Омолодження піхви (плазмоліфтинг)

Плазмалифтинг влагалища – эффективный способ омоложения влагалища: повышение упругости мышц, избавление от сухости во время секса и пр. (Киев)

Записатися на консультацію

Мені це підходить?

Плазмоліфтинг допомагає жінкам покращити якість інтимного життя після пологів або у зв'язку з віковими гормональними змінами. Після процедури ви позбудетеся від сухості під час сексу, омолодите колір зовнішніх статевих органів тощо. Сама процедура складається з ін'єкцій збагаченої тромбоцитами плазми, виділеної з власної крові пацієнтки.

Показання

 • Дискомфорт в інтимному житті після пологів або вроджений (знижена чутливість і відсутність пружності м'язів піхви)
 • Сухість під час статевого акту
 • Вікове потемніння зовнішніх статевих органів
 • Нетримання сечі
 • Запалення статевих органів, ерозія шийки матки

Результат

 • Підвищується пружність м'язів за рахунок відновлення тканин
 • Вагінальне омолодження покращує виділення змащення під час статевого акту
 • Покращення відчуттів під час сексу не тільки жінки, а й її партнера
 • Поліпшується колір шкіри зовнішніх статевих органів (стає більш молодим)
 • Припиняються запальні процеси

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Процедуру омолодження піхви (плазмоліфтинга піхви) в клініці АНА-КОСМО Ви можете пройти у лікаря-гінеколога або пластичного хірурга. При наявності на руках необхідних результатів аналізів процедуру можна зробити відразу ж в день консультації, після огляду.
2

Обстеження

За потреби Вам буде потрібно здати аналізи (на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом, аналіз крові, а також на гепатит та ВІЛ). Усі аналізи можна здати безпосередньо в клініці АНА-КОСМО під час консультації та огляду.
3

Призначення дня операції

Плазмоліфтинг – це одна з найбезпечніших процедур, оскільки використовується власна кров пацієнта і спеціальні сертифіковані матеріали для її проведення (звертаємо Вашу увагу, що матеріали повинні бути сертифікованими!). Ви можете пройти вагінальне омолодження відразу ж після отримання лікарем результатів аналізів, коли лікар впевниться, що Ви здорові і готові до плазмоліфтингу. За добу до проведення процедури необхідно відмовитися від статевих контактів.
4

Проведення процедури

В день процедури медична сестра клініки АНА-КОСМО робить забір крові з вени пацієнтки (45-60 мл). На спеціальному обладнанні з крові виділяють плазму, збагачену власними тромбоцитами, які мають властивості відновлення і регенерації тканин. Під дією місцевого знеболювального невеликими ін'єкціями лікар вводить плазму в стінки піхви і зовнішній статеві органи. Тривалість введення плазми займає не більше 15 хвилин.
5

Відновлення

Плазмоліфтинг не потребує особливої реабілітації, тож відразу після процедури Ви можете залишити клініку. Єдине обмеження – полягає у відмові від інтимного життя, відвідування солярію та гарячого душу протягом 72 годин. Також протягом тижня після процедури бажано носити бавовняну нижню білизну.
!

Зверніть увагу

В індивідуальних випадках, в залежності від завдань, може знадобитися проходження цілого курсу лікування (до 5 процедур плазмоліфтінгу піхви). Протипоказанням до проведення є: вагітність і період лактації, гострі інфекції, захворювання крові, злоякісні пухлини тощо

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

На процедуру направила гинеколог. Совру если скажу что боли не было. Но проходило само вкалывание всего минут 10. несколько процедур. Сразу почувствовала как будто бабочки в животе и тепло. Через два месяца муж сказал,что там стало более туго:). А обратилась с послеродовыми рубцами через месяцев после родов с дикой болью. Сейчас уже чувствую себя комфортно

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Девочки!!! Спрашивайте, какие пробрки используют в клинике!!! Я до ана-космо делала российскими. 17 процедур – эффект 0!!!! В ана космо сделала шфейцарской. Курс из трёх процедур, эффект есть уже после первой!!!

Читати далі

Яка ціна процедури?

3840 грн
При оплаті курсу з 3-х процедур - знижка 17%
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як плазмоліфтинг піхви допоможе тобі

Запишись на консультацію