Пересадка волосся

Пересадка волосся допоможе вам заново відчути впевненість (Київ)

Записатися на консультацію

До і після

Мені це підходить?

Мені підходить пересадка волосся?

Трансплантація волосся або більш відома як пересадка волосся на голові - найпопулярніша операція у чоловіків, яка допомагає набути впевненості в собі й успіх!

Показання

 • Андрогенна алопеція. Такий чоловічий тип облисіння нерідкість, він зустрічається як у чоловіків, так і у жінок
 • Зона рубців після опіків або травм на голові
 • Тракційна алопеція (як правило, буває у жінок)
 • Бажання збільшити кількість волосяного покрову на грудях, у бороді, сформувати бакенбарди тощо

Результат

 • Густе волосся, при цьому абсолютно природного вигляду та походження
 • Приживається більш 92% в залежності від того, яка трансплантація волося (методика) буде обрана

Як проводиться трансплантація волосся?

1

Консультація

У будь-якому випадку пересадка на голові та інших частинах тіла можлива тільки після попередньої консультації з пластичним хірургом. Під час огляду лікар визначить найкращий для Вас (звичайно ж, з урахуванням побажань пацієнта) метод операції, а також кількість необхідних для пересадки графтів (найчастіше графт складається з 1-4 волосинок). Також після підрахунку графтів лікар зможе сказати і вартість операції. Найчастіше необхідно трансплантувати від 1 500 до 7 000 графтів (кількість залежить від ступеню алопеції). З потреби Вам буде призначена здача лабораторних аналізів.
2

Обстеження

Обстеження (зокрема консультації фахівців і лабораторна діагностика) для пацієнтів клініки АНА-КОСМО проводиться в клініці. Його можна пройти протягом 1-2 днів. Під час обстеження може з'ясуватися, що до пересадки Вам бажано пройти кілька процедур, наприклад, плазмоліфтинг, для оздоровлення та підготовки шкіри голови до операції.
3

Призначення дня операції

Призначення дня операції відбувається після проходження всіх необхідних досліджень.
4

Проведення операції

Пересадка волосся в Києві в клініці АНА-КОСМО здійснюється під місцевою анестезією. Її проводить доктор медичних наук, один з кращих пластичних хірургів, що спеціалізується на імплантації волосся, Акакій Цилосані. Відбувається пересадка волосся в Україні саме в клініці АНА-КОСМО в Києві. Спеціально під пацієнта лікар Акакій Цилосані приїжджає з Грузії в Україну. Сама трансплантація волосся – це пересадка здорових фолікул в ділянки голови, де спостерігається облисіння. Пересадка може бути виконана, наприклад, з потилиці, бічних відділів тощо. Процедура відбувається таким чином, що з імплантованих фолікулів незабаром виростає здорове волосся.
5

Відновлення

Проводиться трансплантація під місцевою анестезією і вона є нетравматичною, періоду відновлення, який впливає на трудову діяльність пацієнта – немає. Рекомендації по індивідуальному післяопераційному догляду за шкірою голови лікар дасть вже після операції або під час консультації (в залежності від застосовуваного методу операції).
!

Зверніть увагу

АНА-КОСМО надає найкращі провідні техніки пересадки, які успішно застосовується пацієнтам по всьому світу: • Клаптевий метод (або FUT, Folicular Unit Transplantation): беруться клапті з потилиці пацієнта. Такий метод застосовується при пересадці від 2 000 графтів. Але залишається невеликий рубець на потилиці. • Безрубцевий метод (або FUE, Folicular Unit Extraction) – це пографтна пересадка, можлива при трансплантації до 3000 графтів. • Пересадка довгого волосся (операція по такому методу в Україні є тільки в АНА-КОСМО). В такому випадку не потрібно чекати, поки пересаджене волосся виросте. • Пересадка з тіла (BHT, Body Hair Transplantation). Як правило, використовується при нестачі донорського матеріалу, не залишає рубців.
Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Не знаю, сколько волос прижилось, но реально очаговой лысины уже нет. Плачу от счатья. Для женщины такая беда это просто конец. так что в ана-космо мне действительно спасли жизнь. Спасибо дорогие и любимые

Читати далі
Дарья

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Спасибо брату, что направил в ана космо к Цилосани! Пересадку делал 1 год назад, было 2 операции. После операции был отек, но не пугайтесь, помогают восстанавливающие процедуры. Сама процедура  кстати, совсем не безболезненна, но терпима

Читати далі

Специально ехал к Цилосани из Одессы! И рекомендации опрадвали себя. Он таки лучший. Так что если пересадка волос,то трекомендую только его

Читати далі
BMW

Пересадка волосся: ціна

від 60 грн/графт
Кількість необхідних графтів (волосяних фолікулів) для пересадки визначає лікар при огляді
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як виглядатимеш після пересадки волосся!

Запишись на консультацію