Лікування грижі

Якщо у Вас на тілі з’явилося випинання, що збільшується при напрузі, терміново зверніться до пластичного хірурга. Існує тільки один спосіб лікування грижі – хірургічний (Київ)

Записатися на консультацію

Мені це підходить?

Показання

 • Пупкова грижа (випинання біля/в пупку)
 • Післяопераційні грижі живота (виникають в місцях післяопераційних рубців на животі)
 • Пахова грижа (розташовується в паховій області або в паховому каналі; частіше виникає у чоловіків)
 • Грижа білої лінії живота (з'являється вертикально на животі як поглиблення; у віці до 40 років частіше з'являється у чоловіків, у жінок проявляється в більш зрілому віці)
 • Стегнова грижа (частіше виникає у жінок в більш зрілому віці)

Результат

 • Ви позбудетеся від пухлиноподібного випинання на тілі
 • Буде усунено біль у місці грижі
 • Профілактика можливих тяжких ускладнень, які є причиною грижі

Типи гриж

Пупкова грижа
Післяопераційна грижа живота
Пахова грижа
Стегнова грижа
Грижа білої лінії живота

Як проводиться лікування?

1

Консультація

Пластичний хірург огляне Вас. Після цього він призначить додаткове обстеження у вигляді здачі аналізів.
2

Обстеження

Здача аналізів, УЗД, консультація терапевта і анестезіолога часто потрібні, тільки якщо лікар і Ви приймите рішення проводити операцію під загальним наркозом, а не місцевою анестезією.
3

Призначення дня операції

День операції може бути призначений як під час первинної консультації, так і пізніше.
4

Проведення операції

Операція на грижі передбачає розміщення внутрішніх органів назад в порожнину живота, пластику живота і часто установку спеціальної сітки (згодом відбувається її повне вживлення в організм, вона захищає від повторного виникнення грижі). У клініці АНА-КОСМО використовують сітки Ethicon (США). Пластика грижі може проводитися кількома доступами: 1. Відкритий доступ передбачає розріз 4 см, через який відбувається фіксація сітки. При цьому доступі є можливість якісного огляду для хірурга під час операції. Хірург ховає рубець у пупок. Операція часто проводиться при місцевій анестезії. 2. Лапароскопічний доступ проводиться за допомогою спеціального відеообладнання й інструментів. Хірург робить 3 проколи на животі, загальна довжина яких може перевищувати довжину рубця при відкритому доступі. Недоліком є загальний наркоз, при якому живіт наповнюється вуглекислим газом, що призводить до менш надійної фіксації сітки і можливим рецидивам. 3. Преперитонеальний доступ виконується з використанням таких же технічних засобів, як і лапароскопічний, через проколи. Мінуси: відсутність фіксації сітки, що призводить до її небажаного переміщення з часом; цей доступ більш довготривалий у проведенні; підвищений ризик пошкодження органів, що знаходяться в грижі. У клініці АНА-КОСМО можливе виконання операції всіма зазначеними вище методиками. Однак, маючи великий досвід лікування гриж, найбільш надійним і безпечним вважаємо відкритий доступ операції.
5

Відновлення

Протягом доби після операції Ви будете перебувати під контролем медичного персоналу в клініці АНА-КОСМО. Часом є необхідність в носінні спеціального бандажа (при великих розмірах грижі). Протягом 3-х місяців після операції необхідно виключити фізичні навантаження.
!

Зверніть увагу

Дуже часто грижу називають «бомбою уповільненої дії», адже на тлі відносного благополуччя і косметичного дефекту можуть виникнути значні ускладнення. Якщо у Вас з'явився біль в області грижі, Вам показана операція на грижі обов'язково і якомога швидше.

Хто проводить лікування?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Лікування грижі: ціна

від 13 130 грн
Вартість операції по усуненню грижі залежить від її типу, методу операції і складності ситуації
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як ти можеш позбутися грижі!

Запишись на консультацію