Пластика носа

Мрієте про ідеальний ніс? Настав час втілювати мрії! За допомогою операції «ринопластика» та «септопластика» Ви підкреслите свою індивідуальність, позбудетеся хропіння і знайдете впевненість, а дихання стане легким і вільним (Київ)

Записатися на консультацію

До і після

Мені це підходить?

Мені це підходить?

Ринопластика та септопластика (пластична операція на ніс) – це одна з найпопулярніших пластичних операцій, але водночас одна з найскладніших. Адже пластика носа вирішує не тільки естетичні, а й медичні проблеми (ускладнене дихання, викривлена перегородка)

Показання

 • Естетичні порушення (довгий, викривлений ніс, з горбинкою, великі ніздрі, широкий або висячий кінчик, деформований ніс через травму, сідлоподібна форма носа)
 • Медичні порушення (викривлення носової перегородки, що є причиною порушення носового дихання і появи хропіння; занадто вузькі ніздрі, регулярні кровотечі з носа)

Результат

 • Привабливий ніс, бажаної форми
 • Вирівнювання носової перегородки
 • Усунення вроджених вад, які протягом життя створюють проблеми
 • Розширення занадто вузьких ніздрів (це також може бути проблемою при диханні)
 • Вирішення проблеми частої кровотечі з носа

Які види пластики носа існують?

Пластика форми носа
Септопластика
Вирівнювання деформації після травми
Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Як проводиться операція?

1

Консультація

Щоб змінити форму носа Вам слід, перш за все, пройти консультацію у пластичного хірурга. На консультації лікар огляне Вас. Він визначить, яка саме пластика носа потрібна (наприклад, Вас цікавить зменшення форми, а при огляді може бути виявлена значно викривлена перегородка, яка погіршує якість життя). На консультації хірург детально розповість Вам про особливості операції і відновлювальний період. Також лікар зробить комп'ютерний прогноз бажаного Вами результату. І Ви зможете переконатися, що після операції у Вас буде саме та форма носа, яку Ви хочете. Крім того, на консультації Ви зможете ознайомитися з прикладами робіт провідного пластичного хірурга Павла Денищука, кандидата медичних наук.
2

Обстеження

Під час консультації пластичний хірург призначить Вам перелік аналізів, які необхідно здати до операції. Ви можете здати всі аналізи протягом одного дня прямо в клініці АНА-КОСМО або ж будь-який іншій лабораторії. Також Вам необхідно пройти консультації анестезіолога і терапевта (дані консультації можливі тільки в клініці АНА-КОСМО, тому що саме ми несемо відповідальність за Ваше здоров'я)
3

Призначення дня операції

Після того, як пластичний хірург ознайомиться з результатами Ваших аналізів та висновками фахівців, і вони підтвердять можливість проведення операції, лікар спільно з Вами призначить зручний для Вас день операції.
4

Проведення операції

Пластика носа в Києві в клініці «АНА-КОСМО» проводиться, як правило, під загальним наркозом (лише незначна корекція можлива під місцевою анестезією). Протягом усього хірургічного втручання медичний персонал і лікар-анестезіолог стежать за станом пацієнта, його серцебиттям за допомогою високоточного сучасного обладнання. Залежно від складності ринопластика триває до 3-х годин. Пластичний хірург, завершуючи операцію, зшиває зовнішні розрізи (якщо такі були) тонкою нейлоновою ниткою, яку практично непомітно. А внутрішні шви робляться спеціальною ниткою, яка з часом розсмоктується сама. Після накладки швів лікар наклеїть на ніс спеціальний пластир, а поверх нього - підтримуючий бандаж, схожий на пов'язку з гіпсу. Пов'язка захищає і притримує Ваш ніс під час відновлення і знижує набряклість.
5

Відновлення

Навіть з пов'язкою Ви зможете дихати відразу після операції. Протягом перших днів пацієнти, яким рівняли перегородку, вже відчувають зміни в диханні, завдяки чому навіть поліпшується сон! А через тиждень, під час огляду, часто лікар знімає пов'язку. Тоді ж у Вас буде можливість побачити нову форму Вашого носа. Синців і набряків зазвичай немає вже через 2 тижні, а через 3 тижні відсутня навіть найменша припухлість. Для того щоб прискорити процес загоєння і закріпити результат, Вам буде призначена спеціальна програма реабілітації, яка складається з різних процедур. Процедури слід проходити 2-3 рази в тиждень протягом до 2-х тижнів. Деякі пацієнти відчувають оніміння на кінчику, але через кілька місяців чутливість повертається. Проте тільки через півроку можна оцінити реальний остаточний результат. Три тижні після операції слід треба провести спокійно, без будь-яких фізичних навантажень.
!

Зверніть увагу

Пластика носа (Україна) у клініці АНА-КОСМО може бути проведена відкритим (класичним) або закритим способом. Закрита ринопластика (без розрізів на шкірі) – ще більш складне хірургічне втручання. Вона має значні переваги перед відкритою: відсутність розрізів на шкірі, набагато менше набряк після операції і ризик ускладнень, бажаний результат видно значно раніше, адже відновлення проходить простіше. У світі така корекція носа виконується тільки високопрофесійними пластичними хірургами.

Відео

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Всегда была мечта  исправить форму носа, мой напоминал свиной пятачок – маленький и расплющенный. После консультации мне назначили день Икс, которого боялась до потери пульса, точнее боялась наркоза. В итоге все прошло на ура, как мне потом сказали, это заслуга анестезиолога Рябого Петра Васильевича. Я ОЧЕНЬ довольна результатом, и наконец-то мог без грусти смотреть на свой профиль.

Читати далі

Пластична операція на ніс: ціна

від 72750 грн
Залежить від того, що саме потрібно коригувати. Нижче вказани ціни, які залежать від складності операції. Медичні послуги обов’язково оплачуються окремо!
Записатися і дізнатися вартість

Ціни

Ціна, грн
Корекція форми носа72750
Корекція форми носа і внутрішніх структур (перегородки, вазотомія тощо)131250
Корекція посттравматичного носа, повторна ринопластика189800
Медичні послуги (наркоз, консультація терапевта до та після операції, стаціонар до 3-х днів, термопластина для фіксації носа, силіконові вставки для полегшеного дихання після операції, огляди та перев’язки протягом місяця, набір медичних препаратів для післяопераційного догляду)28560

Дізнайся, як виглядатиме твій ніс!

Запишись на консультацію