеження

Ін'єкційне лікування гіпергідрозу не потребує додаткового обстеження. Воно здійснюється під місцевою анестезією, то, крім консультації пластичного хірурга, в додатковому обстеженні потреби немає. Хірургічне лікування потребує лабораторного дослідження перед операцією
3

Призначення дня операції

У разі вибору хірургічного методу позбавлення від надмірного потовиділення, Ви зможете вибрати зручний для Вас день для процедури на консультації з пластичним хірургом.
4

Проведення операції

Операційне лікування гіпергідрозу полягає в тому, що в пахвовій зоні хірург через прокол 0,3-0,4 мм, робить видалення потових залоз за допомогою ультразвукового устаткування. Ця методика розроблена і запатентована лікарями клініки АНА-КОСМО. Лікар проводить операцію, використовуючи також ендоскопічне відеоспостереження. Це дозволяє хірургові максимально контролювати ультразвуковий вплив. При ін'єкційному лікуванні введення в пахвову зону і зону лодонь препарату Диспорт, Ботекс або Ксеомін здійснює лікар, який пройшов спеціальне навчання по роботі з ботулотоксином. Тривалість процедури - до 60 хв.
5

Відновлення

Після закінчення ін'єкційного лікування Ви зможете відразу ж вести звичний спосіб життя. Коли період дії ін'єкцій ботулотоксину закінчується, процедуру потрібно повторити. У разі хірургічного методу лікування 7 днів після операції слід уникати гарячої ванни, а також фізичних навантажень.
!

Зверніть увагу

Існує хірургічний метод лікування гіпергідрозу – симпатектомія. Однако це непередбачувана операція. Саме тому її заборонили в ряді країн. Лікарі клініки АНА-КОСМО також відмовилися від неї і розробили власну унікальну, безпечну і більш ефективну методику хірургічного лікування гіпергідрозу

Хто проводить лікування пітливості?

Відео

Бездоганна репутація  з 1997 року
Європейські стандарти  якості і безпеки
Вищий рівень  акредитації  МОЗ України
Фахівці  з міжнародними  сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Тарас Юрьевич, Вы – супер! Спасибо за вашу заботу. Вы тот, кого хочется порекомендовать:)

Читати далі
Отзыв Наташи М.

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Страдал от сильного потоотделения еще и противным запахом…лечился у эндокринолога, пробовал народные методы, ничего не сработало. Пришел в клинику. Предложили два варианта – убрать на сезон или на всегда. Выбрал второй вариант. Сейчас бывает немного потею, когда +35 на улице, но это уже ничто

Читати далі
клиент

Какова стоимость лечения?

9 600 грн/зона
Вартість вказана за ін'єкційне лікування гіпергідрозу. Ціна хірургічного лікування - 19 350 грн/зона
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як ти можеш позбутися пітливості!

Запишись на консультацію