Пластика вух

Нескладна хірургічна корекція вух (отопластика) легко усуне як фізичну ваду, так і комплекси, нав’язані нею (Київ)

Записатися на консультацію

До і після

Мені це підходить?

Мені підходить отопластика?

Відстовбурчені або великі вуха просто не вписуються в загальні уявлення про красу. На жаль, оточуючі ставляться несерйозно до людини з такими вухами. Такі дефекти легко можна усунути за допомогою отопластики

Показання

 • Капловухість одного або обох вух
 • Дефект вуха через травму або вроджений
 • Відсутність зовнішнього вуха (або його недорозвиненість)
 • Асиметрія (більше 3 мм) між вушними раковинами
 • Занадто великі або занадто маленькі вуха
 • Рубці на вушних раковинах
 • Пошкоджені мочки
 • Зменшені мочки (виникають через вікові зміни)

Результат

 • Позбавлення від капловухості
 • Симетричні вуха
 • Створення бажаної форми вушної раковини, мочки тощо

Як здійснюється пластика вух?

1

Консультація

Під час консультації перед операцією лікар запропонує шляхи вирішення поставлених завдань (методи отопластики). Якщо Ви бажаєте зробити корекцію вуха у дитини, яка не досягла 18 років, в такому випадку консультація проходить тільки в присутності одного з батьків.
2

Обстеження

Після консультації лікар призначить Вам перелік аналізів, які потрібно здати до операції. Аналізи можна здати як в клініці АНА-КОСМО (вранці до сніданку) або ж будь-якій інший лабораторії зі зручним для Вас місцем розташування. Також, маленьким пацієнтам,у разі проведення операції під загальним наркозом, призначається консультація у терапевта і анестезіолога клініки АНА-КОСМО.
3

Призначення дня операції

День операції можна визначити спільно з пластичним хірургом відразу ж під час первинної консультації.
4

Проведення отопластики

У дорослих отопластика в Києві в клініці АНА-КОСМО проводиться під місцевою анестезією, а ось при операції на вухах у дітей рекомендується загальний наркоз. Вибір методу операційного втручання повністю залежить від проблеми, з якою звернувся пацієнт, з урахуванням жорсткості хрящів, розміру вушної раковини тощо. У більшості випадків пластика вух - це невеликий розріз за вушною раковиною для зменшення хряща і відстані між головою і вухом. Скорочена відстань фіксується внутрішніми практично з часом невидимими швами, які непомітні оточуючим, оскільки знаходяться за вухом. Отопластика буде завершена через 40 хвилин. Найскладніша пластика вух займає до двох годин.
5

Відновлення

Оскільки зазвичай пластика вух – це амбулаторна процедура, пацієнт може виїхати додому навіть у день після отопластика. Відразу після операції на пацієнта буде накладена спеціальна пов'язка, що захистить його вуха від пошкоджень. Індивідуальні рекомендації з відновлення доктор дасть після операції.
!

Зверніть увагу

Досить складно зробити обидва вуха абсолютно симетричними. Однак ретельний розрахунок і великий досвід пластичних хірургів клініки АНА-КОСМО дозволяють досягти бажаного результату. У АНА-КОСМО доступна корекція вушних раковин, корекція капловухості і навіть корекція форми вух.

Хто проводить корекцію вух?

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Была жутким ужастиком, с первого класса ходила только с распущенными волосами. Мама до последнего убеждала, что операция не нужна, стерпится слюбится. Пришла на консультацию к Павлу Анатольевичу Денищуку. Уже через месяц я училась делать высокие прически, и наконец-то стала хотеть фотографироваться. Спасибо Вам за то добро, которое вы несете людям через Вашу работу!

Читати далі
Таня

Тарас Юрьевич, Вы – супер! Спасибо за вашу заботу. Вы тот, кого хочется порекомендовать:)

Читати далі
Отзыв Наташи М.

Спасибо Серегей Иванович, что вернули красоту моему ушку!!!!) Самые веселый и добрый хирург!)

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Да хранит Вас Бог! Теперь мой сынуля просто счастлив!!!  Операция прошла легко. Как я переживала! Зато теперь он даже не думает о том, что когда-тоу него была лопоухость! Спасибо!!!!!

Читати далі

Отопластика: ціна

22 590 грн/зона
Залежить від складності та Ваших побажань щодо результату. Медичні послуги обов’язково оплачуються окремо.
Записатися і дізнатися вартість

Ціна

Ціна, грн
Пластика вух (оперує хірург вищої категорії)22590
Пластика вух (оперує кандидат медичних наук)38840
Медичні послуги (місцева анестезія, консультація терапевта до та після операції, 1 день стаціонара, огляди та перв’язки протягом місяця, компесійна пов’язка, набір медичних препаратів для післяопераційного догляду)10040

Дізнайся, як ти виглядатимеш завдяки отопластиці!

Запишись на консультацію